رفتن به مطلب

حل مشکل Block by play protect

Angry Fox

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من خواستم برنامه ام رو منتشر کنم دیدم گفتن که برنامه شما هنگام نصب ارور Block by play protect میده

این یک سیستم جدید هست که گوگل راه انداخته تا از کاربر ها در برابر برنامه های مخرب محافظت کنه

تو اینترنت جست و جو کردم و به راحل هایی رسیدم که گفتم با شما هم به اشتراک بذارم شاید به کارتون بیاد

اول از همه پرمیشن های اضافی برنامه تون رو حذف کنید

دوم اگه اطلاعاتی از سرور میگیرید حتما از ssl استفاده کنید

اگه باز هم مشکل حل نشد باید برنامتون برای برای گوگل ارسال کنید تا تایید کنن که برنامه شما مشکلی نداره

برای اینکار باید به سایت

https://support.google.com/googleplay/android-developer/contact/protectappeals

بهتره با چیزشکن برید

برید اونجا یک فرمی هست که باید به دقت پر کنید

اول از شما ایمیل تون رو خواسته که به دقت وارد کنید

بعد از شما نام توسعه دهنده رو خواسته که زیاد مهم نیست میتونید اسم خودتون یا گروهتون رو بنویسید

بعد از شما پیکج نیم برنامه تون رو خواسته که با دقت وارد کنید

توی فیلد بعد از شما خواسته برنامتون رو یک جا آپلود کنید و لینکشو بنویسید.این سخت ترین مرحله کاره چون اونا همه لینک ها رو قبول نمیکنن

برای اینکه لینک دانلود سالمی بدست بیارید این مراحل رو انجام بدید:

1.یک اکانت Dropbox بسازید

2.برنامتون رو توش آپلود کنید

3.Share link  برنامه رو بگیرید(رو دکمه Share کلیک کنید و بعد روی Create Link بزنید) نکته:بعد کپی کردن لینک روی دکمه hide Link کلیک نکنید!

4.لینک رو توی یک نوتپد کپی کنید

5.اگر دقت کنید آخر لینک عدد 0 صفر نوشته شده اون رو تبدیل به 1 کنید

6.وارد سایت bit.ly بشید لینک رو توی کادری که توی سایت هست کپی کنید و دکمه Shorten رو بزنید تا یک لینک کوتاه به شما بده

خب این این لینک بدست اومده رو توی کادر URL to download your APK file کپی کنید

توی کادر بعدی از شما میخواد یه توضیحی از برنامه بدین.توضیح رو به این صورت باید بنویسید:

اول یه توضیح کلی در مورد کارکرد برنامه و کارهایی که برنامه انجام میده بنویسید بعد تک تک پرمیشن هایی که استفاده کردید رو بنویسید و دلیل استفاده ازش رو هم ذکر کنید آخر سر هم بنویسید که برنامه شما برای چه گروه سنی مناسب هست

نکته:حتما باید توضیحتون رو انگلیسی و بدون غلط املایی بنویسید میتونید Google Translate هم کمک بگیرید

در آخر دکمه Submit رو بزنید

اگه همه مراحل رو درست رفته باشید بلافاصله به اون ایمیلی که وارد کردید یک پیام میاد که نوشته:

Hi

You recently submitted an appeal for an app with Google Play Protect.

We have successfully received the appeal for your app. Our team will review the app and any information you have provided.

Thank You,
Google Play Protect Team

این یعنی گوگل برنامه شما رو بررسی میکنه

ممکنه هفت تا ده روز طول بکشه هرروز برنامه تون رو تست کنید ببنید مشکل رفع شده یا نه چون اگر برنامه شما تایید بشه به شما خبر نمیدن اما اگر تایید نشه خبر میدن

توی طول بررسی به هیچ وجه پکیج نیم و پرمیشن های برنامه تون رو تغییر ندید

یک مورد نگران کننده این هست که ما برنامه مون رو با B4A ساختیم و این IDE زیاد معروف نیست و ممکنه گوگل قبول نکنه اگه کسی با B4A برنامه ساخته و از این روش استفاده کرده حتما بگه

من خودم درخواستم رو ارسال کردم اما فعلا جوابش نیومده

امیدوارم استفاده کرده باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 دقیقه قبل، Angry Fox گفته است :

سلام

من خواستم برنامه ام رو منتشر کنم دیدم گفتن که برنامه شما هنگام نصب ارور Block by play protect میده

این یک سیستم جدید هست که گوگل راه انداخته تا از کاربر ها در برابر برنامه های مخرب محافظت کنه

تو اینترنت جست و جو کردم و به راحل هایی رسیدم که گفتم با شما هم به اشتراک بذارم شاید به کارتون بیاد

سلام دوست عزیز 

اطلاعات مفید و خیلی کاربردی 

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

دوستان روش پر کردن فرم رو که توضیح داده بودم برای من جواب داد و بعد از 10 روز گوگل برنامه ام رو تایید کرد و به راحتی منتشرش کردم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...