رفتن به مطلب
  • 0

خطای انتشار اندروید در گوگل

1212

سوال

سلام

**یعنی واقعا اعتمادی به گوگل نیست چون کدهایی که خودش منتشر کرده مثلا shared prefrences  این کدها از نظر گوگل که اطلاعاتی رو کارت حافظه ذخیره کنن مشکل دار هستن و یا فایر بیس هم همچنین حتی اگر یه برنامه سفید بنویسی چنین مشکلی بوجود میاد مانند اکلیپس هر آن ممکنه اندروید استودیو رو پرت کنن کنار یه مدت با کاتلین کار کنن بعد بجای اونم یکی دیگه بیاد *******اینا مقدمه بود که بدونید گوگل با کاربران مانند ازمایشگاه برخورد میکنه

من مدتی پیش یه برنامه ساختم و مشکلش Blocked by Play Protect هست و همه راههای موجود رو بررسی کردم

خیلی ها چنین مشکلاتی دارند

حال 2 تا سوال دارم بیزحمت راهنماییم کنید شاید باور نکنید همه سایتهای انگلیسی و فارسی رو طی 72 ساعت مرور کردم و شاید 500 تا خروجی به هر نوع و signing گرفتم

نشد گیج شدم کلا بنظر شما چیکار کنم

این برنامه من اصلا دسترسی نداره و از http یا هر لینکی استفاده نکردم و اطلاعات رو کالکت نمیکنه

به ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن صفحه هم رفتم ولی نمیتونم لینک بفرستم لینک مستقیم برنامه رو میفستم میگه لینک خرابه

تا حالا 4 تا برنامه هرکدوم با چندین بسته به کافه بازار فرستادم ولی مشکل حل نشده 

و دومین سوال آیا این مشکل تو b4a هم هست؟ssssssssss.jpg.289b13ff4c151226a66b72e5ec6b872c.jpg

ممنون میشم راهنماییم کنید

ssssss.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...