رفتن به مطلب
  • 0

عمل نکردن start at boot :true در اندروید بالای 8

mhyassin110

سوال

با سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه یک سرویس رو در اندروید بالای 8 بعد از ریبوت دوباره گوشی کاری کرد run بشه خودکار چون با اون دستور  start at boot  اندروید بالای 8 کار نمیکنه وقتی گوشی روشن خاموش یا ریبوت میشه یک چیزهایی erel تینجا گفته ولی برای من عمل نکرد

https://www.b4x.com/android/forum/threads/sticky-service-not-working-on-android-8-0.95678/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام  ودرود

دقیقا یادم نیست شایدم دارم اشتباه می کنم ولی اندروید 8 فک کنم یه جا داره که مدیریت می کنه برنامه های هنگام بالا امدن گوشی (شایدم این قابلیت مختص یه گوشی باشه که دیدم رابط کاربر هواوی یا شیامی)

ولی داخل شبیه ساز با اندروید 9 و 8 من تست کردم با گرفتن دسترسی باتری و پایدارکردن برنامه موقعی که ری استارت میشه گوشی اجرا میشه سرویس

تست کن اینم شاید ج داد و حتما دسترسی باتری بگیر

لینک ارسال

سلام مهندس خیلی ممنون از راهنماییتون گوشی من شیامی با اندروید 9 است ولی بطور مثال برنامه Persian Calendar  بدون اینکه تو قسمت permission و Autostart برنامه معرفی بشه(البته حتما با ید ویجتش رو روی دسکتاپ بیاریم ) بعد از ریبوت گوشی خودش اتوماتیک ران میشه و نیازی نیست ما تو اتواستارت تعریفش کنیم ولی این کدها بدون معرفی تو اتواستارت کار نمیکنه

خیلی ممنون مهندس جواب شما از خود Erel بهتر بود از خودشون اینجا پرسیده بودم 

https://www.b4x.com/android/forum/threads/startatboot-true-doesnt-work-with-android-9.110482/#post-689567

لینک ارسال

خواهش می کنم ♥

بله باید تست کنید روش های مختلف رو مثلا همین ویجیت که گفتید می تونه یکی از روش های پایدار سازی باشه

چون مقابل دید کاربر هست در نتیجه اندروید اونو یه سرویس بدون اجازه کاربر نمی دونه بعضی از برنامه های معروف هم دسترسی باتری به طور پیش فرض دارن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...