رفتن به مطلب
  • 0

show/hide ایکون

sattar2111

سوال

سلام

در بعضی برنامه ها با کلیک روی یک دکمه ایکون برنامه مخفی میشه در حالی که اکتیویتی فعال هست 

سوالم اینه که چطور این کار را میکنن؟

چون وقتی من با این کد در رویداد دکمه ایکون را مخفی میکنم بعد از چند لحظه کلا برنامه بسته میشه و دیگه هیچ اکتیویتی کار نمیکنه (با برودکست اکتیویتی را فراخوانی میکنم) و باید حتما اول ایکون برنامه از حالت هیدن خارج بشه بعد اکتیویتی فعال میشه اما در بسیاری از برنامه های امنیتی میبینیم که ایکون هیدن هس اما برنامه فعال هست

PackageManager packageManager = SettingsActivity.this.getPackageManager();
ComponentName componentName = new ComponentName(SettingsActivity.this, MainScreen.class);
packageManager.setComponentEnabledSetting(componentName, PackageManager.COMPONENT_ENABLED_STATE_DISABLED, PackageManager.DONT_KILL_APP);

لطفا راهنمایی کنین

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در حالت کلی باید یه Activity Launcher انتخاب کنید به غیر از اکتیویتی اصلی برنامه

و بعد از اجراش با اینتنت برید به اکتیوتی Main

بعد میتونید راه های مختلف رو برای باز کردن برنامه مثل سرویس ها و برودکست ها رو امتحان کنید

تقریبا یه همچین کاری رو چند سال پیش انجام داده بودم نمیدونم الان هم امکان داره یا نه متاسفانه هاردم فرمت شد و همه پروژه هام پرید وگرنه کدش رو میفرستادم

لینک ارسال

5 hours ago, Gray Mind said:

در حالت کلی باید یه Activity Launcher انتخاب کنید به غیر از اکتیویتی اصلی برنامه

و بعد از اجراش با اینتنت برید به اکتیوتی Main

بعد میتونید راه های مختلف رو برای باز کردن برنامه مثل سرویس ها و برودکست ها رو امتحان کنید

تقریبا یه همچین کاری رو چند سال پیش انجام داده بودم نمیدونم الان هم امکان داره یا نه متاسفانه هاردم فرمت شد و همه پروژه هام پرید وگرنه کدش رو میفرستادم

سلام

این کار رو کردم اما اکتیویتی اجرا نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...