رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.

AnswerCenter

مرکز پاسخگویی به سوالات برنامه نویسی

درخواست سفارش پروژه

اطلاعیه

کاربر گرامی

به انجمن برنامه نویسی AnswerCenter.ir خوش آمدید

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا در انجمن عضو شوید

• 0
rezamoaser

ساخت برنامه ای شبیه به کافه جمله یا برنامه پیامکی آنلاین

سوال

rezamoaser    53

کاربر رو به رشد

با سلام و عرض ادب به تمامی اساتید بزرگ امیدوارم عالی بوده باشید تا به الان .

راستش قضد داشتم یه برنامه پیامکی آفلاین بسازم اول کار که یه سری عکس و رینگتون هم داشته باشه ولی خوب اینبرنامه ها برای مدتی هستن و بعد از اون کاراییشون تموم میشه و کاربر از دست میده (برنامه رو پاک میکنن)

برای همین قصد اینو دارم که علاوه بر بخش افلاینش بخش انلاین هم اضافه کنم. پس اموزش استاد مهدی ایزدی رودیدم خیلی زیبا و جالب برنامه رو ساختن و این خیلی با ارزشه!!!!

ولی قبل از هر اقدامی تصمیم گرفتم چند سوالی بپرسم راجب برنامه پیامکی آنلاین تا قبل از این که دست به کار بشم.

من میخوام هاست یکساله بگیرم که قیمتش 30 هزار تا اونجاییکه اطلاع دارم میشه. 1پس اگر من لینک عکس ها رو هم آپلود کرده بفرستم (که تو برنامه قسمت ایمیج ویو نشونش بده)بهتره تا این که حجم برنامه رو سنگین کنم تو قسمت افلاینش(یعنی عکسو افلاین قرارش بدم برنامه خیلی سنگین میشه)؟؟؟؟

2:آقا مهدی عزیز از یه برنامه برای ارسال پیامک به فضای هاست خودشون استفاده کردن و با زدن دکمه بارگذاری متن تو همون برنامه پس از فرستادن به هاست قرار میگرفت, پس اگر یه برنامه بسازم که اینطور دست ادمین باشه تا پیام ها رو ارسال کنه به هاست بهتره و در برنامه اصلی که قصدمون نشون دادن پیام تو همونه ذخیره بشه و نشونش بده؟؟ اینطوره میشه دوتا برنامه یکی پیامن به هاست میده یکی هم ازاون میگیرهتاتویبرنامهاصلی نشونش بده. میشه اینطوری؟؟؟؟؟

3:میشه با ادغام کردن دو قسمت بالایی یعنی  قسمت که پیام رو به هاست میده وقسمتی که برنامه رو از هاست میگیره یکی باشه (گرچه که اقا مهدی هم همین کارو کردن. یعنی با یکی اطلاعات رو ثبت میکردن و توی همون برنامه هم نشونش میداد!!) اما با این شکل که بشه شبیه به برنامه ای شبیه کافه جمله که افراد توش میتونن متن رو خودشون ارسال کنن تا توی برنامه قرار بگیره؟ و یا مثل با همون کافه جمله با بیسیک درستش کرد ولی خوب گرافیکشو بهتر کرد و بشه لینک عکس بزاریم و اونجا فراخانی بشه.

(دوستان من تازه واردم توی این مبحث معذرت زیاد سوال پرسیدم و وقتتون رو گرفتم:53::53:)

هاست یکساله 100 مگابیت بیشتر نیست فکرکنم .لینک بزارم که مشکلی نداره براش؟

• پسندیدن 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
ماهان محمدی    7

کاربر عادی

در 2 ساعت قبل، rezamoaser گفته است :

راستش قضد داشتم یه برنامه پیامکی آفلاین بسازم اول کار که یه سری عکس و رینگتون هم داشته باشه ولی خوب اینبرنامه ها برای مدتی هستن و بعد از اون کاراییشون تموم میشه و کاربر از دست میده (برنامه رو پاک میکنن)

برای همین قصد اینو دارم که علاوه بر بخش افلاینش بخش انلاین هم اضافه کنم. پس اموزش استاد مهدی ایزدی رودیدم خیلی زیبا و جالب برنامه رو ساختن و این خیلی با ارزشه!!!!

ولی قبل از هر اقدامی تصمیم گرفتم چند سوالی بپرسم راجب برنامه پیامکی آنلاین تا قبل از این که دست به کار بشم.

من میخوام هاست یکساله بگیرم که قیمتش 30 هزار تا اونجاییکه اطلاع دارم میشه. 1پس اگر من لینک عکس ها رو هم آپلود کرده بفرستم (که تو برنامه قسمت ایمیج ویو نشونش بده)بهتره تا این که حجم برنامه رو سنگین کنم تو قسمت افلاینش(یعنی عکسو افلاین قرارش بدم برنامه خیلی سنگین میشه)؟؟؟؟

2:آقا مهدی عزیز از یه برنامه برای ارسال پیامک به فضای هاست خودشون استفاده کردن و با زدن دکمه بارگذاری متن تو همون برنامه پس از فرستادن به هاست قرار میگرفت, پس اگر یه برنامه بسازم که اینطور دست ادمین باشه تا پیام ها رو ارسال کنه به هاست بهتره و در برنامه اصلی که قصدمون نشون دادن پیام تو همونه ذخیره بشه و نشونش بده؟؟ اینطوره میشه دوتا برنامه یکی پیامن به هاست میده یکی هم ازاون میگیرهتاتویبرنامهاصلی نشونش بده. میشه اینطوری؟؟؟؟؟

3:میشه با ادغام کردن دو قسمت بالایی یعنی  قسمت که پیام رو به هاست میده وقسمتی که برنامه رو از هاست میگیره یکی باشه (گرچه که اقا مهدی هم همین کارو کردن. یعنی با یکی اطلاعات رو ثبت میکردن و توی همون برنامه هم نشونش میداد!!) اما با این شکل که بشه شبیه به برنامه ای شبیه کافه جمله که افراد توش میتونن متن رو خودشون ارسال کنن تا توی برنامه قرار بگیره؟ و یا مثل با همون کافه جمله با بیسیک درستش کرد ولی خوب گرافیکشو بهتر کرد و بشه لینک عکس بزاریم و اونجا فراخانی بشه.

(دوستان من تازه واردم توی این مبحث معذرت زیاد سوال پرسیدم و وقتتون رو گرفتم:53::53:)

سلام 

من میتونم در مورد هاست کمکتون بکنم.

یه سرویس ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که ایرانی هم هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://ihweb.ir

فکر کنم برای شروع بتونه کمکتون بکنه. بعد از اینکه به امید خدا کارتون گرفت ، میتونید از هاست های باهال تر و بهتر استفاده کنید...

در ضمن بستگی داره عکس ها چی باشن ؛

مثلا اگه از عکس هایی با فرمت .svg استفاده کنید ، حجم عکس ها خیلی خیلی میان پایین

بهتون توصیه میکنم در مورد عکس های svg مطالعه کنید...

• پسندیدن 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
  • 0
rezamoaser    53

کاربر رو به رشد

در 1 ساعت قبل، ماهان محمدی گفته است :

سلام 

من میتونم در مورد هاست کمکتون بکنم.

یه سرویس ارائه دهنده هاست نامحدود رایگان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! که ایرانی هم هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://ihweb.ir

فکر کنم برای شروع بتونه کمکتون بکنه. بعد از اینکه به امید خدا کارتون گرفت ، میتونید از هاست های باهال تر و بهتر استفاده کنید...

در ضمن بستگی داره عکس ها چی باشن ؛

مثلا اگه از عکس هایی با فرمت .svg استفاده کنید ، حجم عکس ها خیلی خیلی میان پایین

بهتون توصیه میکنم در مورد عکس های svg مطالعه کنید...

بابت هاست ممنونم ولی فکر نمیکنم از فرمتی که گفتیدبشهتوی برنامه نویسی استفاده کرد اون مخصوص سایت و وبه

• پسندیدن 1

لینک به ارسال
  • 0
rezamoaser    53

کاربر رو به رشد

در در 28 مهر 1398 در 18:51، rezamoaser گفته است :

دوستان میشه یه مشاورع راجب این بهم بدید لطفا . قبل از دست زدن به انجام اون کار میخوام ببینم میشه تصور ذهنیم درسته؟

• پسندیدن 2

لینک به ارسال
  • 0
Gray Mind    911

مدیر بخش

1- عکس هارو جایی آپلود کن و فقط لینک هاشو بذار داخل دیتابیس و سمت اپ نشون بده

2 - اما پیشنهاد میکنم اپ مدیریتتون رو جدا بذارید چون حجم الکی برای اپ اصلیتون هستش و 500 کیلوبایت هم 500 کیلوبایته

3 - اگه فقط متن باشه بله مشکلی نداره اما اگه بخواید تصویر هم کاربرا بتونن آپلود کنن چون باید روی هاستی که خریدید آپلود کنن بعد مدتی ظرفیت هاستتون پر میشه

• پسندیدن 2

لینک به ارسال
  • 0
محمد رشوند    1,184

مدیر بخش

درود  @ rezamoaser  عزیز ،

با تلاش خودتون قطعاً بهترین برنامه رو میسازید،

برای اینکه اول کار با مشکلات ریز و درشت مواجه نشید میتونید دوره ساخت شبکه اجتماعی رو از انجمن خریداری کنید و به نحو احسن ازش استفاده کنید.

لینک دوره آموزشی

• پسندیدن 1

لینک به ارسال