رفتن به مطلب
  • 0

حل نشدن مشکل تشخیص برنامه جدید نصب شده Receiving package install

hosseinkarimian

سوال

سلام دوستان این سوال پرسیده شده توی انجمن ولی به نتیجه نرسیدم  میخوام تشخیص بدم وقتی هر  برنامه ای نصب بشه سرویسی اجرا بشه و کاری انجام بده مشکل  اینکه وقتی android:targetSdkVersion="22" بدون هیچ مشکلی درست کار می کنه ولی وقتی  روی 26 به بالا میزارم اصلا عمل نمیکنه و تشخیص نمیده.

من از کد زیر که در مانیفیست قرار میگیره استفاده میکنم: و با توجه به اینکه گوگل و بازار محدودیت sdk اعمال کردن باید  android:targetSdkVersion  روی 26 یا بالاتر قرار بدیم که با قرار دادن این مشکل بوجو امده ممنون از کمکتون.

هر راهی که بشه من تشخیص بدم برنامه جدیدی نصب شد کاری کنه در سرویس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، hosseinkarimyan گفته است :

سلام دوستان این سوال پرسیده شده توی انجمن ولی به نتیجه نرسیدم  میخوام تشخیص بدم وقتی هر  برنامه ای نصب بشه سرویسی اجرا بشه و کاری انجام بده مشکل  اینکه وقتی android:targetSdkVersion="22" بدون هیچ مشکلی درست کار می کنه ولی وقتی  روی 26 به بالا میزارم اصلا عمل نمیکنه و تشخیص نمیده.

من از کد زیر که در مانیفیست قرار میگیره استفاده میکنم: و با توجه به اینکه گوگل و بازار محدودیت sdk اعمال کردن باید  android:targetSdkVersion  روی 26 یا بالاتر قرار بدیم که با قرار دادن این مشکل بوجو امده ممنون از کمکتون.

هر راهی که بشه من تشخیص بدم برنامه جدیدی نصب شد کاری کنه در سرویس

سرچ کنید دوست عزیز.

لینک ارسال

در در 8 آبان 1398 در 23:04، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سرچ کنید دوست عزیز.

ممنون حل شد با کتابخانه شما .

واقعا دست شما درد نکنه اقای شاهپیری عزیز که انجمن با شما و سایر دوستان بهترین انجمن شده.

♥♥♥♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...