رفتن به مطلب
  • 0

دسترسی به حافظه

Asghar83

سوال

سلام دوستان ببخشید میدونم این سوالو یبار پرسیدم ولی میشه بگید که چطور دسترسی برنامم رو به حافظه برا اندروید بالاتر از ۶ از کاربر بپرسم و فعالش کنم آخه توی سایت خوب انسر سنتر یه آموزش بود نگاه کردم هیچی نفهمیدم:D

خودم یه کد نوشتم که اینطوری بود اول تیک کتابخونه ران تایم پرمیشنز رو زدم و بعد تو پروسس گلوبال متغیرشو نوشتم و بعد تو اکتیویتی کرییت اینو گذاشتم rp.checkandrequest(rp.permission_write_external_storage)

اول با شروع اکتیویتی سوال رو میپرسه بعد که اجازشو میدم میندازه بیرون توی try هم نوشتمش جداب نداد لطفا راهنماییم کنید که دقیقا چه کدی رو باید کجا بزارم برای دسترسی به حافظه میخوام ی عکس رو تو گوشیه کاربر ذخیره کنم البته با اندروید ۶ به پایین مشکل ندارم ولی ۶ به بالا خیلی سختمه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، Asghar83 گفته است :

سلام دوستان ببخشید میدونم این سوالو یبار پرسیدم ولی میشه بگید که چطور دسترسی برنامم رو به حافظه برا اندروید بالاتر از ۶ از کاربر بپرسم و فعالش کنم آخه توی سایت خوب انسر سنتر یه آموزش بود نگاه کردم هیچی نفهمیدم:D

خودم یه کد نوشتم که اینطوری بود اول تیک کتابخونه ران تایم پرمیشنز رو زدم و بعد تو پروسس گلوبال متغیرشو نوشتم و بعد تو اکتیویتی کرییت اینو گذاشتم rp.checkandrequest(rp.permission_write_external_storage)

اول با شروع اکتیویتی سوال رو میپرسه بعد که اجازشو میدم میندازه بیرون توی try هم نوشتمش جداب نداد لطفا راهنماییم کنید که دقیقا چه کدی رو باید کجا بزارم برای دسترسی به حافظه میخوام ی عکس رو تو گوشیه کاربر ذخیره کنم البته با اندروید ۶ به پایین مشکل ندارم ولی ۶ به بالا خیلی سختمه

سلام متغیرت رو توی creat بنویس و توی گلوبال ننویس ببینین درست میشه.

لینک ارسال

در 40 دقیقه قبل، fallapps گفته است :

سلام متغیرت رو توی creat بنویس و توی گلوبال ننویس ببینین درست میشه.

سلام دوست عزیز هنوزم هیچی نشده:gerye:

میشه یکاری بکنی برام لطفا فرض کن خودت میخوای یه دسترسی به حافظه برا اندروید ۶ و بالاتر مینویسی چیکار میکنی دقیقا و کامل توضیح بده ممنون میشم:good2:

لینک ارسال

در در 15 خرداد 1399 در 16:10، Asghar83 گفته است :

سلام دوست عزیز هنوزم هیچی نشده:gerye:

میشه یکاری بکنی برام لطفا فرض کن خودت میخوای یه دسترسی به حافظه برا اندروید ۶ و بالاتر مینویسی چیکار میکنی دقیقا و کامل توضیح بده ممنون میشم:good2:

ابتدا کتابخونه runtimepermissionsراتیک بزنید.

Sub Globals

Dim r As RuntimePermissions

end sub

سپس کدهای زیر را تویactivity_createبنویسید.چنانچه دسترسی وجود نداشته باشد این کدها اجرا میشوند و اگر اندروید پایین تر از 6 باشد نیز هیچ خطایی رخ نمی دهد.

r.CheckAndRequest(r.PERMISSION_WRITE_EXTERNAL_STORAGE)
    Wait For Activity_PermissionResult (Permission As String, Result As Boolean)
    If Result = False Then
    Msgbox("کاربر محترم لطفا اجازه دسترسی به برنامه را دهید در غیر اینصورت در کار برنامه تداخل ایجاد خواهد شد.","")
    Activity.Finish
    Return
    End If

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، fallapps گفته است :

ابتدا کتابخونه runtimepermissionsراتیک بزنید.

Sub Globals

Dim r As RuntimePermissions

end sub

سپس کدهای زیر را تویactivity_createبنویسید.چنانچه دسترسی وجود نداشته باشد این کدها اجرا میشوند و اگر اندروید پایین تر از 6 باشد نیز هیچ خطایی رخ نمی دهد.

r.CheckAndRequest(r.PERMISSION_WRITE_EXTERNAL_STORAGE)
    Wait For Activity_PermissionResult (Permission As String, Result As Boolean)
    If Result = False Then
    Msgbox("کاربر محترم لطفا اجازه دسترسی به برنامه را دهید در غیر اینصورت در کار برنامه تداخل ایجاد خواهد شد.","")
    Activity.Finish
    Return
    End If

ممنون فردا چکش میکنم امیدوارم جواب بده خودم یچیزی نوشتم روی گوشیه خودم گرفت ولی اصلا رو اندروید ۱۰ نصب نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...