رفتن به مطلب
  • 0

چند سوال در مورد بیسیک

mrmmg

سوال

سلام خدمت تمامی اعضای answercenter

من برنامه نویس بک اند هستم (لاراول و php) و برای پروژه شخصی خودم نیازمند اپلیکیشن ساده اندرویدی هستم که قصد دارم از بیسیک 4 اندروید استفاده کنم در همین راستا به این سایت رسیدم.

و اما سوال من:

•  من در پروژه خودم API نویسی کردم و میخوام در اپلیکیشن اندروید اطلاعاتی را به صورت json به سمت اندروید بفرستم همچنین درخواست هایی رو به سمت سرورم بفرستم. برای مثال من لیست کامنت های پست های سایتم رو بگیرم و سمت اندروید نمایش بدم. به ازای هر کامنت (که لیست ویو یا ریسایکلر ویو هستش) یک دکمه هم نمایش بدم. مثلا  دکمه حذف کامنت و هنگامی که دکمه حذف کامنت رو لمس کنم درخواستی به سمت سرورم ارسال بشه که کامنت مذکور حذف بشه.

پس برای این مورد نیاز دارم که بتونم یک سری از درخواست هارو به سرور بفرستم و پاسخ سرور که json هست رو بررسی کنم. مثل درخواست لاگین به اپلیکیشن و مورد که نام بردم...

• همچنین به کتابخانه ای نیاز دارم که بتونم باهاش پوش ناتیفیکیشن هام رو مدیریت کنم. مثلا از سرویس نجوا یا موارد مشابه استفاده کنم...

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 2 ساعت قبل، mrmmg گفته است :

تشکر از شما... فقط یه سوال بین دو کتابخونه که برای جیسون معرفی کردید کدوم یکی بهتره؟ چونکه جفتشو خوندم ولی زیاد متوجه نشدم کدوم مناسب نیاز من هست... ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.

کتابخونه persianfastnetwork برای ارتباط با سرور و کتابخونه  persianjson برای کار با جیسون هست. کارشون متفاوته

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

همه این موارد توی انجمن موجوده دوست عزیز.

برای ارتباط با سرور و همچنین پردازش جیسون از کتابخونه های persianfastnetwork و persianjson استفاده کنید.

برای نمایش آیتمها یا همون لیست آیتمها از کتابخونه persianrecyclerview استفاده کنید.

برای پوش هم که همه سرویسها راهنمای بیسیک دارن

تشکر از شما... فقط یه سوال بین دو کتابخونه که برای جیسون معرفی کردید کدوم یکی بهتره؟ چونکه جفتشو خوندم ولی زیاد متوجه نشدم کدوم مناسب نیاز من هست... ممنون میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، mrmmg گفته است :

همه این موارد توی انجمن موجوده دوست عزیز.

برای ارتباط با سرور و همچنین پردازش جیسون از کتابخونه های persianfastnetwork و persianjson استفاده کنید.

برای نمایش آیتمها یا همون لیست آیتمها از کتابخونه persianrecyclerview استفاده کنید.

برای پوش هم که همه سرویسها راهنمای بیسیک دارن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...