رفتن به مطلب

بازار یا مایکت : میزان درآمد شما

vahid65

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان گلم حال و احوالتون خوبه؟

-شما برنامه هاتون رو توی کدوم آپ استور گذاشتین؟

-درآمدتون از برنامه نویسی توی بازار یا مایکت چقدره؟(واقعا بدون تعارف راستش رو بگین)

من از هیچگونه تبلیغاتی در برنامه هام استفاده نکردم و کیفیت برنامه هام هم عالین واقعا عالی و پرداخت درون برنامه ای کردم.الان توی مایکت فعالیت می کنم.متاسفانه من در عرض دو سال حدود ۴۵۰هزارتومان از مایکت درآمد داشتم و این برای زندگی من هیچ کفایتی نمیکنه.واقعا دیگه خسته شدم...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، vahid65 گفته است :

سلام دوستان گلم حال و احوالتون خوبه؟

-شما برنامه هاتون رو توی کدوم آپ استور گذاشتین؟

-درآمدتون از برنامه نویسی توی بازار یا مایکت چقدره؟(واقعا بدون تعارف راستش رو بگین)

من از هیچگونه تبلیغاتی در برنامه هام استفاده نکردم و کیفیت برنامه هام هم عالین واقعا عالی و پرداخت درون برنامه ای کردم.الان توی مایکت فعالیت می کنم.متاسفانه من در عرض دو سال حدود ۴۵۰هزارتومان از مایکت درآمد داشتم و این برای زندگی من هیچ کفایتی نمیکنه.واقعا دیگه خسته شدم...

سلام وقت بخیر تاپیک خوبی ایجاد انگیزه می کنه دوستان دیگه بگن میزان درامدشون رو

درامد داخل مایکت کمتر از بازاره برا من حداقل

من از کافه بازار حدودا 700 تومن تو ماه

و مایکت هم هر ماه حدود 100 تومن

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، ali mo گفته است :

سلام وقت بخیر تاپیک خوبی ایجاد انگیزه می کنه دوستان دیگه بگن میزان درامدشون رو

درامد داخل مایکت کمتر از بازاره برا من حداقل

من از کافه بازار حدودا 700 تومن تو ماه

و مایکت هم هر ماه حدود 100 تومن

آخه تورو خدا بگو چکار میکنی هرماه هشتصد درآمد داری؟

منم تابستون پارسال توی بازار ثبت نام کردم با هزار بدبختی ۱۵ تا برنامه ساختم گذاشتم توی دو ماه پنج تومن درآمد داشتم چون پول نداشتم و درآمدهم از بازار نداشتم جمع کردم و درخواست عودت چهل هزارمو کردممیشه لینک برنامه هات رو بدی؟

لینک ارسال

دوست عزیز برنامه نویسی الان داخل مارکت ها بیشتر برنامه نویسی نیست بیشتر گرافیک و تکنیک های فروش و بازاریابی و این حرف ها هستش(به نظر من) این مبلغی که من گفتم خیلی کمه در مقایسه با کسای که اساتید این حوزه هستند درامد های میلیونی  تو ماه داشته باشن سعی کن با اون ارتباط بگیری البته بیشتر شون هم نمی گن که چی کار می کنن :)

بیا تل

@alimo1111

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، ali mo گفته است :

دوست عزیز برنامه نویسی الان داخل مارکت ها بیشتر برنامه نویسی نیست بیشتر گرافیک و تکنیک های فروش و بازاریابی و این حرف ها هستش(به نظر من) این مبلغی که من گفتم خیلی کمه در مقایسه با کسای که اساتید این حوزه هستند درامد های میلیونی  تو ماه داشته باشن سعی کن با اون ارتباط بگیری البته بیشتر شون هم نمی گن که چی کار می کنن :)

بیا تل

@alimo1111

من تلگرام ندارم متاسفانه میشه لینک برنامه هاتون رو بدین؟

من در طراحی لایوت ها خیلی حرفه ای هستم و کاربرد برنامه هاهم بسیار زیاد هستند اما درآمدم خیلی کمه ولی درآمد شما خیلی عالیه ماشاالله من اگه درآمد این چنینی داشته باشم راضی ام والا.

آخه شما چکار میکنین شما ترفنددون رو بگین لطفاً

لینک ارسال

متوجه موضوع نشدم!! انتشار برنامه ، فقط انتشار برنامه نیس.

انتشار قوانین داره. 

اولش اینکه ایده قوی باشه

دوم گرافیک و میزان تاثیر گذاری

سوم جامعه هدف 

بعد میره سمت درآمد زایی :

بخش اول : فروش

نوع اول :درون پرداخت(سکه، فعال سازی یا اشتراک مدت دار) یا خریدنی ( خرید قبل دانلود که دیگه تقریبا استفاده نمیشه)

نوع دوم : رایگان با تبلیغات (نرم افزار های آموزش اشپزی یا ویروس کشها یا مثلا شیریت)

نوع سوم : کمک درآمدی ها مثل تپسل ، سیگنال یا سیستم مضخرف عدد

بخش دوم : تبلیغات

برای مثال ادموب ، چشمک پلاس که میان تبلیغات میدن رو آپ شما 

بخش سوم پوش ها :

چشمک، پوشه یا پوشهای شخصی (الان کمتره)

شما باید همه جوانب رو در نظر بگیرین. باید ببینین قراره چی بسازین. صرف انتشار که ملاک نیست. براش تبلیغات کنین و لینکشو منتشر کنین. سعی کنین از همه منابع درآمد کسب کنین. من تمام آپهام چشمک و چشمک پلاس نصبه. مثلا انتظار دارین از بازار چیزی گرم بشه؟ یا مایکت بتونه بفروشه؟ شما حتی باید تو خود مارکتها هزینه کنین و کمپین ها استفاده کنین. شما باید مثلا دو تومن هزینه کنین تا ده تومن برگرده سمت شما. 

در ضمن فقط مارکت که نیس. برین درون پرداخت زرین پال بزنین و خودتون برنامتون رو منتشر کنین. یه پست در این مورد زده بودم سال 85 سعی میکنم دوباره ویراش کنم تو یه تایپک بزنم.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

متوجه موضوع نشدم!! انتشار برنامه ، فقط انتشار برنامه نیس.

انتشار قوانین داره. 

اولش اینکه ایده قوی باشه

دوم گرافیک و میزان تاثیر گذاری

سوم جامعه هدف 

بعد میره سمت درآمد زایی :

بخش اول : فروش

نوع اول :درون پرداخت(سکه، فعال سازی یا اشتراک مدت دار) یا خریدنی ( خرید قبل دانلود که دیگه تقریبا استفاده نمیشه)

نوع دوم : رایگان با تبلیغات (نرم افزار های آموزش اشپزی یا ویروس کشها یا مثلا شیریت)

نوع سوم : کمک درآمدی ها مثل تپسل ، سیگنال یا سیستم مضخرف عدد

بخش دوم : تبلیغات

برای مثال ادموب ، چشمک پلاس که میان تبلیغات میدن رو آپ شما 

بخش سوم پوش ها :

چشمک، پوشه یا پوشهای شخصی (الان کمتره)

شما باید همه جوانب رو در نظر بگیرین. باید ببینین قراره چی بسازین. صرف انتشار که ملاک نیست. براش تبلیغات کنین و لینکشو منتشر کنین. سعی کنین از همه منابع درآمد کسب کنین. من تمام آپهام چشمک و چشمک پلاس نصبه. مثلا انتظار دارین از بازار چیزی گرم بشه؟ یا مایکت بتونه بفروشه؟ شما حتی باید تو خود مارکتها هزینه کنین و کمپین ها استفاده کنین. شما باید مثلا دو تومن هزینه کنین تا ده تومن برگرده سمت شما. 

در ضمن فقط مارکت که نیس. برین درون پرداخت زرین پال بزنین و خودتون برنامتون رو منتشر کنین. یه پست در این مورد زده بودم سال 85 سعی میکنم دوباره ویراش کنم تو یه تایپک بزنم.

من درآمدم صفر هست صفر حتی نمیتونم یک هزار تومان هم هزینه کنم...

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، vahid65 گفته است :

من درآمدم صفر هست صفر حتی نمیتونم یک هزار تومان هم هزینه کنم...

مشکل همینجاست!! باید هزینه کنی . هم از خودت مایه بزاری هم وقتت و پولت.

نمیشه که بگی چون درآمد ندارم هزینه نمیکنم. لینک توسعه دهنده رو بده برنامه ها تو ببینم.

من یه پیشنهاد دارم برای شما و همه دوستان  تو مارکت چهارخونه حساب توسعه دهنده باز کن. بعد آپتو اونجا منتشر کن بعد تماس بگیر بگو برنامه یا بازیت کیفیت لازم رو داره برات بنر بزنن تو مارکت. اونا کلا حدود 10 میلیون کاربر دارن (چارخونه و پارس هاب). تبلیغاتت رو منتشر میکنن. البته ساخت بنر ها پای خودته. در صورت کیفیت دار بودن اپت، بهت گایدلاین میدن که طبق اون بنر ها رو میسازی و میفرستی براشون. اونام بین 7 تا ده روز تو مارکت چارخونه و پارس هاب منتشر میکنن. حتی اگر یک میلیون بازدید داشته باشی و یک درصد این ده میلیون هم نصب کنن برات کافیه. میتونی اد موب یا چشمک پلاس رو پیاده کنی و بری تو درآمد دلاری. البته این کار تو همه مارکتها مقدوره!! (بهش میگن پروموت) یعنی کافه بازار یا مایکت یا چهارخونه یا مارکت دیگه ای شما در صورتی که میدونین اپ یا بازیتون کیفیت بالایی داره و بازخورد مناسب، درخواست میدین. 

در کل یه پروسه پیچیده و اعصاب خوردکنی وجود داره که به هر حال جزئی از کار ماست. من میگم هزینه کنین چون تبلیغات هزینه نیست. شما تا مغازه نزنی و محصولی نفروشی درآمدی نداری. اینم عین همونه. فک کن میخوای سوپرمارکت بزنی، از مکان و محل مناسب گرفته تا یخچال و جنس و حتی دوربین مدار بسته و نرم افزار حسابداری همه و همه لازمه. توسعه دهنده یعنی همه چی. 

اینم یه نمونه بنر بنده که البته از 15 تیر تو مارکتها منتشر میشه :

700.png.d6f0c87cf80c5077f86ef8ebd2c20248.png

قبلا واسه بازی کینگ ویچ 1 تو سال 96 و درهای 95 و بازی جدول عصرانه هم زده بودم تو کافه بازار. شما تلاش کن و فقط منتشر نکن. (به جاذبه زمین اکتفا نکن)

لینک ارسال

در 37 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

مشکل همینجاست!! باید هزینه کنی . هم از خودت مایه بزاری هم وقتت و پولت.

نمیشه که بگی چون درآمد ندارم هزینه نمیکنم. لینک توسعه دهنده رو بده برنامه ها تو ببینم.

من یه پیشنهاد دارم برای شما و همه دوستان  تو مارکت چهارخونه حساب توسعه دهنده باز کن. بعد آپتو اونجا منتشر کن بعد تماس بگیر بگو برنامه یا بازیت کیفیت لازم رو داره برات بنر بزنن تو مارکت. اونا کلا حدود 10 میلیون کاربر دارن (چارخونه و پارس هاب). تبلیغاتت رو منتشر میکنن. البته ساخت بنر ها پای خودته. در صورت کیفیت دار بودن اپت، بهت گایدلاین میدن که طبق اون بنر ها رو میسازی و میفرستی براشون. اونام بین 7 تا ده روز تو مارکت چارخونه و پارس هاب منتشر میکنن. حتی اگر یک میلیون بازدید داشته باشی و یک درصد این ده میلیون هم نصب کنن برات کافیه. میتونی اد موب یا چشمک پلاس رو پیاده کنی و بری تو درآمد دلاری. البته این کار تو همه مارکتها مقدوره!! (بهش میگن پروموت) یعنی کافه بازار یا مایکت یا چهارخونه یا مارکت دیگه ای شما در صورتی که میدونین اپ یا بازیتون کیفیت بالایی داره و بازخورد مناسب، درخواست میدین. 

در کل یه پروسه پیچیده و اعصاب خوردکنی وجود داره که به هر حال جزئی از کار ماست. من میگم هزینه کنین چون تبلیغات هزینه نیست. شما تا مغازه نزنی و محصولی نفروشی درآمدی نداری. اینم عین همونه. فک کن میخوای سوپرمارکت بزنی، از مکان و محل مناسب گرفته تا یخچال و جنس و حتی دوربین مدار بسته و نرم افزار حسابداری همه و همه لازمه. توسعه دهنده یعنی همه چی. 

اینم یه نمونه بنر بنده که البته از 15 تیر تو مارکتها منتشر میشه :

700.png.d6f0c87cf80c5077f86ef8ebd2c20248.png

قبلا واسه بازی کینگ ویچ 1 تو سال 96 و درهای 95 و بازی جدول عصرانه هم زده بودم تو کافه بازار. شما تلاش کن و فقط منتشر نکن. (به جاذبه زمین اکتفا نکن)

دست شما درد نکنه که این همه مطالب رو با حوصله تایپ می کنید.

فقط من دقایقی قبل رفتم توی مگنت تا کمپین بسازم ولی فقط فکر کنم ۴ یا ۵ نوع تبلیغ داشتن و تبلیغ ویدیویی جایزه دار نداشتن من هم بنر میانی رو انتخاب کردم و یه کمپین ساختم الان وقتی میام امتحان کنم ارور میده البته تستش رو غیر فعال کردم.

همچنین من ویدیوی جایزه ای میخوام.

من با چشمک پلاس زیاد آشنایی ندارم میشه یکمی توضیح بدین؟

مثلا چه قدر درآمد خواهم داشت؟

به طور کلی من میخوام یه تبلیغ ویدیوی جایزه دار پیاده کنم که اگه کاربر برنامه رو نخریده باشه بتونه مثلا با مشاهده یه تبلیغ به یک آیتم دسترسی داشته باشه.

ببخشید درآمد خود شما چقدره؟(اگه مایلین بگین)

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، vahid65 گفته است :

دست شما درد نکنه که این همه مطالب رو با حوصله تایپ می کنید.

فقط من دقایقی قبل رفتم توی مگنت تا کمپین بسازم ولی فقط فکر کنم ۴ یا ۵ نوع تبلیغ داشتن و تبلیغ ویدیویی جایزه دار نداشتن من هم بنر میانی رو انتخاب کردم و یه کمپین ساختم الان وقتی میام امتحان کنم ارور میده البته تستش رو غیر فعال کردم.

همچنین من ویدیوی جایزه ای میخوام.

من با چشمک پلاس زیاد آشنایی ندارم میشه یکمی توضیح بدین؟

مثلا چه قدر درآمد خواهم داشت؟

به طور کلی من میخوام یه تبلیغ ویدیوی جایزه دار پیاده کنم که اگه کاربر برنامه رو نخریده باشه بتونه مثلا با مشاهده یه تبلیغ به یک آیتم دسترسی داشته باشه.

ببخشید درآمد خود شما چقدره؟(اگه مایلین بگین)

چشمک پلاس یه چیزیه شبیه ادموب. برای درک بیشتر مشابه عدده. باید نصب شما بیش از ده کا باشه. بیشتر از سه دلار هم تسویه ماهانه داره. 

درآمد هم بسته به تعداد نصب و کلیک.

ویدئو جایزه دار رو تو نت سرچ کن. تپسل و مگنت و سیگنال و یکی دوتا سیستم دیگه هستش.

درآمد منم مثل بقیس حالا یکم بالا و پایین. :yes: 

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، vistamobile گفته است :

چشمک پلاس یه چیزیه شبیه ادموب. برای درک بیشتر مشابه عدده. باید نصب شما بیش از ده کا باشه. بیشتر از سه دلار هم تسویه ماهانه داره. 

درآمد هم بسته به تعداد نصب و کلیک.

ویدئو جایزه دار رو تو نت سرچ کن. تپسل و مگنت و سیگنال و یکی دوتا سیستم دیگه هستش.

درآمد منم مثل بقیس حالا یکم بالا و پایین. :yes: 

ببخشید اما برنامه من ۱ هزار نصب داره:hmm:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...