رفتن به مطلب
  • 0

مشخص کردن سطح امنیت password

AMiN.M7892

سوال

سلام دوستان من یه فرم لاگین دارم که میخوام یه سری نکات تو edittext ای که برای رمز ورود هست رعایت بشه و بر اساسش سطح امنیت رمز مشخص بشه ، نکاتش هم اینه :

- رمز ورود شامل حداقل یک کارکتر عددی باشد

- شامل حداقل یک حرف لاتین باشد

- شامل حداقل یک کارکتر غیر از اعداد و حروف باشد

- طول رمز حداقل شش کارکتر باشد

- طول رمز بیشتر از ده کارکتر باشد

- در رمز ورود هم از حروف کوچک و هم حروف بزرگ استفاده شود

- همه حروف رمز ورود متمایز باشند(حالات بزرگ و کوچک یک حرف لاتین دو حرف مجزا محسوب می شوند)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

کدوم هاشو الان خودتون بلد هستید؟

هر کدوم رو که بلد هستید کدش رو هم قرار بدید به صورت کامل !

ادامه رو هم تک تک ما بهتون کمک میکنیم *laie*

لینک ارسال

من فکر میکنم باید یه متغیر از نوع استرینگ معرفی کنیم بعد مقدار EditText رو برابر با متغیر استرینگ قرار بدیم بعدش از کلاس CharAt متغیرمون استفاده کنیم و داخل کلاسش بنویسیم ("1,2,3,4,5,6,7,8,9,0") این برای اعداد بود بقیه اش رو بلد نیستم البته اینم رو هم فقط حدس میزنم

لینک ارسال

خب واسه اینکه کل متن عدد نباشه یک تابع IsNumber داریم میتونیم بگیم اگه True بود یعنی کل متن عددیه.و واسه ادامه میتونید از ToUperCase و ToLowerCase واسه کوچیک و بزرگ بودنش استفاده کنید.

در ضمن با تابع CharAt هم فکر کنم بشه ولی میتونید توی یک حلقه فور که حلقه قور هم میشه تعداد کاراکتر های ادیت تکست.به این شکله که شما این تابع CHarAt رو میریزید توی یک متغییر Char و با Select Case میتونید شرط های چند گانه رو اعمال کنید.

به همچین حالتی میشه اینکارو کرد.حالا شما اگه از راهنمایی بنده تونستید چیزی رو متوجه شدید دست به کار شید حتما کمکتون می کنیم

لینک ارسال

این سوال مسابقه برنامه نویسی نیست اینجا گذاشتی؟

بقیه حلش کنن شما حالشو ببری:D:d

:-d:-d:-d:-d:-d:-d

لینک ارسال

چرا سوال مسابقه برنامه نویسی بیان هست ولی جایزه نداره چون مرحله تمرینی هست مرحله اصلی رو باید تهران باشم که نیستم . در ضمن اگه شما بلد نیستی اسپم نده لطفا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...