رفتن به مطلب

درخواست شغل

ehsankhan

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

اول از همه بابت این تاپیک از مدیر عزیز عذر میخوام اکر که این تاپیک نا مناسب بود لطفا پاک بفرمایید

من به یه مشکل بدی برخورد کردم

شرکتی که توش کار میکردم بخاطر مشکلاتی جمع شده!!!! و من با مشکل بی کاری مواجه شدم

بدجور دنبال کار هستم و در ماه چیزی حدود 740.000 تومن اجاره خونه و قسط و ... دارم که این برام خیلی سنگینه

کسی هست که توی تهران کاری سراغ داشته باشه

من با امور کامپیوتری آشنا هستم ، البته رشتم کامپیوتر نیست.

کار فعلیم تدوین فیلم و طراحی عکس بوده

کار با برنامه نویسیه اندرویدو خیلی دوست دارم و کمی اینجا باهاش آشنا شدم و بلدم و مطمئنم اگه شرایتش برام آماده باشه خوب پیشرفت میکنم

دوستان لطفا اگر کسی کاری سراغ داره بهم بگه ممنون میشم راهنماییم کنید

راستی محل زندگی من تهران هست

*sigar**sigar**sigar*:(:(:(*sigar**sigar**sigar*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

بنده به شخصه به عنوان دوست و برادر شما متاسفم بابت این موضوع اما فعلا تنها پیشنهادی که براتون دارم اینه:

ایده پردازی کنید و چند تا کتاب با عناوین مختلف با درون پرداخت یا با قیمت مناسب توی فروشگاه ها برای فروش قرار بدید

بدون شک میتونه کمک خرج بسیار خوبی براتون باشه.

اگه روزی 2-3 ساعت وقتتون رو واقعا روی برنامه نویسی بزارید و با جدیت کار کنید و ایده پرداز خوبی باشید

من قول میدم از روی همین چند تا کتابی که مینویسید میتونید درآمد قابل قبولی رو بدست بیارید !

کتاب حداقل چیزی هست که گفتم.

اگه هم جایی در ساخت کتاب مشکل داشتید به بنده اون مورد رو پیغام خصوصی کنید(شما استثنا هستید) هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم(به شرط تلاش خودتون).

امیدوارم که از بچه های انجمن که توی تهران هستند هم بتونن به شما کمک کنند برای کاریابی

واقعا ناراحت شدم.

...

لینک ارسال

درود

بنده به شخصه به عنوان دوست و برادر شما متاسفم بابت این موضوع اما فعلا تنها پیشنهادی که براتون دارم اینه:

ایده پردازی کنید و چند تا کتاب با عناوین مختلف با درون پرداخت یا با قیمت مناسب توی فروشگاه ها برای فروش قرار بدید

بدون شک میتونه کمک خرج بسیار خوبی براتون باشه.

اگه روزی 2-3 ساعت وقتتون رو واقعا روی برنامه نویسی بزارید و با جدیت کار کنید و ایده پرداز خوبی باشید

من قول میدم از روی همین چند تا کتابی که مینویسید میتونید درآمد قابل قبولی رو بدست بیارید !

کتاب حداقل چیزی هست که گفتم.

اگه هم جایی در ساخت کتاب مشکل داشتید به بنده اون مورد رو پیغام خصوصی کنید(شما استثنا هستید) هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم(به شرط تلاش خودتون).

امیدوارم که از بچه های انجمن که توی تهران هستند هم بتونن به شما کمک کنند برای کاریابی

واقعا ناراحت شدم.

...

مهدی جان ممنون از لطفت خیلی خیلی ممنون

از پیشنهادت ممنون

روش کار میکنم اما کار ثابت نیاز دارم و دیدا هم نیاز دارم *sigar*

لینک ارسال

دوستان لطفا راهنمایی کنید

اگر کسی جایی آشنا یا شرایطی داره که میتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم

«وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ»

توکل به خدا ( برام دعا کنید)

لینک ارسال

داداش کار ثابت رو بساز!! تهران پر از ایدست. ببین غیر حرفه خودت چه کاری بلدی. یه چه کاری میتونی انجام بدی. اگر ازدواج نکردی کارت کهراحت تره. برو دوره تعمیرات موبایل یا کامپیوتر ببین یا یه دوره فنی. یا یه پولی جور کن مغازه بزن. ایده زیاده. من این جور مواقع نماز میخونم.

وَاسْتَعِينُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ وَإِنَّهَا لَكَبِيرَةٌ إِلاَّ عَلَى الْخَاشِعِينَ

قرار نیست حتما حرفه ای که بلدی باشه. قشنگ بشین و فکر کن. اگر هم ازدواج کردی که چه بهتر!! مشورت کن با همه. ابای هم نداشته باش. من خواستم تغییر شغل بدم تو همین انجمن مطرح کردم. دوستان راهنمایی کردن از تغییر شغل منصرف شدم. توکل کن به خدا.

نمیدونم این جمله رو کجا خونده بودم؟؟

فقط غیرممکنه که غیر ممکنه *nose*

لینک ارسال

..... من این جور مواقع نماز میخونم.

وَاسْتَعِينُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ وَإِنَّهَا لَكَبِيرَةٌ إِلاَّ عَلَى الْخَاشِعِينَ

.... توکل کن به خدا.

داداش متاهلم (البته اینو با ناراحتی نگفتما خیلی هم خوبه)

چون متاهلم اینطوری داغون شدم اگر خودم تنها بودم که غمی نبود یجوری میگذشت اما .........

لینک ارسال

داداش متاهلم (البته اینو با ناراحتی نگفتما خیلی هم خوبه)

چون متاهلم اینطوری داغون شدم اگر خودم تنها بودم که غمی نبود یجوری میگذشت اما .........

سلام داداش

داغون شدن لازم نیس تو شهرای ما هرکی به این وضعیت دچار میشه میاد تهران برا کار شما که خودت تهرانی

من اگه جای شما بودم یه سرمایه کوچیک جور میکردم یه خدمات کامپیوتری میزدم

در کنارش میتونی کارایی که آقای ایزدی گفت هم انجام بدی

برنامه نویسی اندروید رو دست کم نگیرید از کاربران همین انجمن کسایی هستن که بطور متوسط بالای پنج شیش میلیون تومن درامد دارن

لینک ارسال

سلام

خیلی بده که آدم یک دقعه همچین اتفاقی واسش بیوفته و بنده هم متاسفم *dntknow*

ببنید اگه واقعا بتونید این برنامه نویسی ( برنامه نویسی ) رو ارتقا بدید و واقعا روزانه کار کنید و قدرت برنامه نویسیتون بره بالا شک نکنید ماهیانه 2 الی 3 تومن کمترین پولشه.

بنده قبلا واسه شرکتی کار میکردم و همین اتفاق واسم افتاد ولی مجردم و فشاری سرم نیومد.و الان هم با اندروید کار میکنم که به دلایل پر بودن وقتم نمیتونم به خوبی تمرکز کنم روش ولی با همین اوضاع درآمدی هم دارم.

میتونید ازش با ایده پردازی خیلی راحت میلیونی کسب در آمد کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...