رفتن به مطلب
  • 0

تغییر رنگ لیبل کلیک شده در مولتی پنل

mahfelsoft

سوال

دوستان من یه مولتی پنل دارم که میخوام موقعی که روش کلیک میشه فقط رنگ لیبل همون ردیف عوض بشه . کدش رو هم می نویسم رنگش هم عوض میشه ولی وقتی روی بعدی میزنم قبلی رنگی شده جدیده هم رنگی میشه . 

من میخوام فقط همونی که کلیک شده رنگی بشه و کلیک قبلی از بین بره

Capture.JPG

این هم کد کلیک

Sub lblcat_Click
dim meghdar as int
		Dim img As Label
		img = Sender
		meghdar= img.tag

img.textColor=0xFF5DB55A	

End Sub

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، mahfelsoft گفته است :

دوستان من یه مولتی پنل دارم که میخوام موقعی که روش کلیک میشه فقط رنگ لیبل همون ردیف عوض بشه . کدش رو هم می نویسم رنگش هم عوض میشه ولی وقتی روی بعدی میزنم قبلی رنگی شده جدیده هم رنگی میشه . 

من میخوام فقط همونی که کلیک شده رنگی بشه و کلیک قبلی از بین بره

دوست عزیز مولتی پنل خیلی محدوده و الان دیگه استفاده نمیشه به اون صورت. بهتره از کتابخونه Persian RecyclerView استفاده کنید که این کار به راحتی انجام میشه باهاش

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز مولتی پنل خیلی محدوده و الان دیگه استفاده نمیشه به اون صورت. بهتره از کتابخونه Persian RecyclerView استفاده کنید که این کار به راحتی انجام میشه باهاش

بله درسته . اتفاقا اون کتابخونه رو هم تهیه کردم. اما حالا من توی این قسمت دارم ازمولتی پنل استفاده میکنم . اگر پاسخی هست برای سوالم ممنون میشم بفرمایید 

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، mahfelsoft گفته است :

بله درسته . اتفاقا اون کتابخونه رو هم تهیه کردم. اما حالا من توی این قسمت دارم ازمولتی پنل استفاده میکنم . اگر پاسخی هست برای سوالم ممنون میشم بفرمایید 

من توصیه اکید دارم که کدهاتونو با ریسایکلر به روز رسانی کنید که بعدا بیشتر دچار مشکل نشید.

اما به نظرم برای اینکه رنگها رو مدیریت کنید هم توی کلیک و هم موقه اضافه کردن آیتم به مالتی پنل رنگ آیتما رو مدیریت کنید. پس حتما باید یه مدل برای آیتما داشته باشید

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من توصیه اکید دارم که کدهاتونو با ریسایکلر به روز رسانی کنید که بعدا بیشتر دچار مشکل نشید.

اما به نظرم برای اینکه رنگها رو مدیریت کنید هم توی کلیک و هم موقه اضافه کردن آیتم به مالتی پنل رنگ آیتما رو مدیریت کنید. پس حتما باید یه مدل برای آیتما داشته باشید

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید من درست متوجه نشدم . من فقط میخوام وقتی روی هر لیبل کلیک شد همون لیبل فقط رنگش عوض شه . و و قتی روی لیبل بعدی کلیک شد اون قبلی به رنگ اولیه بره و کلیک جدید رنگی بشه

لینک ارسال

سلام

چیزی که بهتون میگم رو تست نکردم، ولی روش کار رو میگم.

به لیبلتون یا هر ویویی که رنگش رو تغییر میدید تگ رو مقداردهی کنید.توی رویداد کلیک مقدار تگ رو توی Map  بریزید.هر دفعه که کلیک میشه مقدار Map رو بررسی کنه و نسبت به تگی که هست رنگش رو به حالت عادی برگردونه و پنل جدید رو رنگش رو تغییر بدید.

ببنید میتونید همچین چیزی رو پیاده کنید یا خیر.

لینک ارسال

در در 30 تیر 1399 در 21:16، مجید آرتا گفته است :

سلام

چیزی که بهتون میگم رو تست نکردم، ولی روش کار رو میگم.

به لیبلتون یا هر ویویی که رنگش رو تغییر میدید تگ رو مقداردهی کنید.توی رویداد کلیک مقدار تگ رو توی Map  بریزید.هر دفعه که کلیک میشه مقدار Map رو بررسی کنه و نسبت به تگی که هست رنگش رو به حالت عادی برگردونه و پنل جدید رو رنگش رو تغییر بدید.

ببنید میتونید همچین چیزی رو پیاده کنید یا خیر.

خیلی ممنونم از توضیحتون . اما میشه لطف کنید با کد راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...