رفتن به مطلب

راهنمایی رشته های دانشگاهی

hosseiny625

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان:hi:

بالاخره بعد از کلی رنج و مشقت این کنکور کرونایی :bad: رو دادیم و برگشتیم سراغ برنامه نویسیمون.

میخواستم بپرسم که توی دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر ,مهندسی برق , مهندسی مکانیک، چه زبان های برنامه نویسی تدریس میشه و با چه نرم افزار هایی سرو کار داریم و اگه بخواییم از الان  یه چیزایی بخونیم، چه چیزی بخونیم؟

و کلا میخواستم دوستان از تجربه هایی که در مورد رشته های دانشگاهی مرتبط با برنامه نویسی دارن بگن که استفاده کنیم و یه تاپیک جامعی برای انتخاب رشته بشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت شما دوست عزیز

امیدوارم به نتیجه ای که میخواستی رسیده باشی :yes:

اول بهت تبریک میگم که داری دانشجو میشی و میری دانشگاه و خبر بد اینکه قراره 4 سال از زندگیت به تباهی بره:pardon:

من رشتم برق بود که تغییر رشته دادم به کامپیوتر 

زبان برنامه نویسی که کلا دست استاده چی بخواد بهتون تدریس کنه

بیشتر استادا c++ تدریس میکنن( کلا بیشتر از if و else هم بلد نیستن :D) , دیگه خیلی بخوان خیلی بهتون لطف کنن پایتون که اونم درحد اشنایی باهاشه

فکر میکنم خودت با برنامه نویسی اشنایی پس مشکلی برات پیش نمیاد و نیاز نیست از الان تعطیلات خودتو خراب کنی ( برو صفا کن:yahoo:)

اگه میخوای از تجربه یک دانشجو که 8 ساله داره درس میخونه استفاده کنی ( پیر شدم رفت :DD:) بهتره از همین اول یک زبان انتخاب کنی خودتو قوی کنی باهاش و درکنار درست یادش بگیری

و بری یجا استخدام شی کار کنی چون از دانشگاه چیزی در نمیاد

لینک ارسال

در در 3 شهریور 1399 در 22:12، Mr Silence گفته است :

درود خدمت شما دوست عزیز

امیدوارم به نتیجه ای که میخواستی رسیده باشی :yes:

اول بهت تبریک میگم که داری دانشجو میشی و میری دانشگاه و خبر بد اینکه قراره 4 سال از زندگیت به تباهی بره:pardon:

من رشتم برق بود که تغییر رشته دادم به کامپیوتر 

زبان برنامه نویسی که کلا دست استاده چی بخواد بهتون تدریس کنه

بیشتر استادا c++ تدریس میکنن( کلا بیشتر از if و else هم بلد نیستن :D) , دیگه خیلی بخوان خیلی بهتون لطف کنن پایتون که اونم درحد اشنایی باهاشه

فکر میکنم خودت با برنامه نویسی اشنایی پس مشکلی برات پیش نمیاد و نیاز نیست از الان تعطیلات خودتو خراب کنی ( برو صفا کن:yahoo:)

اگه میخوای از تجربه یک دانشجو که 8 ساله داره درس میخونه استفاده کنی ( پیر شدم رفت :DD:) بهتره از همین اول یک زبان انتخاب کنی خودتو قوی کنی باهاش و درکنار درست یادش بگیری

و بری یجا استخدام شی کار کنی چون از دانشگاه چیزی در نمیاد

خیلی ممنون که به دور از کلیشه ها جواب دادین:)

سوالی که برام پیش اومد اینه که یعنی توی کتاب های درسی رشته کامپیوتر زبان برنامه نویسی مشخصی تدریس نمیشه؟:scratch_one-s_head:

اگه نیس پس توی کتاباش چیا میخونن؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...