رفتن به مطلب
  • 0

تنظیمات برای کتاب هایی که به .text نوشته میشوند

محمدی

سوال

سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم من با فایل .text کتاب بنویسم میتونم فونت و اندازه متن و سرچ و قابلیت اشتراک گذاری و برترین ها رو روی برنامه پیاده کنم ? اگه میشه توضیح میدید ?

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بگردی همینی که می خوای تو قسمت آموزشا هست ، من خودمم از همین سایت تنظیماتو یاد گرفتم

لینک ارسال

من گشتم بخدا پیدا نکردم همشون برای دیتابیس هست لطفا لینکشو میدیذ؟ یا خودتون آموزش میدیذ ؟

لینک ارسال

جناب محمدی شما واسه کار با دیتابیس و تکمیل شدن کتابت باید 3 مرحله انجام بدی و با فایل متنی پنج مرحله

قطعا دیتابیس بهتره

بازم اگه نظرت نشد بگو سورس با تکست واست بزارم

لینک ارسال

آقای دوست موبایل فوق العاده خوشحال میشم سورس رو با توضیحات قرار بدید که متوجه کدنویسی هم بشم از دیتابیس هم اگه توضیح بدید از کجا شروع کنم ممنون میشم

لینک ارسال

بفرما دوست عزیز تو خود انجمن بود

http://answercenter.ir/thread1017.html#post5889

لینک ارسال

خیلی ممنون فقط یه چیز دیگه سرچ و لیست علاقه مندی ها هم میشه یاد بدید سورس با توضیح باشه عالی میشه ممنون

لینک ارسال

خیلی ممنون فقط یه چیز دیگه سرچ و لیست علاقه مندی ها هم میشه یاد بدید سورس با توضیح باشه عالی میشه ممنون

دوست عزیز علاقه مندی رو میتونی با Item.visible = false یا Item.visible = true درست کنی ولی سرچ رو اطلاعی ندارم !

لینک ارسال

مرسی آقا علیرضا ولی اصلا متوجه نشدم لطفا توضیح در حد مبتدی بدید ممنون

لینک ارسال

مثلا شما بیا یه دونه custom listview درست کن بعد دوتا button قرار برده بعد مثلا بگو اگه رو باتن اولی کلیک شد محو بشه دومی نمایش داده بشه و با subcall تو یه اکتیویتی دیگه یه آیتم با همین نام ایجاد بشه حالا تو رویداد دکمه دومی بزن تا روی اون کلیک شد اون ایتم که در اکتیویتی دومی ساخته شده رو محو کن و دکمه اولی رو نمایش بده، به همین سادگی ...

لینک ارسال

اینو متوجه شدم نمیدونم چجوری فراخوانی کنم تکست ها رو که تو یه لیست ذخیره بشن

لینک ارسال

سلام

بله شدنش میشه ولی دیتابیس خیلی بهتره نمیدونم چرا سعی نمیکنید با دیتابیس کار کنید *herher*

خب شما میتونی یه دونه فایل تکست جدا واسه نتظیمات بزاری.

و از طریق WriteList و ReadList به راحتی تغییرات اعمال و ست کنی.

لینک ارسال

ممنون اصلا با دیتابیس خیلیییییییی مشکل دارم

بدترین چیزی هست که برای برنامه نویسی هست

لطفا بیشتر توضیح میدید برای تنظیمات ? مثال میزنید ? ممنون

لینک ارسال

آقای محمدی این چه حرفیه *badboys*

یکی از نیاز های ابتدایی و لازم برنامه نویسی همین دیتابیس هستش.

دیتابیس بحث شیرینیه و الکی خودتون رو نا امید نکنید.درسته شاید یکم مبهم باشه واسه شروع ولی یکم کار کنید راه میوفتید.

شما حالا جدا از بحث آندروید شما اگه کار با دیتابیسس رو یاد داشته باشید تو خیلی از مسایل برنامه نویسی اعم از گزارش گیری و ریپورتینگ نیازتون میشه. بیخیال این مباحث *laugh2*

خب شما بیا بنویس :

File.

یک Intellisense واستنون میاد که با File میشه انجام داد که WriteList و ReadList جزوشونه اگه اشتباه نکنم و واسه هر تابع خود بیسیک توضیح داده چطور استفاده میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...