رفتن به مطلب

نکته یاب (اختلاف تصاویر)

ارسال‌های توصیه شده

سلام. برای کد نویسی و سبک ساختن برنامه خیلی زحمت کشیدم. اولش قرار بود یه برنامه حجیم باشه ولی منصرف شدم و زدم رو آپدیت هفتگی و ماهانه.

ان شا الله بفروشه ، راستی حدودا یک ماهی وقتمو گرفت تا کامل بشه و یه چیز درست و حسابی دربیاد. در حال حاضر کندو و اول کارکت تایید کردن ولس تو هیچ کدوم از مارکتها منتشر نشده.

** بازی تصویری نکته یاب یا آپدیت هفتگی و پک ویژه ماهانه!! **

** از طریق کافه بازار آپدیت کنید و شگفت زده شوید**

** بزودی منتظر اولین آپدیت باشید**

دارای تصاویر کاملا اختصاصی

سبک جدیدی از بازی اختلاف تصاویر را تجربه کنید.

سبک بازی همان سبک بازی معمایی پیدا کردن اختلاف بین تصاویره که قوانینش یکم فرق داره!!

تو بازی چندتا تصویر شاخ هم قرار دادیم که با پیدا کردن اختلافشون میتونین سه تا سه تا مراحل رو باز کنین

روی گرافیک و تصاویر خیلی خیلی کار شده تا بر روی تمامی گوشی های اندروید با هر صفحه ای و با اندروید 2.3 به بالا کار کنه.

در گوشی های خیلی ضعیف،در صورتی که در اولین اجرا تصاویر تار بودن، کافیه از بازی خارج بشین و دوباره وارد بشین. مشکل رفع میشه.

بازی کاملا تست شده و بدون ایراده. ولی هر مشکلی داشت خوشحال میشیم همینجا نظر بدین یا از طریق ایمیل.

بازی هر هفته یک مرحله بهش اضافه میشه و هرماه پک ویژه به قسمت ارشیو میاد که سورپرایزتون میکنه.

این بازی رو از دست ندین.

منتظر اولین آپدیت باشین. و برنامه رو از طریق کافه بازار آپدیت کنین.

این بازی نیازی به اینترنت نداره و در اولین اجرا تصاویر بارگذاری میشن. سعی کردیم کیفیت تصاویر بالا باشه و درعین حال حجم بازی پایین. تا بر روی همه گوشی ها قابل نصب باشه.

از انتخاب شما متشکریم

قیمت 999 تومن

اسکرین شات هم گذاشتم نظر بدین اساسی...

راستی آپدیت پک ویژه اولش هم آماده شده میخوام همزمان با انتشار بازار آپدیت کنم

لینک کافه بازار :

https://cafebazaar.ir/app/difren.game.vista/?l=fa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منتشر نشده هنوز. بیاد چشم میزارم♥

لینک ارسال

منتشر نشده هنوز. بیاد چشم میزارم♥

خیلی باحاله داداشم لینکش را بهم می دی من اینطور بازی ها را خیلی دوست دارم ممنون♥♥♥♥

لینک ارسال

میخوام با هم منتشر بشه. شما نمیخوای به توسعه دهندگان کمک بنمایی؟:D

لینک ارسال

میخوام با هم منتشر بشه. شما نمیخوای به توسعه دهندگان کمک بنمایی؟:D
داداشم خیلی دوست دارم ام پول ندارم که بخرم اصلا اکانت بازار ندارم داداشم لینک را بهم می دی اخه خیلی بی کار هستم و این بازی ها خیلی قشنگ هست ممنون
لینک ارسال

داداش طبق قوانین معذورم. شما چجور برنامه نویسی هستی که اکانت بازار نداری؟*hendoone* من حتی تو گوگل پلی هم اکانت دارم اونم دوتا. در ضمن پولش کمتر از چیپسه.*nose*

لینک ارسال

داداش طبق قوانین معذورم. شما چجور برنامه نویسی هستی که اکانت بازار نداری؟*hendoone* من حتی تو گوگل پلی هم اکانت دارم اونم دوتا. در ضمن پولش کمتر از چیپسه.*nose*

ایول داداشم ممنون که وقتت را به من دادی

لینک ارسال

داداشم اخرین سوال ببخشید نمی دوید برنامه ی شما کی منتشر می شه اخه می خواهم بخرم

لینک ارسال

خسته نباشی داش گلم

عالی و خوب بود من که الان اختلاف غول اولم زدم خخخخ

ایشالا خوب بفروشه برات♥

یه شات از محیط برنامتم میزاشتی عزیز

لینک ارسال

اسکرین شات زیاد داره. ولی تو مارکتها گذاشتم. راستش عجله کردم واسه معرفیش تو اینجا. برنامه رو گذاشتم رو معرفی دستی. معرفیش کردم لینک میدم. :-d

لینک ارسال

والا منم برنامم بعد از گذر از پیچ و خمهای فراوان و گذشت هفت ماه تازه دیروز تموم کردم و دارم میگردم دنبال باگها و خطاهام

ایشالا تو این روزا منتشر میکنم!!!

البته اینم بگم که برنامه نویسی رو از صفر شروع کردم و تمام نکات رو تو همین انجمن یاد گرفتم

یادم رفت در مورد برنامت نظر بدم

ایده خوبی زدی یول فقط حیف پرداخت درون برنامه ای نکردی

نسخه پولی ی کم کمتر طرفدار داره

لینک ارسال

والا منم برنامم بعد از گذر از پیچ و خمهای فراوان و گذشت هفت ماه تازه دیروز تموم کردم و دارم میگردم دنبال باگها و خطاهام

ایشالا تو این روزا منتشر میکنم!!!

البته اینم بگم که برنامه نویسی رو از صفر شروع کردم و تمام نکات رو تو همین انجمن یاد گرفتم

یادم رفت در مورد برنامت نظر بدم

ایده خوبی زدی یول فقط حیف پرداخت درون برنامه ای نکردی

نسخه پولی ی کم کمتر طرفدار داره

یه چیزی بگم فقط جهت اطلاع رسانی و اینا : دیروز دو هزارتومن درآمد داشتم امروز هم دوهزارتومن!! واسه همینه که حتی نتونستم سورس کتاب فروشگاه رو بخرم. امروز یه مغازه جدید اجاره کردم تو خیابون و قراره فردا اسباب کشی کنم. بازار بد جور کساده. واسه درون پرداخت هم وجدانم قبول نمیکنه سورس رو بدون پول استفاده کنم میخوام هزینشو بدم به دوستانی که کتابخونشو طراحی کردن و بعد استفاده کنم. در کل اینجا گل و بلبله!!*hendoone*

لینک ارسال

خسته نباشید، ایده بسیار جالبی هست، انشالاه که موفق هم میشید.

فقط یه چیز ! این بازی نمونه خارجی هم داره که رایگانه !

لینک ارسال

خوب؟*hendoone*

لینک ارسال

لینک دانلود از مارکتها به پست اول افزوده شد*hendoone*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...