رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد جستجو در متن دیتابیس و منتقل شدن به متن با کلیک روی نتیجه

elias

سوال

خواهش می کنم کمکم کنید من خیلی توی این انجمن گشتم اما به چیزی که می خوام نرسیدم من یک جستجو لازم دارم برای متن دیتابیس که وقتی روی نتیجه ها کلیک کنم به آن واژه در دیتابیس منتقل بشم واقعا برام ضروریه *sigar*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باید یه فیلد آیدی بسازی و شرط بزاری یا از پوزیشن استفاده کنی

کار با دیتابیسو باید یاد بگیری

لینک ارسال

باید یه فیلد آیدی بسازی و شرط بزاری یا از پوزیشن استفاده کنی

کار با دیتابیسو باید یاد بگیری

آقای موسوی بزرگوار خیلی متشکرم از راهنمایی شما اما من دیتابیسم رو ساختم و متن هم داره فقط توی جستجویی که عرض کردم خدمتتون گیرم خواهش می کنم یک سورس کامل به من معرفی کنید یا اگر امکانش هست برام بذارید باور کنید که خیلی فکرم بهش مشغول شده البته باید خدمتتون عرض کنم که مبتدی ام و شما هرچه بفرمایید همون طور عمل می کنم یعنی هرچی که نیاز هست بفرمایید تا همون کار رو انجام بدم .

لینک ارسال

آقای موسوی بزرگوار خیلی متشکرم از راهنمایی شما اما من دیتابیسم رو ساختم و متن هم داره فقط توی جستجویی که عرض کردم خدمتتون گیرم خواهش می کنم یک سورس کامل به من معرفی کنید یا اگر امکانش هست برام بذارید باور کنید که خیلی فکرم بهش مشغول شده البته باید خدمتتون عرض کنم که مبتدی ام و شما هرچه بفرمایید همون طور عمل می کنم یعنی هرچی که نیاز هست بفرمایید تا همون کار رو انجام بدم .

سورس کامل بخواین که تو فروشگاه دوتا هست آموزش کار با دیتابیس هم هس

الان فقط وقتی رو نتایج میزنی میره مطلب دیگه؟

لینک ارسال

سورس کامل بخواین که تو فروشگاه دوتا هست آموزش کار با دیتابیس هم هس

الان فقط وقتی رو نتایج میزنی میره مطلب دیگه؟

نه من توی سایت چندتا آموزش رو دیدم که فقط با جستجو یک msgbox باز میشه و نتایج رو نشون میده اما توی باکس که نمیشه انتخاب کرد من می خوام توی تکست ویو یا هر چیز دیگه ای که بشه انتخاب کرد باشه که نمی دونم چطوری باید نتایج رو به این نحو باز کنم اگه میشه راهنماییم کنین آقای موسوی عزیز ببخشید که وقتتون رو می گیرم شرمنده:(

لینک ارسال

نه من توی سایت چندتا آموزش رو دیدم که فقط با جستجو یک msgbox باز میشه و نتایج رو نشون میده اما توی باکس که نمیشه انتخاب کرد من می خوام توی تکست ویو یا هر چیز دیگه ای که بشه انتخاب کرد باشه که نمی دونم چطوری باید نتایج رو به این نحو باز کنم اگه میشه راهنماییم کنین آقای موسوی عزیز ببخشید که وقتتون رو می گیرم شرمنده:(

یعنی نتایجو نمیتونی تو لیست ویو بیاری؟

یا شما توضیح خوب نمیدی یا من نمیفهمم چیزی که میخای بگو دقیق تا کمکت کنیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...