رفتن به مطلب
  • 0

یک برنامه عجیب

movaffag

سوال

با سلام دیروز یک برنامه عجیبی دیدم فکرم رو خیلی مشغول خودش کرده خواستم ببینم این برنامه رو هم شما دیدن یا نه

به طرف زنگ میزنی اسمتو وقتی بر میداره میگه مثلا دوستم بهش زنگ زد وقتی گوشی رو برداشت اسمشو گفت یا من که خظم به نام یک نفر دیگست زنگ زدم اسم منو گفت

الکی خودش میگه از مخابرات این امکانات رو گرفتم در حالی که دروغ میگه چون سند من به نام یک نفر دیگه بود یا دوستم که زنگ زده بود اسمش تو شناسنامه یه چیز دیگست ولی این اسمی رو گفت که ما صداش میزنیم

اولش شک کردم با چندتا خظ امتحان کردم دیدم نه همشون رو میگه از نزدیک رفتم برنامه رو نتونستم ببینم

نظر شما چیه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب اسمتونو سیو داشته دیگه

ی چیزی میشه برگرفته از مدیریت تماس و تبدیل نوشتار به گفتار

لینک ارسال

خب اسمتونو سیو داشته دیگه

ی چیزی میشه برگرفته از مدیریت تماس و تبدیل نوشتار به گفتار

داداش عزیزم میگ اصلا همو نمیشناسیم با هر خطی زنگ میزنی اسم شما رو که صاحب خطی می ندازه

یعنی هر کی زنگ میزنه اسمش میافته

شماره من دست اون نبود

لینک ارسال

این روزها دیتابیس ایرانسل دست همه هست

اگه خطتتون ایرانسل بوده میتونسته از اون طریق گرفته باشه

کار کاملا غیر قانونی و خلاف شرعی هست که اطلاعات ملت دست دیگران باشه

دیتابیس رو داشته باشی و یک خورده بیشتر از یک خورده php بلد باشی و یک خورده بیشتر از یک خورده b4a رو بلد باشی

میتونی یک خورده راحت تر از یک خورده همچین برنامه ای رو بنویسی

ولی این کار کاملا غیر قانونی هست و میتونه عواقب سنگینی رو به دنبال داشته باشه *like*

لینک ارسال

این روزها دیتابیس ایرانسل دست همه هست

اگه خطتتون ایرانسل بوده میتونسته از اون طریق گرفته باشه

کار کاملا غیر قانونی و خلاف شرعی هست که اطلاعات ملت دست دیگران باشه

دیتابیس رو داشته باشی و یک خورده بیشتر از یک خورده php بلد باشی و یک خورده بیشتر از یک خورده b4a رو بلد باشی

میتونی یک خورده راحت تر از یک خورده همچین برنامه ای رو بنویسی

ولی این کار کاملا غیر قانونی هست و میتونه عواقب سنگینی رو به دنبال داشته باشه *like*

اخه تنها ایرانسل نیست من تبریزم اینجا 914 هست پیش شمارش بازم میگه

خیلی ولی از دیتابیس استفاده نمیکنه چون گفتم با دوتا خط که نه نام صاحب خط با نام سند یکی هست نه چیزی

لینک ارسال

سلام. من این برنامه رو خریدم تو کافه بازار هستش. حدودا 10000 تای هم فروخته!! ولی اشکالش اینجا بود که تو شهر ما (جوانرود) فقط واسه همراه اول اونم سیم کارتهای دائمی عمل میکرد. حذفش کردم. راستی یه ایرادی هم داشت که به سازندش ایمیل کردم( یادم نیست دقیقا چی بود ولی فک کنم رو api 14 به پایین عمل نمیکرد و بسته میشد) در کل چیز عجیبی نبود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...