رفتن به مطلب
  • 0

سوال خیلی مهم در رابطه ساخت بازی با b4a

Alireza.Ghafari

سوال

سلام دوستان یه سوال داشتم ؟ آقا من با HTML5 و Javascrpt یه بازی حرفه ایی طراحی کردم و اومدم با یک webview اونو تو اندروید اجرا کردم، بازی خیلی روون کار میکرد مشکلی هم نداشت، امتیاز داره و یه بازی تیر اندازی هست ! حالا میخوام بدونم بازار این بازی رو تایید میکنه یا نه ؟

دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم جواب بدن♥

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 10 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

دوست من ایشون از html5 برای ساخت بازیشون استفاده کردن و از b4a فقط با استفاده از وب ویو خروجی اندروید گرفتن

یعنی منظورم اینه که برای آموزش قرار دادن جان و اینا باید کل مبحث بازی سازی رو بلد باشید

:areuok:

لینک ارسال

من بازی ساختم اما خیلی مشکل از بازی که ساختم می گیرن

لینک ارسال

من بازی رو با HTML5 درست کردم یه بازی کامل هست امتیاز داری، جون داری، در اصل یه بازی حرفه ایی هست. فقط میخوام بدونم اگه این بازی رو تو یک webveiw لود کنم بازار گیر میده یا نه ! تو وب ویو که لود کردم بدون هیچ لگ و کرش بازی رو بالا اود

لینک ارسال

خب ارسال کن واسشون منتظر نتیجه باش :-d

لینک ارسال

در در 1394/02/18, 15:12:43، Alireza.Ghafari گفته است :

من بازی رو با HTML5 درست کردم یه بازی کامل هست امتیاز داری، جون داری، در اصل یه بازی حرفه ایی هست. فقط میخوام بدونم اگه این بازی رو تو یک webveiw لود کنم بازار گیر میده یا نه ! تو وب ویو که لود کردم بدون هیچ لگ و کرش بازی رو بالا اود

سلام

میشه یه راهنمایی در مورد (قرار دادن امتیاز و جان) بکنین 

ممنون

لینک ارسال

در در 1394/02/18, 10:52:40، Alireza.Ghafari گفته است :

سلام دوستان یه سوال داشتم ؟ آقا من با HTML5 و Javascrpt یه بازی حرفه ایی طراحی کردم و اومدم با یک webview اونو تو اندروید اجرا کردم، بازی خیلی روون کار میکرد مشکلی هم نداشت، امتیاز داره و یه بازی تیر اندازی هست ! حالا میخوام بدونم بازار این بازی رو تایید میکنه یا نه ؟

دوستانی که تجربه دارن خواهش میکنم جواب بدن♥

سلام

من که توی ساختن بازی به صورت حرفه ای تجربه ندارم اما به نظرم در مورد وب ویو دلیلی نداره گیر بدن ، برنامه هایی رو هم که من قبلا میدم به خاطر داشتن وب ویو بهشون گیر میدادن به این دلیل بود که توی وب ویو بدون شخصی سازی وب ویو ، فقط یه متن را لود می کردن و زبون ساده خیلی مبتدیانه کار می کردن و بعضی ها از برنامه ها فقط سرهم بندی شده بودند.

اما در مورد بازی شما نباید گیر بدن ، برای این هم که به راحتی متوجه استفاده شما از وب ویو نشن می تونین وب ویو رو شخصی سازی کنین و تنطیماتش رو تغییر بدین مطمِئن باشین به خاطر وب ویو گیر نمیدن .

امیدوارم بازی تون یکی از بازی های مطرح بشه 

موفق باشید ♥

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، hosseinz501 گفته است :

سلام

من که توی ساختن بازی به صورت حرفه ای تجربه ندارم اما به نظرم در مورد وب ویو دلیلی نداره گیر بدن ، برنامه هایی رو هم که من قبلا میدم به خاطر داشتن وب ویو بهشون گیر میدادن به این دلیل بود که توی وب ویو بدون شخصی سازی وب ویو ، فقط یه متن را لود می کردن و زبون ساده خیلی مبتدیانه کار می کردن و بعضی ها از برنامه ها فقط سرهم بندی شده بودند.

اما در مورد بازی شما نباید گیر بدن ، برای این هم که به راحتی متوجه استفاده شما از وب ویو نشن می تونین وب ویو رو شخصی سازی کنین و تنطیماتش رو تغییر بدین مطمِئن باشین به خاطر وب ویو گیر نمیدن .

موفق باشید ♥

سلام

ممنون

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، RoyaPM گفته است :

یه نگاهی هم به تاریخ تاپیک بندازید!

ببخشید اصلا حواسم به تاریخ تاپیک نبود دیدم تاپیک بالاست فکر کردم مال همین چند روزه  دقت نکردم .

در 21 دقیقه قبل، sedat گفته است :

سلام

ممنون

سلام 

لطفا برای سوالتون تاپیک جدید بزنید تا دوستان اگه تونستند راهنمایی کنند :heart:

لینک ارسال

نقل قول

سلام

ممنون

دوست من ایشون از html5 برای ساخت بازیشون استفاده کردن و از b4a فقط با استفاده از وب ویو خروجی اندروید گرفتن

یعنی منظورم اینه که برای آموزش قرار دادن جان و اینا باید کل مبحث بازی سازی رو بلد باشید

لینک ارسال

در 30 دقیقه قبل، hosseinz501 گفته است :

سلام

موفق باشید ♥

سلام

میشه

در 8 دقیقه قبل، hosseinz501 گفته است :

ببخشید اصلا حواسم به تاریخ تاپیک نبود دیدم تاپیک بالاست فکر کردم مال همین چند روزه  دقت نکردم .

سلام 

لطفا برای سوالتون تاپیک جدید بزنید تا دوستان اگه تونستند راهنمایی کنند :heart:

باشه 

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...