رفتن به مطلب
  • 0

آیا استفاد از عکس با فرمتjpg در دیتابیس

afraz11

سوال

با سلام به دوستان عزیز

دوستان من یه برنامه در حال ساخت دارم که حدود300تا باید بهش عکس داده بشه میخوام بدونم اگه فرمت عکسها به صورتjpgباشه تو همه گوشیها کار میکنه یا برنامه دچار مشکل میشه

من نمیخوام از فرمت pngاستفاد کنم چون حجم عکسها خیلی میره بالا و رم گوشی رو هم خیلی اشغال میکنه لطفا بهم کمک کنید

اگه راحی هست بگید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خود ارل توصیه کرده از عکس های png استفاده کنید و سایت هایی هم هست واسه کم کردن حجم عکس بدون افت کیفیت.توی انجمن یک دفعه یکی از دوستان سایتشو گذاشت

لینک ارسال

بله دوست عزیز میدونم باید از pngاستفاده کنم و از برنامه ای که تو سایت بود هم استفاد کردم ولی چندان حجم عکس پایین نمی یاد

باید چیکار کنم

لینک ارسال

آقایkazem من میگم 300عکس باید تو برنامه لود بشه تو میگی حجم عکس رو پایین بیارم خوب با چی حجمو پایین بیارم برنامه خاصی سراغ داری خوب بگو منم ازش استفاده کن

در ضم حجم عکس پایین میاد ولی خیلی کم وقتی برنامه تو گوشی نصب میشه خیلی رم رو اشغال میکنه

لینک ارسال

دوستان لطفا یکی جواب بده من اگه به جای فرمت pngاز jpgاستفاده کنم برنامه دچار مشکل میشه و اگه میشه چه جوری مانع این مشکل شویم

لینک ارسال

درود

از اون نظر مجبور نیستید با png 256 کار کنید هاااا...

خود png کیفیت های مختلفی داره که هرکدوم حجم های فوق العاده مناسبی رو هم برای خودشون دارن !

لینک ارسال

واقعا از آقای M.izadi

برای پاسخگویی سپاسگذارم لطفا یه برنامه ای بهم معرفی کنید که حجم عکسها رو خیلی بیاره پایین

تشکر خیلی خیلی فراوان از استادM.izadi

لینک ارسال

خواهش میکنم

بهترین برنامه از نظر من همون Photoshop هست که بیشترین تنظیمات رو میتونید برای ذخیره عکس مدّ نظر قرار بدید

برای ذخیره کردن عکس هم به جای Save As ، حتما از گذینه Save For Web استفاده کنید یا کلیدهای میانبر Ctrl+Alt+Shift+S رو بزنید

تا صفحه ذخیره بر حسب Save For Web باز بشه ...

بزرگی عکس ها رو هم تا حدی که لازم هست بزرگ باشن. اگه دیدید خیلی بزرگ هستن از طریق Image > Image Size برید و اندازه عکس رو کوچک تر

و متناسب کنید تا حجم عکس رو به صورت کاذب بالا نبره !!!

attachment.php?attachmentid=2209&stc=1

لینک ارسال

از این سایت هم غافل نشید حجم عکسو خیلی میاره پایین

https://tinypng.com/

پلاگین برا فتوشاپ هم داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...