رفتن به مطلب
  • 0

دریافت پیغام از تلگرام

mohammad75D

سوال

با سلام 

من باید پیغام های یک کانال از تلگرام رو بیارم و در یک قسمت از برنامه نمایش بدم.

ایا راهی هست بشه با b4a این کار رو کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 22 مهر 1399 در 09:22، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من با کتابخونه telethon کار میکنم همیشه. لینک گیتهابشو میزارم خودتون داکیومنتش رو بخونید. دقت کنید باید از یه فریمورک وبش مثه جنگو استفاده کنید. 

https://github.com/LonamiWebs/Telethon

سلام

ممنونم بابت معرفی این کتابخونه.

راستش نفهمیدم چطور پیام های به روز رو خودش از کانال بگیره .

تابعی هست که همه پیام های روز رو به من بده؟

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، mohammad75D گفته است :

با سلام 

من باید پیغام های یک کانال از تلگرام رو بیارم و در یک قسمت از برنامه نمایش بدم.

ایا راهی هست بشه با b4a این کار رو کرد؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام خدمت شما. با بیسیک شدنی نیست عزیز. باید با پایتون یا php یا زبان سمت سرور این کارو بکنید. توصیه من زبان پایتون هست

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام خدمت شما. با بیسیک شدنی نیست عزیز. باید با پایتون یا php یا زبان سمت سرور این کارو بکنید. توصیه من زبان پایتون هست

با توجه به گفته شما ایا با پایتون اسکریپتی یاد دارید که پیام ها رو از کانال بگیره بفرسته تو دیتابیس بعد من بتونم از دیتابیس پیام ها رو بفرستم تو نرم افزار خودم

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، mohammad75D گفته است :

با توجه به گفته شما ایا با پایتون اسکریپتی یاد دارید که پیام ها رو از کانال بگیره بفرسته تو دیتابیس بعد من بتونم از دیتابیس پیام ها رو بفرستم تو نرم افزار خودم

من با کتابخونه telethon کار میکنم همیشه. لینک گیتهابشو میزارم خودتون داکیومنتش رو بخونید. دقت کنید باید از یه فریمورک وبش مثه جنگو استفاده کنید. 

https://github.com/LonamiWebs/Telethon

لینک ارسال

سلام

این کارو میشد تا قبل از هیتلر شدن تلگرام انجامش داد.با استفاده از ربات تلگرام که میشد اد کرد تو کانال  مورد نظر و با استفاده از api های تلگرام  پست هارو دریافت کرد... الانم میتونی به همین روش کار کنی ولی روی گوشی که نرم افزار نصبه برای اینکه بتونه پستای کانال رو بگیره باید قندشکن یا پ * ر * و * ک *س * ی و اینا روش فعال باشه.

روش دیگه هم  اینه که با استفاده از پایتون یا سی با api های تلگرام و رباتش کار کنی برنامشو بنویسی بعد برنامه نهایی رو روی یک سرور vps اجرا کنی اینجوری دیگه بحث هیتلر پیش نمیاد... حالا بیای با اون برنامه ای که روی سرور vps اجرا کردی، پستا رو از طریق رباتی که تو کانال ادش کردی رو دریافت کنی و بلافاصله توی دیتابیس انلاین خودت ذخیره کنی و نرم افزار اندرویدت هم اون پستا رو از تو دیتابیس انلاین تو دریافت کنه!!!!

موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...