رفتن به مطلب

سورس ختم صلوات آنلاین

abbas2142

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان 

سورس ختم صلوات آنلاین رو گذاشتم برای استفاده دوستان روش کارش هم به این صورت هست که میایم تعداد وارد میکنی و بعد از وارد کردن تعداد صلوات جمع صلوات های امروز، دیروز، این ماه، ماه قبل و.... رو به صورت آنلاین نمایش میده

امیدوارم به درد دوستان بخوره و مشکلی هم نداشته باشه

توی سورس یه مواردی هست که خودم به دلیل اینکه زیاد از php سر درنمیاورد نمیتونستم حلش کنم اگه دوستان تونستن حلش کنن که ممنون میشم

مشکل اینه که ما دو تا فیلد اضافه داریم داخل تیبل دیتابیسمون که کاربرد خواصی ندارن به اسم های text و cat_index چون که php و بیسک اولیش مربوط به ارسال نظر و... بود نمی دونستم چیکار کنم راه های متفاوتی هم رفتم که بی نتیجه بود

برای من همین روش خوب بود و جواب هم گرفتم 

ان شاء الله برای دوستان هم کاربرد داشته باشه

رمز : answercenter.ir

khatm-salavat.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، abbas2142 گفته است :

سلام دوستان 

سورس ختم صلوات آنلاین رو گذاشتم برای استفاده دوستان روش کارش هم به این صورت هست که میایم تعداد وارد میکنی و بعد از وارد کردن تعداد صلوات جمع صلوات های امروز، دیروز، این ماه، ماه قبل و.... رو به صورت آنلاین نمایش میده

امیدوارم به درد دوستان بخوره و مشکلی هم نداشته باشه

توی سورس یه مواردی هست که خودم به دلیل اینکه زیاد از php سر درنمیاورد نمیتونستم حلش کنم اگه دوستان تونستن حلش کنن که ممنون میشم

مشکل اینه که ما دو تا فیلد اضافه داریم داخل تیبل دیتابیسمون که کاربرد خواصی ندارن به اسم های text و cat_index چون که php و بیسک اولیش مربوط به ارسال نظر و... بود نمی دونستم چیکار کنم راه های متفاوتی هم رفتم که بی نتیجه بود

برای من همین روش خوب بود و جواب هم گرفتم 

ان شاء الله برای دوستان هم کاربرد داشته باشه

رمز : answercenter.ir

khatm-salavat.rar 620.32 kB · 0 downloads

عالی شده داداش جان

gg9s_22.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...