رفتن به مطلب

انتقاد از مدیران سایت

Nemesis

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سوالی برای بنده پیش اومده

الان بنده 6.16 GB اطلاعات از این سایت دانلود داشتم

این یعنی بار فوق العاده علمی نسبت به مبحث برنامه نویسی تحت آندروید

نکته بسیار مهم اینه که بسیار از این اطلاعات به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته بود که بابت این موضوع از صمیم قلبم سپاسگدازم

اما انتقاد بنده در خصوص بهم ریختن نظم بخش های سایت هست

برای مثال

درخـواسـت و پـرسـش چطوری با دیتابیس یک کتاب بسازم

به نظر شما دوستان این باید داخل چه بخشی باشه ؟

کتابخانه؟

این فقط یک نمونه هست کافیه بخش های مختلف رو رویت کنید نمونه های بیشتری خواهید دید.

دوستان مدیر که بدون چشم داشت در حال زحمت کشیدن برای این سایت هستن و بنده که سال هاست در عرصه وب فعالیت دارم و دقیقا میدونم که چه هزینه های شخصی میکنن برای برپا داشتن این انجمن و درکنارش حرف های ضدونقیض در خصوص این فعالیت میشنون این مورد رو مقداری رعایت کنند و نظم رو حاکم کنند بسیار ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این بیشتر انتقاد از کاربران بود فکر کنم !!!

ولی درکل با احترام به همه مدیران انجمن و زحمت هایی که میکشن بنده شخصاً دو ماه طول کشید تا کم کم دارم به انجمن وارد میشم

منظورم محیط انجمن هست

خیلی یوزر فرندلی نیست

بیشتر متنی هست تا گرافیکی

با احترام

لینک ارسال

این بیشتر انتقاد از کاربران بود فکر کنم !!!

ولی درکل با احترام به همه مدیران انجمن و زحمت هایی که میکشن بنده شخصاً دو ماه طول کشید تا کم کم دارم به انجمن وارد میشم

منظورم محیط انجمن هست

خیلی یوزر فرندلی نیست

بیشتر متنی هست تا گرافیکی

با احترام

دوست عزیزم کنترل کاربران باید از سوی مدیران انجام بشه

بند های زیادی از قوانین نقض شده که باید با نوعی روش قوانین دوباره حاکم بشه

لینک ارسال

سلام. ما وقتی یه کاربر میاد به انجمن بهش میگیم لطفا قوانین رو بخونین و اخرین مرحله ثبت نام هم کاربر میاد میگه قوانین رو قبول دارن. درسته؟ پس ما وظیفمون رو انجام دادیم. درضمن شما یک مورد رو دیدی من اینجا فحش هم خوردم واسه اینکه راهنمایی دادم و کاربر تازه کار بوده . مدیرا وظایفی دارن و کاربرها وظایفی. این یه رابطه دو طرفست.

لینک ارسال

انتقاد خوبی بود.

و بارها ما در این مورد به کاربرا تذکر میدیم و تا اونجایی که خودمون میبینیم این پست هارو انتقال میدیم و یا اصلا حذف میکنیم(چون بار چندم اخطار به اونا بود)

اگه بازهم به نظر شما تاپیک هایی هست که تو بخش مربوط به خودش نیست ما سعی میکنیم کلا با مدیرای محترم ، هر کدوم یه بخش رو بگیریم و اونارو انتقال بدیم. ♥

لینک ارسال

من شخصا در روز چندین تاپیک به همین صورت رو جا به جا ، ویرایش ، حذف و ... میکنم

متاسفانه پیش میاد که بعضی از تاپیک ها از زیر دستمون فرار میکنند

هر تاپیکی که به همین صورت مشاهده بشه کسی که تاپیک رو داده بدون شک امتیاز منفی میگیره و اگه دو سه بار تکرار بشه

بارها پیش اومده که کاربر رو Ban یا حتی چندین کاربر رو IP Ban کردیم *fekr*

انتقادتون رو واقعا قبول میکنم و امیدوارم که من ، سایر مدیران ارشد و مدیران بخش دقت کافی رو داشته باشیم

و سایر کاربران عزیز هم گزارش خطا رو به ما بدن تا برخورد صورت بگیره

کمال تشکر

لینک ارسال

سلام. ما وقتی یه کاربر میاد به انجمن بهش میگیم لطفا قوانین رو بخونین و اخرین مرحله ثبت نام هم کاربر میاد میگه قوانین رو قبول دارن. درسته؟ پس ما وظیفمون رو انجام دادیم. درضمن شما یک مورد رو دیدی من اینجا فحش هم خوردم واسه اینکه راهنمایی دادم و کاربر تازه کار بوده . مدیرا وظایفی دارن و کاربرها وظایفی. این یه رابطه دو طرفست.

من کاملا متوجه هستم دوسته من بنده هم منظورم ایجاد تعامل نظم بین کاربران و مدیران محترم بود

انتقاد خوبی بود.

و بارها ما در این مورد به کاربرا تذکر میدیم و تا اونجایی که خودمون میبینیم این پست هارو انتقال میدیم و یا اصلا حذف میکنیم(چون بار چندم اخطار به اونا بود)

اگه بازهم به نظر شما تاپیک هایی هست که تو بخش مربوط به خودش نیست ما سعی میکنیم کلا با مدیرای محترم ، هر کدوم یه بخش رو بگیریم و اونارو انتقال بدیم. ♥

بسیار ممنونم از واقع بینی شما

من شخصا در روز چندین تاپیک به همین صورت رو جا به جا ، ویرایش ، حذف و ... میکنم

متاسفانه پیش میاد که بعضی از تاپیک ها از زیر دستمون فرار میکنند

هر تاپیکی که به همین صورت مشاهده بشه کسی که تاپیک رو داده بدون شک امتیاز منفی میگیره و اگه دو سه بار تکرار بشه

بارها پیش اومده که کاربر رو Ban یا حتی چندین کاربر رو IP Ban کردیم *fekr*

انتقادتون رو واقعا قبول میکنم و امیدوارم که من ، سایر مدیران ارشد و مدیران بخش دقت کافی رو داشته باشیم

و سایر کاربران عزیز هم گزارش خطا رو به ما بدن تا برخورد صورت بگیره

کمال تشکر

خیلی ممنونم از شما و سایر مدیران و از صمیم قلب خسته نباشید می گم

به امید رسیدن به روزی که صنعت برنامه نویسی ایران قدرت کامل خودش رو بدست بیاره و پرچم دار این صنعت باشه نه پیرو

و این عمر فقط با در کنار هم بودن مهیا میشود

لینک ارسال

سلاممرسی از اینکه به فکر این انجمن هستید و نقض هارو به ما اعلام میکنید.خب اینکه نظمی توی انجمن برقرار بشه و همه چی سکشن بندی بشه این دست مدیرانه درست ولی کاربر هم باید قوانین رو مطالعه کنه تا یکم به مدیران و خودشون کمک کرده باشن.بنده به شخصه هر تاپیکی رو که مرتبط به بخش و پرفیکس خودش نبوده حذف یا منتقل کردم ولی خب میدونید دیگه این به تنهایی نمیشه.بنده یک روز تمام بخش سورس کد رو این کارو انجام دادم و تاپیک ها نا مرتبط رو منتقل کردم.ولی گاهی پیش میاد که کوتاهی از ماست و توجهی به محل تاپیک نمیکنیم اینم از اونجایی که میگن انسان جایز الخطاست.بنده تصمیم گرفتم سر فرصت مناسب این کارهارو انجام بدم و سکشن ها و بخش هارو مرتب کنم و این زمانی انجام میشه که همکاری از طرف کاربران باشه و توی تاپیک دادن رعایت کنند که خیلی ها رعایت میکنن و عده ای هم نه.بنده در حد توانم جلوگیری کردم و این روند ادامه داره.انشاءالله با مدیران ارشد مشورتی جهت برقراری نظم محتوایی صورت میگیره.ممنون از شما دوست عزیز

لینک ارسال

سلام

منم لازم میدونم یه نکته رو بگم

ببین دوست عزیز بار ها و بارها شده من تاپیک حذف کردم یا تذکر دادم به کاربرا ولی اکثرا ناراحت شدن

منم دیدم بعضیا حق دارن چون دفعه اوله وارد انجمن شدن و متاسفانه قوانین رو نخوندن

اما در مورد اینکه چرا مدیران بخش بندی هارو درست نمیکنن باید بگم اگه یه هفته مدیرای عزیز نباشن انجمن کلا غیر قابل استفاده میشه ولی خوب مواردی هم هستن که از چشم مدیرا دور میمونه

من خودم وقتم آزاد شه سعی میکنم تاپیک جواب بدم تا برم بخش ها رو بگردم

در آخر هم ممنون به خاطر نیت خوبتون نسبت به انجمن

لینک ارسال

انجمن خوب و دوستانه ای شده.

دست همه دردنکنه.

مخصوصا مدیرا که خیلی زحمت میکشن.

لینک ارسال

بنده کمال تشکر رو میکنم

البته بیشتر از روحیه نقد پذیری شما دوستان

بنده به هیچ عنوان نخواستم زحمات شما دوستان رو نادیده بگیرم

اتفاقا بلعکس قدردانی میکنم از حسن فعالیت شما

تنها دلیل بنده برای این انتقاد این بود که این انجمن با پتانسیل بسیار بالایی در حال فعالیت هست با استناد به سایت اکسا

آمار این انجمن http://www.alexa.com/siteinfo/www.basic4android.org

آمار سایت مرجع http://www.alexa.com/siteinfo/www.b4x.com

میشه گفت قدرت خودش رو داره گسترش میده به نظر شما چه سیاسیت هایی میشه اعمال کرد تا این پتانسیل هرز نره و رو به جلو بره

بنده تمام ارضم همین بوده و باز هم تکرار میکنم از صمیم قلب از شما دوستان تشکر میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...