رفتن به مطلب
  • 0

ارتباط با کامپیوتر

abbas2142

سوال

با سلام

ببخشید می خواستم ببینم با b4a می شه با کامپیوتر ارتباط برقرار کرد و کامپیوتر رو کنترل کرد ؟؟؟؟؟

مثلا یه دکمه بذاریم توی برنامه بعدش هم وقتی روش بزنیم پنجره استارت کامپیوتر باز بشه !!!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

ببخشید می خواستم ببینم با b4a می شه با کامپیوتر ارتباط برقرار کرد و کامپیوتر رو کنترل کرد ؟؟؟؟؟

مثلا یه دکمه بذاریم توی برنامه بعدش هم وقتی روش بزنیم پنجره استارت کامپیوتر باز بشه !!!!!

واسه همچین چیزی شما باس یه برنامه هم واسه کامپیوتر بسازین که دستوراتی که از گوشی میفرستین رو اجرا کنه.

لینک ارسال

واسه همچین چیزی شما باس یه برنامه هم واسه کامپیوتر بسازین که دستوراتی که از گوشی میفرستین رو اجرا کنه.

*like*

دقیقا مثل برنامه WiFi File Explorer Pro که بنده کار میکنم

البته اون Start رو باز نمیکنه ولی خب ...

لینک ارسال

من چنین نرم افزاری رو دیدم یکی از توسعه دهنده های ایرانی هم جهمتشو کشیده بود ! یه نرم افزار کامپیوتر داشت و یکی اندروید بعد ویندوز رو تو یک وب ویو لود میکرد و میتونستی با ویندوز در اندروید کار کنی، ولی نمیدونم بیسیک بود یا جاوا

لینک ارسال

باید با سرور و کلاینت آشنا باشید.

این کارو میشه انجام داد به وسیله ریموت کردن.

لینک ارسال

با سلام بنده سورسی دارم که با سمت گوشی با b4a سمت کامپیوتر با B4j نوشته شده اگه مدیران اجازه بدن میذارم

حقیقتش نمیدونم از کجا دانلود کرده بودم به همین خاطر رضایت مدیران لازمه

لینک ارسال

با سلام بنده سورسی دارم که با سمت گوشی با b4a سمت کامپیوتر با B4j نوشته شده اگه مدیران اجازه بدن میذارم

حقیقتش نمیدونم از کجا دانلود کرده بودم به همین خاطر رضایت مدیران لازمه

درود

اگر خرید نکرده بودید و رایگان بوده میتونید قرار بدید *give_rose*

لینک ارسال

تو برنامه های پیامکی وقتی اندازه فونت رو زیاد تر یا کم نر کنیم اندازه ارتفاع لیبل و ارتفاع پنل برابرن...حالا من میخوام اینکارو بکنم خواهشا یکی راهنمایی کنه مدتیه درگیر اینم

ireful.gifireful.gifireful.gif

تو چند جا سوال کردم تا حالا کسی جواب نداده

هر چی هست اینجا باید تو این قطعه کد یه چیزی استفاده کنم تا برابر بشن...من تو کد زیر نمیدونم سایز لیبل رو چظوری تنظیم کنم

dim st as int =3%y

Dim p As Panel

("")p.Initialize

("p.LoadLayout("temp

(ScrollView1.Panel.AddView(p,0,st,100%x,100%y

("Label1.Text=cur1.GetString("txt

(Label1.Height =su.MeasureMultilineTextHeight(Label1,Label1.Text

Panel1.Height=Label1.Height +10%y

st=st+Label1.Height+11%y

ScrollView1.Panel.Height=st

لینک ارسال

اساتید لطفا یکی منو راهنمایی کنه

لینک ارسال

مثلا کد زیر سایز متن لیبل رو برابر با 20 قرار میدم و کد رو به کد بالا اضافه میکنیم.. label1.textSize=20 حالا موقع اجرا تو این سایز شاید ارتفاع پنل و ارتفاع لیبل برابر باشن ولی اگه مقدار 20 رو مثلا به مقدار 40 تغییر بدم متن لیبل کامل نمایش داده نمیشه و تقریبا میشه گفت متن های طولانی که ازبانک لود میکنم نصفه نمایش داده میشه

لینک ارسال

من سوالم رو توی این لینک پرسدم.. ولی بخاطر اینکه سوالم چند جا دیده بشه تو ی چند صفحه پرسیدم

http://answercenter.ir/thread2771.html#post17271

لینک ارسال

خدمت دوستان

(-)Remote Camera Viewer.zip

Pass : basic4android.org

لینک ارسال

تو برنامه های پیامکی وقتی اندازه فونت رو زیاد تر یا کم نر کنیم اندازه ارتفاع لیبل و ارتفاع پنل برابرن...حالا من میخوام اینکارو بکنم خواهشا یکی راهنمایی کنه مدتیه درگیر اینم

ireful.gifireful.gifireful.gif

تو چند جا سوال کردم تا حالا کسی جواب نداده

هر چی هست اینجا باید تو این قطعه کد یه چیزی استفاده کنم تا برابر بشن...من تو کد زیر نمیدونم سایز لیبل رو چظوری تنظیم کنم

dim st as int =3%y

Dim p As Panel

("")p.Initialize

("p.LoadLayout("temp

(ScrollView1.Panel.AddView(p,0,st,100%x,100%y

("Label1.Text=cur1.GetString("txt

(Label1.Height =su.MeasureMultilineTextHeight(Label1,Label1.Text

Panel1.Height=Label1.Height +10%y

st=st+Label1.Height+11%y

ScrollView1.Panel.Height=st

اساتید لطفا یکی منو راهنمایی کنه

مثلا کد زیر سایز متن لیبل رو برابر با 20 قرار میدم و کد رو به کد بالا اضافه میکنیم..label1.textSize=20حالا موقع اجرا تو این سایز شاید ارتفاع پنل و ارتفاع لیبل برابر باشن ولی اگه مقدار 20 رو مثلا به مقدار 40 تغییر بدم متن لیبل کامل نمایش داده نمیشه و تقریبا میشه گفت متن های طولانی که ازبانک لود میکنم نصفه نمایش داده میشه

من سوالم رو توی این لینک پرسدم.. ولی بخاطر اینکه سوالم چند جا دیده بشه تو ی چند صفحه پرسیدم

http://answercenter.ir/thread2771.html#post17271

با نهایت احترام دوست من این نوع درخواست راهنمایی شما اصلا درست نیست لطفا اسپم نکید و یک موضوع جدید باز کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...