رفتن به مطلب

به روز رسانی (آپدیت) برنامه ارائه شده

ارسال‌های توصیه شده

♥به نام خدا♥

با سلام خدمت کاربران گرامی با آموزش آپدیت برنامه یا به روز رسانی در خدمت شما هستیم

با این آموزش میشه خیلی کارها انجام داد در واقع من اولشوتوضیح میدم شما تا آخرش برید

به فرض ما یه برنامه درست کردیم ورژن برنامه 1 هستش بعد از مدت ها یک خاصیت جدید به همون برنامه میدیم و میکنیم ورژن 2 حالا میخایم کسای که ورژن 1 برناممون رو دارن بتونن از خوده برنامه ورژن 2 رو هم دانلود کنن به صورت خیلی جالب

*HOHO* پس با ما همرا باشید و از رایگان بودن این آموزش لذت ببرید *HOHO*

=============================

لینک دانلود از پیکوفایل کیفیت کم

حجم 17.65MB

فرمت Swf

لینک دانلود از مدیافایر کیفیت کم

حجم 17.65MB

فرمت Swf

لینک دانلود به صورت پارتی کیفیت بالا پیکوفایل

هرپارت 5mb به جز اخری

port1

port2

port3

port4

port5

port6

port7

====================

لینک با کیفیت

حجم 56mb *sarcastic*

=================

پسورد فایل ها

basic4android.org

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 ماه بعد...

سلام و تشکر از کار خوبتون

من قبلا با سایتهای اپ ساز کار میکردم و آپدیت انها خیلی جالب بود به هیچ عنوان کل برنامه را دانلود نمیکرد برای آپدیت و فقط چیزهایی که تغییر کرده آپدیت میشد و یک پیام ریست میامد

مثلا من فایلهایی رو به برنامه اضافه میکردم فقط اون فایلها اپ میشدن و یا فقط ایکونها عوض میشدن با چندثانیه دانلود

میخوام بدونم میشود فقط فایلهای خاصی رو عوض کرد بدون نصب دوباره برنامه؟

امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید .....

<iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about<strong></strong>:blank" frameborder="0"></iframe><iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about:blank" frameborder="0"></iframe>

لینک ارسال

میخوام بدونم میشود فقط فایلهای خاصی رو عوض کرد بدون نصب دوباره برنامه؟

<iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about<strong></strong>:blank" frameborder="0"></iframe><iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about<strong></strong>:blank" frameborder="0"></iframe>

بله . دیتابیس داشته باشید و دیتابیس رو آپدیت کنید.

لینک ارسال

ایا فکر میکنید صحیح است مثلا حتی مختصات ابجکتها رو هم در دیتا بیس بزاریم و ابتدا قبل از لود از اونجا بگیریم تا زمانی که خواستیم مثلا جای ابجکتها رو تغیر بدیم فقط دیتابیس رو اپدیت کنیم؟

البته شدنی هست میخوام بدونم منطقی هم هست از نظر برنامه یا نه ؟ واقعا تا چه حد مجاز به کنترل برنامه هستیم ؟

<iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about:blank" frameborder="0"></iframe>

لینک ارسال

ایا فکر میکنید صحیح است مثلا حتی مختصات ابجکتها رو هم در دیتا بیس بزاریم و ابتدا قبل از لود از اونجا بگیریم تا زمانی که خواستیم مثلا جای ابجکتها رو تغیر بدیم فقط دیتابیس رو اپدیت کنیم؟

البته شدنی هست میخوام بدونم منطقی هم هست از نظر برنامه یا نه ؟ واقعا تا چه حد مجاز به کنترل برنامه هستیم ؟

<iframe style="display: none; width: 0px; height: 0px;" scrolling="no" class="igtranslator-iframe" src="about<strong></strong>:blank" frameborder="0"></iframe>

درود

مختصات رو که خیر.

فوقش یکی دو تا Colors و چند تا گذینه و ... رو منظور بنده بود.

البته کارهای دیگه ای هم میشه انجام داد که با توجه به اینکه این مبحث خیلی مهمه و تازه یادآوری شد حتما سعی میکنم آموزشش رو براتون آماده کنم.

لینک ارسال

سلام جناب رمضانی . تشکر بابت اموزش های خوبتون . *قلب**قلب*

میشه اموزش ارتباط با PHP + MYSQL روی هاست رو قرار بدید ؟

یعنی خوندن اطلاعات از بانک اطلاعاتیش و درج اطلاعات و نمایشش تو برنامه .

اگر امکانش هست ازطریق ای دی یاهو باهم در ارتباط باشیم . my yahoo Id : rezahashemloo

لینک ارسال

سلام. آقای رمضانی سربازیه*باکلاس* . و فکر کنم یه همچین چیزی تو فروشگاه هست. موفق باشین

لینک ارسال

سلام جناب رمضانی . تشکر بابت اموزش های خوبتون . *قلب**قلب*

میشه اموزش ارتباط با PHP + MYSQL روی هاست رو قرار بدید ؟

یعنی خوندن اطلاعات از بانک اطلاعاتیش و درج اطلاعات و نمایشش تو برنامه .

اگر امکانش هست ازطریق ای دی یاهو باهم در ارتباط باشیم . my yahoo Id : rezahashemloo

درود

این دوره ی آموزشی توی فروشگاه انجمن با آدرس www.Shop.Basic4Android.org موجوده.

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

بله . دیتابیس داشته باشید و دیتابیس رو آپدیت کنید.

سلام اقای ایزدی عزیز اول تشکر میکنم بابت همه راهنمایی های شما و دوستان که من واقعا مدیون عزیزانی مثل شما هستم 

و امید وارم روزی در انجمن تولید محتوا داشته باشم و جبران کنم 

و سوالم اینه که : 

با توجه به این که با کار کردن با دیتابیس اطلاعات کاملا دسته بندی میشه و قابلیت آپدیت راحت تر میشه

اگر ما بیایم و تقریبا همه چیز رو در دیتابیس تعریف کنیم 

عکس آیکن ها / آدرس های وب مورد نیاز  / نوشته های لیبل ها و تیتر ها و  تصاویر  و .......

این سرعت برنامه رو پایین نمیاره؟تا این که تو پوشه فایل باشه و از اونجا دانلود بشه؟

پیشاپیش هم از پاسخ شما ممنونم

مرسی

لینک ارسال

درود

مختصات رو که خیر.

فوقش یکی دو تا Colors و چند تا گذینه و ... رو منظور بنده بود.

البته کارهای دیگه ای هم میشه انجام داد که با توجه به اینکه این مبحث خیلی مهمه و تازه یادآوری شد حتما سعی میکنم آموزشش رو براتون آماده کنم.

جناب ایزدی میشه یه آموزش قرار بدهید یا اگر ممکن نیست یک سورس نمونه بگذارید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...