رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این برنامه رو امروز نوشتم . آیا تایید می شه تو بازار یا نه ؟ گرافیکش خوبه یا نه ؟ تمامی انتقادات و پینهادات رو بگید .

زمان صرف شده برای گرافیک و کد نویسی و ... : 2 ساعت

تصاویری از محیط :

attachment.php?attachmentid=1962&stc=1

attachment.php?attachmentid=1963&stc=1

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دورد برنامه ی عالی

گرافیکش را بیشتر کنید

اگه مشکلی نداشته باشه 100درصد تایید می شه

موفق باشید

لینک ارسال

جست و جو کم داره !

لینک ارسال

جست و جو چطوری بسازم

اگر با دیتابیس ساخته باشید این امکان هست ! با دیتابیس ساختید ؟

راستی برنامه خوب و کاربردی هست، گرافیک یکم بی روحه اگر از رنگ های شادتر استفاده فرمایید بسیار بهتر میشه !

موفق باشید.

لینک ارسال

با دیتابیس نیست

برای جستوجو به طور اصولی باید از دیتابیس استفاده کنید در غیر این صورت فکر کنم کار سختی باشه

لینک ارسال

یادش بخیر اولین برنامه ای که ساختم همین بود ولی چون نمیتونستم با دیتا بیس کار کنم منصرف شدم.

اینا رو اضافه کن:

1 بیمارستانهای تهران

2 دانشگاهها

3 اداراتی مانند بهزیسیتی و کمیته و ...

4 روشهایی مانند اخذ خلافی از طریق اس ام اس یا مشابه این رو اضافه کن

5 یه قسمت بزار با نام تماس فوری و چندتا باتون بزار توش که بشه فوری با پلیس یا آتش نشانی تماس گرفت

6 قسمت سرگرمی رو اضافه کن ( از این تلفنهای سرگرمی مثل مروا)

ببخش بی ادبی شد ولی کلا کلاس برنامتو بالا میبره

لینک ارسال

عالیه

اسپلش اسکرین بزار براش

از این بخش استفاده کن برای ساخت جستجو تو دیتا بیس http://answercenter.ir/thread268.html

میتونی بهش اکشن بار هم اضافه کنی برای کاربر پسند شدن

نظر شخصی من هم اینه که پس زمینه رو نورشو تو فتوشاپ بیاری پایین تر و یکم تاریک تر بشه متن ها سفیده

دقیقاً جون align متنت وسط هستش افتاده روی نور پس زمینه

لینک ارسال

6 قسمت سرگرمی رو اضافه کن ( از این تلفنهای سرگرمی مثل مروا)

یعنی چی ؟

لینک ارسال

یه سری تلفنها هستن که واسه سرگرمی هستن مثل مسابقات یا قصه های شبانه و ... اینا رو اضافه کن فقط قبلش با اون شرکت تماس بگیر و بگو میخوای معرفیشون کنی تو برنامت. *monkey*

لینک ارسال

می شه کد هم بدید برای جستجو

این دوره رو اگه ببینید هم تمام اطلاعاتتون رو یاد میگیرید که از توی دیتابیس توی ListView بگیرید و هم یاد میگیرید

چطوری جست و جو کنید : http://shop.basic4android.org/?p=730

آموزش های رایگان دیگه هم در رابطه با جست و جو توی انجمن هست ولی خب به صورت تصویری نیست.

میتونید جست و جو کنید توی انجمن.

این رو بگم: الان شما برنامه نویس موفقی نیستید ... میدونید چرا؟ چون کار با دیتابیس رو بلد نیستید و فکر میکنید کار سختیه !

هر برنامه نویس موفقی باید کاملا کار با دیتابیس رو یاد بگیره !

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان . بازار در جواب برای این برنامه این ایمیل را فرستاد :

توسعه*دهنده*ٔ محترم از ارسال این برنامه به کافه*بازار بسیار متشکریم.

برنامهٔ شما بررسی شده است و مواردی مشاهده کردیم که نیازمند توجه و کمک شماست. شرح این موارد در ادامه می*آید. می*توانید بسته به موارد مذکور با ما مکاتبه کنید یا نسخهٔ جدیدی از برنامه را برای رفع مشکلات از طریق پنل*تان بارگذاری نمایید.

- پیش*تر نتیجه*ٔ بررسی خدمت شما ارسال شده است. لطفاً تمامی تغییرات خواسته شده را اعمال کنید سپس درخواست بررسی برنامه را نمایید.

در صفحه اول برنامه، گزینه*های قابل انتخاب بر روی یکدیگر افتاده و نام آن*ها قابل تشخیص نیست.

برای انتشار لازم است قابلیت جستجو را به برنامه اضافه نمایید.

لطفاً از امکان Intent برای تماس با شماره*ها استفاده نمایید.

برنامه*های اندرویدی می*توانند خیلی کارها را به جای اینکه مستقیماً انجام دهند، با استفاده از Intent انجام دهند که در این صورت، نیازی به دسترسی*های مربوط به انجام آن کار نیست و این روند از نظر بازار پذیرفته*تر است. وقتی از Intent استفاده می*کنید، کاری که قرار است انجام شود برای کاربر مشخص و نیازمند تأیید وی است. مثلاً وقتی پیامکی را با Intent ارسال کنید، دیگر برنامه*ٔ شما به دسترسی «ارسال پیامک» نیاز ندارد و ضمناً متن پیامک ارسالی و گیرنده، به کاربر نمایش داده می*شود و کاربر می*تواند آن را رد یا ارسال نماید.

برنامه روی Huawei G700 با اندروید ۴.۲.۱ و Sony Xperia Z1 با اندروید ۴.۴.۲ بررسی شد.

من این برنامه را امتحان کردم اما متن صفحه اول رو هم نیفتاده !!!!

همونی هم که آقای ایزدی محترم گفتند جستجو بازار در خواست کرده !!!

لینک ارسال

با سلام خدمت دوستان . بازار در جواب برای این برنامه این ایمیل را فرستاد :

توسعه*دهنده*ٔ محترم از ارسال این برنامه به کافه*بازار بسیار متشکریم.

برنامهٔ شما بررسی شده است و مواردی مشاهده کردیم که نیازمند توجه و کمک شماست. شرح این موارد در ادامه می*آید. می*توانید بسته به موارد مذکور با ما مکاتبه کنید یا نسخهٔ جدیدی از برنامه را برای رفع مشکلات از طریق پنل*تان بارگذاری نمایید.

- پیش*تر نتیجه*ٔ بررسی خدمت شما ارسال شده است. لطفاً تمامی تغییرات خواسته شده را اعمال کنید سپس درخواست بررسی برنامه را نمایید.

در صفحه اول برنامه، گزینه*های قابل انتخاب بر روی یکدیگر افتاده و نام آن*ها قابل تشخیص نیست.

برای انتشار لازم است قابلیت جستجو را به برنامه اضافه نمایید.

لطفاً از امکان Intent برای تماس با شماره*ها استفاده نمایید.

برنامه*های اندرویدی می*توانند خیلی کارها را به جای اینکه مستقیماً انجام دهند، با استفاده از Intent انجام دهند که در این صورت، نیازی به دسترسی*های مربوط به انجام آن کار نیست و این روند از نظر بازار پذیرفته*تر است. وقتی از Intent استفاده می*کنید، کاری که قرار است انجام شود برای کاربر مشخص و نیازمند تأیید وی است. مثلاً وقتی پیامکی را با Intent ارسال کنید، دیگر برنامه*ٔ شما به دسترسی «ارسال پیامک» نیاز ندارد و ضمناً متن پیامک ارسالی و گیرنده، به کاربر نمایش داده می*شود و کاربر می*تواند آن را رد یا ارسال نماید.

برنامه روی Huawei G700 با اندروید ۴.۲.۱ و Sony Xperia Z1 با اندروید ۴.۴.۲ بررسی شد.

من این برنامه را امتحان کردم اما متن صفحه اول رو هم نیفتاده !!!!

همونی هم که آقای ایزدی محترم گفتند جستجو بازار در خواست کرده !!!

این را از من بدون بازار بخواهد یک برنامه تایید کنه همه زیر و بوم برنامه را می بینه بعد تایید می کنه

انقدر هم ایراد می گیرن ازت تا خسته شی

لینک ارسال

سلام. گرافیکش به نظر من یکم ضعف داره. راستی یه سوال؟ امکان برقراری تماس با این شماره ها توی برنامه هستش؟ اگه نیست حتما بهش اضافه کن. میان اساتید بی ادبی کردم.

واقعا عذرمیخوام...

موفق و پیروز باشید.

لینک ارسال

سلام. گرافیکش به نظر من یکم ضعف داره. راستی یه سوال؟ امکان برقراری تماس با این شماره ها توی برنامه هستش؟ اگه نیست حتما بهش اضافه کن. میان اساتید بی ادبی کردم.

واقعا عذرمیخوام...

موفق و پیروز باشید.

با سلام

نخیر این امکان وجود ندارد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...