رفتن به مطلب
  • 0

ساخت انیمیشن

amirhossein.kashan

سوال

سلام و خسته نباشید

دوستان می خواستم یک انیمیشن برای برنامه ام بسازم باید برای ساختش چه کنم ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

عزیز من این انیمیشن نیست ! این تریلر هست...

برای ساخت این جور چیزایی از Adobe after effect یا flash استفاده میشه که مبحث مفصلی داره.

در ضمن اینجا انجمن کد نویسیه گرافیک که نیست ! این تاپیک رو هم چندین بار زدی دوستان جواب دادن...

لینک ارسال

عزیز من این انیمیشن نیست ! این تریلر هست...

برای ساخت این جور چیزایی از Adobe after effect یا flash استفاده میشه که مبحث مفصلی داره.

در ضمن اینجا انجمن کد نویسیه گرافیک که نیست ! این تاپیک رو هم چندین بار زدی دوستان جواب دادن...

فکر میکنم این جور کارها هم در بی ارتباط با برنامه نویسی نیست شما دقت کنید برای یه برنامه موفق فقط کارایی و خلاقیت برنامه کافی نیست گرافیک و ui هم کمک شایانی میکنه

دوستان عزیز من عاجزانه در خواست دارم یکم ملایم تر به گفتگو بپردازند -

دوست عزیز این چیزی که من دیدم در مرحله اول از افترافکت استفاده شده و در مرحله دوم با برنامه هایی مثله (فلش پلیر و SWiSH Max4 ) میتوی استفاده کنی

برنامه SWiSH Max4 برای این کار خیلی راحت و سبک تره من پیشنهاد میکنم

کار اصلی من طراحی 3 بعدی و انیمیشن هست اگر خیلی این تریلر واست واجبه چنتا اسکرین شات از برنامه و توضیح واسم سند کن تا واست بسازم (البته فقط قسمت SWiSH Max4 )

لینک ارسال

یه راه ساده تر هم وجود داره !

شما بیای یه انیمیشن در فوتوشاپ درست کنی و بعد روش آنگ بزاری ! از نظر گرافیک کاملا دست بازه !

لینک ارسال

دوست من ، من Edius رو به شما معرفی می کنم که خونم تا حالا چندین تریلر برای نرم افزار های خوذم باهاش طراحی کردم آسون و سبک هست و توی رندر مشکل نداره

ولی خواهشا در بخش مربوطه تایپیک بزنید (بحث آزاد) اونجا بهتر راهنمایی می شوید.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز چجور انیمیشنی میخوای بسازی

منظورت تو مایه های بازیه یا حرکت دکمه ها و ...

لینک ارسال

واسه انیمیشن دکمه و این چیزا که سورس و آموزش توی سایت زیاد هست . واسه انیمیشن متن هم که میتونید لیبل هاتون رو توی پنل بزارید و پنل رو با انیمیشن لود کنید .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...