رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول ویو بجای مسیج باکس

vistamobile

سوال

سلام.♥

یه برنامه خواستم بسازم که برای اینکه تعداد لی اوتهام زیاد نشه از دیتا بیس استفاده کردم. حالا مشکل اینجاست که تعداد اکتیویتی ها داره زیاد میشه!! فکری که به ذهنم رسید این بود که یه جور مسیج باکس اختصاصی بسازم. تو این مسیج باکس بیام دیتا بیس رو لود کنم و کاربر هم با کلیک بر روی هر گزینه لیست ویو، یه پنجره جدید باز بشه که دیگه کاربر نره به اکتیوتی دیگه . همونجا متن و عکس رو بخونه وو با تایید دوباره برگرده به لیست ویو. منظورم از مسیج باکس هم یه شی شناور هستش. یعنی تمام صفحه نشه مث همین مسیج باکس های عادی.

فک کنم مشکل بیشتر کاربرها هم باشه. خودم سعی کردم ولی در کل همون ریخت و قیافه مسیج باکس رو داره. تو بعضی از برنامه ها دیدم که همچین کاری شده و کار هم بسیار زیبا شده. ممنون میشم یکی از بزرگواران یه راهنمایی بکنه. البته تو انجمن یه سورس مسیج باکس اختصتصی هم داشتیم که نیست *dntknow*

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

1.یه پنل روی همون صفحه اول بذار :-d

2.این پنل رو تمام صفحه کن و یه عکس TransParent با فتوشاپ درست کن و توش رو رنگ مشکی بزن. بعد مقدار رنگ رو کم کن تا یکم پشتش هم دیده بشه.

3.بعد یه اسکرول ویو روی این پنل بذار(به جای مسیج باکس و کوچیک) *اگه رنگش سفید باشه قشنگ تر میشه.

4.لیبل هم که دیگه از یه لایوت دیگه لود میکنی و میاری روی اسکرول ویو.

این نظر من بود و خودم اینکارو کردم چیز جالبی شد تقریبا. *hendoone*

لینک ارسال

تا حدی دستم اومد ممنون داداش. سعیمو میکنم ببینم چی درمیاد*like*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...