رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد دیتابیس

abidoss

سوال

خب سلام به همه دوستان و استادان

اول از همه من برنامه نویسیم در حد 0 هست

من چند تا اموزش برای ساخت کتاب با دیتابیس گرفتم ولی تک تک اون اموزش ها اومدن فایل دیتابیس و برای لیست ویو تعریف کردن.

خب من اگه بخوام اطلاعات دیتابیس و(فهرست) به چند تا باتون یا همون دکمه تعریف کنم باید چه کنم؟

متاسفانه تو 98% آموزش ها اومدن مثل تایپیست فقط تایپ کردن :ِدی حالا تو برای یک نفر 24 ساعت ماهی بگیر

لطفا یکی بهم کمک کنه دیگه سرم درد گرفته.اگر کد بهم بدین ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خب مثلا تو یکی از آموزش ها فایل دیتابیس شامل فصل و عکس و متن بود که دیتابیس و به لیست ویو معرفی کرده بود یعنی فصل و تو لیست ویو نشون میداد خب من میخوام به جای لیست ویو تو باتون نشون بده.اگه نمونه کد میتونین بزارین لطفا بزارین.اگر هم کسی اموزشی سوراغ داره لطفا لینکشو بده

لینک ارسال

خوب کاری نداره که . ببین مثلا شما 5 تا دکمه داری خوب . که میخوا یمتنشونو از دیتابیس بگیری. درسته ؟ خوب شما اگه میخوای دونه دونه دکمه هات رو تعریف کنی که بعد از معرفی دیتابیس به برنامه می نویسی .

btn.Text = cur.GetString("matn")

matn اسم همون ستونیه که توی دیتابیس متن دکمه ها رو توش نوشتم

و البته قبلش هم باید بهش بگی که مثلا باتن اولت متن آی دی 1 رو بگیره و باتن دومت متن آی دی 2 و الی آخر ...

اما ببین یه سورس هستش که شاید خیلی بهت کمک کنه . آقا مجید نوشتن . یه باتن توش تریف کردن و توسط مولتی پنل تعداد باتن ها رو زیاد کردن و متن و رنگشونو از دیتابیس گرفتن . خیلی راحت هم هم هست و لینکش اینه .ببین بهت کمک میکنه. تگه مشکلت حل نشد بگو ..

http://answercenter.ir/thread3185.html#post20256

لینک ارسال

خب سلام به همه دوستان و استادان

اول از همه من برنامه نویسیم در حد 0 هست

من چند تا اموزش برای ساخت کتاب با دیتابیس گرفتم ولی تک تک اون اموزش ها اومدن فایل دیتابیس و برای لیست ویو تعریف کردن.

خب من اگه بخوام اطلاعات دیتابیس و(فهرست) به چند تا باتون یا همون دکمه تعریف کنم باید چه کنم؟

متاسفانه تو 98% آموزش ها اومدن مثل تایپیست فقط تایپ کردن :ِدی حالا تو برای یک نفر 24 ساعت ماهی بگیر

لطفا یکی بهم کمک کنه دیگه سرم درد گرفته.اگر کد بهم بدین ممنون میشم.

این آموزش زو ببین و پست هاشو کامل بخون

مشکلت کاملا برطرف میشه باز سوالی بود در خدمتیم

http://answercenter.ir/thread2360.html

در پناه حق

لینک ارسال

میشه واضح تر توضیح بدید ؟

میخواین فهرست را با دکمه درست کنید ؟

اگه تعداد ایتم های فهرست کمه که اصلا نیاز نیست از دیتابیس بخونی

اگه هم زیاده سعی کن لیست ویو را گرافیکش را بالا ببری و مثل دکمش کنی

و اگر هم بازم میخوای حتما دکمه باشه باید نسبت به کد هات یه حلقه درستی کنی تا به تعداد ایتم های دیتابیست دکمه درست کنه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...