رفتن به مطلب
  • 0

دانلود عکس از دیتابیس آنلاین

abbas2142

سوال

سلام دوستان

میخواستم دیتابیس آنلاین رو به با دیتابیس آفلاین ارتباط بدم مشکلی توی این زمینه ندارم ولی چون توی یکی از فیلد هام لینک عکس دارم و کاربر در صورت آنلاین بودن عکس و مطالب رو میبینه ولی وقتی که میخواد از دیتابیس آفلاین استفاده کنه فقط مطالب رو میبینه چون تعداد عکس ها زیاد هست و نمی خوام کاربر دونه دونه ذخیره و دانلود کنه خواستم که عکس ها دانلود بشه و توی یه پوشه خاص برن و از اونجا فراخوانی بشن توی برنامه

حالا مشکلی که دارم اینکه مثلا کاربر وقتی دیتابیس رو آپدیت میکنه مثلا 10 تا مطلب میگیره با عکس هاشون

وقتی دوباره خواست 10 تا مطلب و عکس بعدی که بعدا توی دیتابیس آنلاین گذاشتم بگیره نیاد عکس های قبلی رو دانلود کنه و از ادامه اون عکس هایی که گرفته دانلود بقیه صورت بگیره

به صورت ساده یعنی اینکه

میخوام ببینم میشه کاری کرد که شماره آخرین فیلد یا id ذخیره شده دیتابیس کاربر رو گرفت و توی یک فایل تکست ذخیره کرد و برای دانلود عکس های ادامه به برنامه بگیم از این id به بعد دانلود کنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

خب شما اول اطلاعات رو از دیتابیس آنلاین فراخوانی کیند و بریزید داخل دیتابیس آفلاین

قبلشم چک کنید اگه رکورد جدیدی به دیتابیس آنلاین اضافه شده اپدیت کنه 

بعد اطلاعاتو از دیتابیس آفلاین نمایش بدید

این موضوع رو اقای shahab.es   کامل توضیح دادن 

برای اینکه تکراری هم دانلود نشه اول آیدی های دیتابس آفلاینو با select بگیرید بعد زمان آپدیت اونارو فراخوانی نکنید

لینک ارسال

با آپدیت دیتابیس آفلاین مشکلی ندارم

ببینید من میخوام یه جدول درست کنم که مثلا فقط فیلد id و img داشته باشم داخل دیتابیس آنلاینی که درست کردم

بعد بیام لینک عکس هارو از فیلد img بگیرم و دانلود کنم و ذخیره کنم

حالا نمیخوام هر بار بره از صفر شروع کنه

میخوام نسبت به آخرین id که دانلود کرده بیاد و ادامه اون هارو دانلود کنه برام

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، abbas2142 گفته است :

با آپدیت دیتابیس آفلاین مشکلی ندارم

ببینید من میخوام یه جدول درست کنم که مثلا فقط فیلد id و img داشته باشم داخل دیتابیس آنلاینی که درست کردم

بعد بیام لینک عکس هارو از فیلد img بگیرم و دانلود کنم و ذخیره کنم

حالا نمیخوام هر بار بره از صفر شروع کنه

میخوام نسبت به آخرین id که دانلود کرده بیاد و ادامه اون هارو دانلود کنه برام

سلام دوست عزیز

من تا حالا با دیتابیس آنلاین کار نکردم ولی فکر کنم بتونید آخرین آیدی رو که دانلود کردید رو ذخیره کنید و دفعه های بعدی بعد از اون آیدی اگر وجود داشت دانلود کنه.

اگر اشتباه گفتم منو ببخشید چون تو این زمینه هنوز کاری انجام ندادم و حرفه ای نیستم

لینک ارسال

بله دقیقا درسته همین روش هم به ذهنم اومد 

ولی کمی پیاده کردنش برام سخت بود

دنبال کد یا سورسی از همین روش بودم

لینک ارسال

راه حلی که ذهن من میرسه به اینصورت که شما میاین آیدی هایی که نمیخواین فراخوانی بشن داخل یک ستون میریزید برای مثال colB

در هنگام فراخوانی آیدی های داخل  colB هستنو فراخوانی نمیکنیم که با دستور Select DISTINCT انجام میشه 

SELECT DISTINCT colA
FROM   mytable
WHERE  colA NOT IN (SELECT DISTINCT colB FROM mytable);

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...