رفتن به مطلب

مردم چه برنامه ای را می پسندند ؟

Kazem Forghani

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

یک سوال برای من پیش آمد. این که مردم دنبال چه برنامه های هستند .

منظورم این است که به چه چیزی از برنامه اهمیت می دهند ؟ به مطالب یا گرافیک یا قیمت یا ...

یا این که برنامه های پیامکی یا عاشقانه یا آموزشی را بیش تر دوست دارند ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همه ی موارد *nose*

لینک ارسال

بیشتر مردم عقلشون تو چشمشونه پس یعنی اول به قشنگی برنامه اهمیت میدن

بعد میرن سراغ کارایی اون برنامه اگه کارایی اون برنامه براشون قابل فهم نباشه مطمعنن کنجکاو میشن پس میرن دانلود میکنن تا ببینن کار بردش چیه

این که چه برنامه های میپسندن هم به خودتون مربوطه مهم اون ایده ای هست که میدین که چقدر جذاب باشه

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز به قول نیما مردم عقلشون تو چشمشونه پس سعی کن اول از همه روی گرافیک کار کنی.

بعدشم مردم بیشتر از چیزی خوششون میاد که متفاوت و تازه باشه ینی قبلا ندیده باشن...

موفق باشی

لینک ارسال

اول باید اسم برنامت عجیب و غریب باشه که مردمو طرف خودش جمع کنه

بعد باید توضیحاتی که درباره برنامه دادی باحال باشه

بعدش هم که به مطلب و گرافیک ربط میشه

لینک ارسال

عرض ادب

شما به عنوان کسی که میخواد یک محصول رو ارائه بده باید اول مخاطب خودتون رو انتخاب کنید.

انتخاب مخاطب عمومی علاوه بر زحمت زیاد میتونه شکست رو هم به دنبال داشته باشه. چون شما نمیتونید همه مصرف کننده ها رو راضی نگه دارید مگر اینکه محصول شما توسط یک تیم تولید بشه که هرکدوم تخصص متفاوتی دارند و هر فرد کل تمرکزش رو روی تخصصش خودش میزاره.

ولی اگر یک نفر هستید و تیم ندارید به نظر من اول مخاطب رو انتخاب کنید و بعد طبق نیاز مخاطب محصولتون رو بسازید

عذر میخوام بابت پر حرفی

لینک ارسال

عرض ادب

شما به عنوان کسی که میخواد یک محصول رو ارائه بده باید اول مخاطب خودتون رو انتخاب کنید.

انتخاب مخاطب عمومی علاوه بر زحمت زیاد میتونه شکست رو هم به دنبال داشته باشه. چون شما نمیتونید همه مصرف کننده ها رو راضی نگه دارید مگر اینکه محصول شما توسط یک تیم تولید بشه که هرکدوم تخصص متفاوتی دارند و هر فرد کل تمرکزش رو روی تخصصش خودش میزاره.

ولی اگر یک نفر هستید و تیم ندارید به نظر من اول مخاطب رو انتخاب کنید و بعد طبق نیاز مخاطب محصولتون رو بسازید

عذر میخوام بابت پر حرفی

خواهش می کنم . من زیاد سوال می پرسم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...