رفتن به مطلب
  • 0

دلیل تفاوت نمایش عکس ها

mohammad1369

سوال

سلام دوستان

من وقتی دو تا عکسو برا دو تا لیبل مختلف تعریف می کنم

تو یکیش قسمت سفید دور عکس دیده نمیشه در حالی که برا لیبل دیگه اون قسمت سفید دور عکس هستش اگه کسی میدونه دلیلش چیه و برا اینکه بتونم نشون بد یا ندم(اطراف عکسو) چیکار باید بکنم

ممنون :)

اینم از عکسا برا مقایسه

attachment.php?attachmentid=2074&stc=1attachment.php?attachmentid=2075&stc=1

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

چون یکی از عکسات پس زمینه نداره یعنی TransParent هست. هرجا که ببریش با پس زمینه همونجا ست میشه. *wooy*

اون یکی هم پس زمینه سفید داره که باید حذف بشه با فتوشاپ. واست حذف کردم *aa*

set.png

لینک ارسال

مرسی

من کلا از گرافیک و فتوشاپ چیزی نمیدونم :)

اگه میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین واینکه سایت یا جای خاصی برا آموزشش بلدین غیر از سرچ کردن :)

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز . ما وقتی یه عکسی رو میخوام توی برنامه استفاده کنیم باید حتما دور اون عکس یا آیکون رو بریده باشیم تا اون کادر سفید نمایش داده نشه و کارمون رو زشت نکنه. الان شما دو تا آیکون داشتی که یکیش دورش بریده شده بود واسه همین تمیز و مرتب بود . اما یکیش دورش بریده نبود و اون کادر سفید بود و نمایش داده میشد و این مشکل یه مشکل گرافیکیه و ربطی به برنامه نویسی نداره . نرم افزار های زیادی هستن که میشه ویرایش عکس باهاشون انجام داد که قویترین اونها همون فتوشاپ هست که آموزشش کار ساده ای نیست . بریدن دور عکس ها هم کاریه که دقت میخواد البته نه توی آیکون های ساده . شما میتونید سرچ کنی توی نت " آموزش بریدن دور عکسها در فتوشاپ " . یا اصلا بدون فتوشاپ و با برنامه های ساده تر. حتما یه آموزش میتونی پیدا کنی و یاد بگیری. موفق باشی

حالا اگر مشکل شما فقط آیکونه من یه سایت عالی برای دانلود آیکون بهت معرفی میکنم که همه آیکن هاش تر و تمیز و آماده هستن .

www.iconfinder.com

شما توی این سایت هر آیکنی که بخوای میتونی سرچ کنی .

لینک ارسال

دوست عزیز اون برمیگرده به png یا jpg بودن عکس

عکس های png قابلیت این رو دارن که گوشه های عکس به حالت transparent باشن !!!

یک برنامه نویس باید تا حدودی گرافیک و تا حدودی php و html هم بلد باشه به نظر من *laie*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...