رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد تصویر در Sqllite و اکسل

Nemesis

سوال

با سلام

بنده برای راحتی کار یک فرم در اکسل طراحی کردم و اطلاعات رو از طریق اون فرم import میکنم به Sqllite

خوب از اونجایی که همه شما میدونید برای بازیابی تصویر باید اونو به صورت byte از نوع Blob تعریف کرد در دیتابیس

آیا ایده ای دارید که بنده بتونم فایل عکس رو در اکسل به صورتی وارد کنم که به راحتی و برای sqllite قابل شناسایی باشه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

بنده Excel رو به Sqlite تبدیل نکردم اما یک راه دیگه براتون میزارم اونم اینه که عکس های رو توی پوشه فایل قرار بدید

و به جای Blob از همون Text استفاده کنید...

پسوند تمام عکس ها مثلا png باشن و فقط اسم عکس هارو توی اون فیلد وارد کنید

به راحتی میتونید توی برنامه اون مقادیر رو بخونید و به صورت عکس نشون بدید *herher*

درسته ولی مشکلی که هست تعداد فیلدها بسیار بالا هست و اپراتور هایی که درحال ورودی اطلاعات هستن آماتور و این ضریب خطا رو بسیار بالا میبره

به همین دنبال راهی بودم که بتونم با یه فرم دیزاین ساده این ضریب رو پایین بیارم

لینک ارسال

درودبنده Excel رو به Sqlite تبدیل نکردم اما یک راه دیگه براتون میزارم اونم اینه که عکس های رو توی پوشه فایل قرار بدیدو به جای Blob از همون Text استفاده کنید...پسوند تمام عکس ها مثلا png باشن و فقط اسم عکس هارو توی اون فیلد وارد کنیدبه راحتی میتونید توی برنامه اون مقادیر رو بخونید و به صورت عکس نشون بدید *herher*

سلام من دنبال این آموزشم اگه امکانش هست یکم بیشتر توضیح بدید آخه تازه کارم

لینک ارسال

درود

بنده Excel رو به Sqlite تبدیل نکردم اما یک راه دیگه براتون میزارم اونم اینه که عکس های رو توی پوشه فایل قرار بدید

و به جای Blob از همون Text استفاده کنید...

پسوند تمام عکس ها مثلا png باشن و فقط اسم عکس هارو توی اون فیلد وارد کنید

به راحتی میتونید توی برنامه اون مقادیر رو بخونید و به صورت عکس نشون بدید *herher*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...