رفتن به مطلب
  • 0

تغییر اکتیویتی با انیمیشن

Arash.1374m

سوال

کسی میتونه بگه چجوری میشه با انیمیشن رفت به یه اکتیویتی دیگه؟؟*fekr*

یعنی کلا تغییر اکتیویتی رو با کتابخانه انمیشین پلاس انجام داد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با xml که بهتره

با انیمیشن پلاس میشه به ویوها انیمیشن داد ولی اکتیویتی نه

لینک ارسال

آها فهمیدم...

خب چجوری وقتی که رفت به اکتیویتی دیگه وقتی که دکمه ی back گوشی رو زد به همون شکل (همون انیمیشن) برگرده به منوی اصلی؟؟

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز یه تاپیک هست توی همین انجمن در مورد تغییر اکتیویتی با انیمیشن .

برای تغییر اکتیویتی با انیمیشن باید از فایلای xml استفاده کرد که آموزشش توی همین پستی که گفتم هست . اما متاسفانه فعلا فقط یک مدل واسه تغییر اکتیویتی با انیمیشن توی سایت موجود داریم .

پیشنهاد اینه که شما میتونید پنل بزارید و با پنل ها لی اوت ها رو لود کنید و با استفاده از کتابخونه animtionplus به پنل هاتون انیمیشن بدید

لینک ارسال

سلام لطفا فایل های xml و کدنویسی اش رو بزارید تا منم استفاده کنم چون منم نیاز دارم

ممنون میشم

لینک ارسال

سلام لطفا فایل های xml و کدنویسی اش رو بزارید تا منم استفاده کنم چون منم نیاز دارم

ممنون میشم

لطفا جست و جو کنید :)

http://answercenter.ir/topic/3964-%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86/

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز یه تاپیک هست توی همین انجمن در مورد تغییر اکتیویتی با انیمیشن .

برای تغییر اکتیویتی با انیمیشن باید از فایلای xml استفاده کرد که آموزشش توی همین پستی که گفتم هست . اما متاسفانه فعلا فقط یک مدل واسه تغییر اکتیویتی با انیمیشن توی سایت موجود داریم .

پیشنهاد اینه که شما میتونید پنل بزارید و با پنل ها لی اوت ها رو لود کنید و با استفاده از کتابخونه animtionplus به پنل هاتون انیمیشن بدید

من با XML انجام دادم...یعنی الان مشکلی ندارم باهاش توی برنامه ولی میخام که وقتی دکمه ی back گوشی رو میزنه کاربر برگرده به منوی اصلی(که در حالت عادی برمیگرده) ولی با همون انیمیشن...

لینک ارسال

مرسی بچه ها مشکل حل شد

این کد Activity.Finish رو نزاشته بودم واسه همین توی برگشت به منوی اصلی به شیوه ی عادی بود*laugh2*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...