رفتن به مطلب
  • 0

برنامه فروشی به برنامه پرداخت درون برنامه

بیسیک

سوال

سلام من یه برنامه فروشی ساختم و بازار منتشرش کرد ولی متاسفانه خیلی فروش نداشت حالا میخوام اون برنامه رو پرداخت درون برنامه کنم شاید فروشش بهتر بشه میتونم این کار رو بکنم؟اگر میتونه اون چند نفری که برنامه رو خریدن اعتراض نمیکنن که ما به صورت فروشی خریدیم؟به نظر شما برای فروش بالا بهتر هست که این کار رو بکنم چون برنامم خیلی کامل و جامع بود فکر نمیکردم که ازش استقبال نشه؟خوشحال میشم راهنماییم کنید؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درون پرداخت بهتره. یکی از برنامه های پولیم رو از پرداخت مستقیم به رایگان تبدیلش کردم از 34 دانلود طی ده روز رسیده به 800 دانلود اونم تو دو روز. میخوام این یکی رو فدای برنامه بعدی کنم. نیازی نیست که برنامه رو رایگان کردی ایمیل بدی به خریداران قبلی. چون تعداد خریدارانت کم بوده و کسی هم ظاهرا نظری در مورد برنامتون نداده. یه ایمیل بزن به پشتیبانی بازار و اسم پکیج برنامتو بنویس تا رایگانش کنن برات. راستی برنامه ای که رایگان بشه دیگه نمیشه پرداخت مستقیم زد. پس بهتره تو ایمله توضیح بدی که درون پرداختش میکنی. موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

بستگی داره برنامتون در چه زمینه ای باشه و اینکه کارایی برنامه خوبه و دیزاین و رابط کاربری درست و درمونی داره با نه.

برای اینکه بتونید درآمذی داشته باشید در کنار درون پرداخت هم از تبلیغات عدد هم استفاده کنید.

درون پرداخت به نظر بنده بهتر باشه.

لینک ارسال

این چند وقته خودم هم به همین نتیجه رسیدم که درون پرداخت بهتره...چون هم توش از تبلیغات عدد میتونیم استفاده کنیم هم کاربرا بصورت رایگان دانلودش میکنن...

تعداد خریدار های برنامت چقدره؟اگه زیر 50 هستش برنامه قبلیت رو کلا حذف کن از بازار ولی وقتی میخوای درون پرداختو بذاری یه ایمیل به همه خریدار ها (اونایی که نظر دادن) بفرست و توش نسخه درون پرداختو بفرست اما یه دو روز صبر کن و قیمت درون پرداختو تو بازار 0 کن!تا اونا بصورت رایگان بخرنش...بعد از یکی دو روز قیمت رو تو بازار به قیمت اصلی تغییر بده و بعد نسخه درون پرداخت رو منتشر کن.

موفق باشی

لینک ارسال

این برنامه که بیرون دادم 16 نفر خریده بودنش ولی کسی نظر نداده بود یعنی اولین برنامم بود هیچ لینکی تو برنامم نذاشته بودم که کاربر نظر بده یعنی حالا وقتی نسخه درون پرداخت گذاشتم کلا تا دو روز رایگان باشه یعنی همه ایتم هاش باز باشه؟؟

راستی تو توضیحات برنامه بنویسیم که آپدیت شد یا کلا فقط توضیحات قبلی رو براش بزارم؟

لینک ارسال

تو قیمت رو 0 کن بعد به بازار ایمیل بزن که میخوام برای تمام کاربرانی که برنامه منو خریدن یه متنی رو بفرستم. راهنماییت میکنن.

بعدش متن زیر رو بفرست(نمونه):

با سلام خدمت شما کاربر عزیز,

به دلایلی تصمیم گرفتیم که برنامه "نام برنامه" را بصورت درون پرداخت منتشر کنیم؛پس نسخه جدید این برنامه را برای شما پیوست کردیم.

این نسخه از برنامه را نصب کرده و پرداخت را بطور رایگان انجام دهید.

با تشکر

بعد از چند روز بیا قیمت 0 رو عوض کن و نسخه درون پرداخت رو توی بازار منتشر کن.

تو توضیحات هم اصن لازم نیست چیز جدیدی بنویسی...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...