رفتن به مطلب
  • 0

تبلیغات در برنامه(بازار)

aloneboy7617

سوال

سلام دوستان عزیز

دوستان داستان این تبلیغات چطوره؟؟؟

مثلا من یه برنامه رایگان دارم که دانلود زیاد داشته حالا اونایی که میخوان تبلیغ بزارن داخل برنامم چطور به من اعلام میکنن آیا به بازارمیگن و بازم درصدی ازش رو بازار میبره

کلا قیمت حدودی تبلیغات چطوری؟؟مثلاماهانه چقد میدن!!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ببین برای تبدیلغات به سایت عدد به آدر : adad.ir برو بعد آموزش پیاده سازی تبلیغات که تو همین انجمن هم هست دانلود کن و در نرم افزارت پیاده سازی کن.

در باره قیمت هم برای هر کلیک پول میدن که از 20 تا 50 تومن متغیره. درآمد خوبی هم داره من بیستم قبل نزدیک به 600 هزار تومن گرفتم ازشون تا الان هم نزدیک یه 250 تومن دیگه جمع شده! در کل خوبه، اگه شما ایده ایی داری که نمیشه پولی قرار داد یا دوست داری درآمد نسبتا مناسبی ازش داشته باشی تبلیغات عدد بسیار مناسبه

لینک ارسال

سلام ببین برای تبدیلغات به سایت عدد به آدر : adad.ir برو بعد آموزش پیاده سازی تبلیغات که تو همین انجمن هم هست دانلود کن و در نرم افزارت پیاده سازی کن.

در باره قیمت هم برای هر کلیک پول میدن که از 20 تا 50 تومن متغیره. درآمد خوبی هم داره من بیستم قبل نزدیک به 600 هزار تومن گرفتم ازشون تا الان هم نزدیک یه 250 تومن دیگه جمع شده! در کل خوبه، اگه شما ایده ایی داری که نمیشه پولی قرار داد یا دوست داری درآمد نسبتا مناسبی ازش داشته باشی تبلیغات عدد بسیار مناسبه

داداش با این حساب بازار دیگه هیچ سهمی تو تبلیغات نداره در عوضش این سایت عدد که 30% رو برا خودش بر میداره؟

عجیبه واقعا بازار این رو گذاشته حتما اون سایت عدد هم مال خودشونه

من دوتا برنامه رایگان فرستادم بازار که امیدوارم دانلودشون زیاد باشه مثلا اگه دانلود +5000 باشه سود من چقد میشه تو عدد؟؟؟؟ راستی تصویه عدد به چه صورته ماهانس هر زمانی که بخوایی تصویه میکنن؟؟؟

تشکر بابت جوابتون

لینک ارسال

داداش با این حساب بازار دیگه هیچ سهمی تو تبلیغات نداره در عوضش این سایت عدد که 30% رو برا خودش بر میداره؟

عجیبه واقعا بازار این رو گذاشته حتما اون سایت عدد هم مال خودشونه

من دوتا برنامه رایگان فرستادم بازار که امیدوارم دانلودشون زیاد باشه مثلا اگه دانلود +5000 باشه سود من چقد میشه تو عدد؟؟؟؟ راستی تصویه عدد به چه صورته ماهانس هر زمانی که بخوایی تصویه میکنن؟؟؟

تشکر بابت جوابتون

دستگی داره شما چقدر کلیک داشته باشی که در پنل به طور کامل نمایش میده هر نرم افزار فلان روز چقدر کلیک داشته یا کلا امروز از کل نرم افزار ها چقدر کلیک داشتی... به طور میانگین اگر شما روزی 500 تا کلیک خورده باشه تبلیغاتت 16 یا 17 تومن گیرت میاد(ولی بازم بسته به قیمت هر کلیک که آگهی دهنده تایین میکنه متغیر هست)، سایت عدد، دیوار و .. هم مال خود بازار هست;) تصویه حساب هم اینطوریه که اگر شما بیش از 50 هزار تومن داشته باشید هر 20ام ماه تصویه میشه . مثلا من یکی از نرم افزار هام که بیش از 20000 دانلود داشت تبلیغاتش نزدیک به 300 - 400 تومن برام داشت و هنوز هم داره بازدهی میده.

این هم یه عکس از پنل عدد تا بهتر متوجه آمار گیریشون بشی عزیزم :

attachment.php?attachmentid=2140&stc=1

لینک ارسال

داداشم یه سوال دیگه

مسلما هر گوشی فقط یه بار کلیکش حساب میشه حتی اگه در یه روز مثلا صد بار کلیک کنه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

داداشم یه سوال دیگه

مسلما هر گوشی فقط یه بار کلیکش حساب میشه حتی اگه در یه روز مثلا صد بار کلیک کنه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

مسلما بله البته ممکنه مثلا بنر شما 10 تا تبلیغ مختلف نشون بده و ممکنه که عدد به این شکل حساب کنه که هر ورودی از برنامه تون به یه برنامه ی متمایز در بازار در روز تو رو حساب کنه

البته دوستمون که با عدد کار کردن مسلما اطلاعات بیشتری میتونن ارائه بدن

یه روش دیگه ی تبلیغات هم اینه که شما میای با برنامه ها ، سایت ها ، شرکت ها یا... ذاکره میکنی

سایتشون رو یا برندشون رو تبلیغ میکنی در برنامه ت و پول میگیری ازشون

البته مطمئن نیستم بازار اجازه میده یا نه اما خیلی توصیه شده

مخصوصا اگه برنامه ای باشه که تو بازاره

موفق باشید

لینک ارسال

سلام تبلیغات عدد رو کی میشه گذاشت روی برنامه وقتی که تعداد دانلود ها زیاد بود بالای 1000 تا بود باید از تیلیغات عدد استفاده کرد؟ یا اینکه همان موقع که برنامه رو منتشر میکنیم میتونیم از تبلیغات عدد استفاده کنیم؟

لینک ارسال

سلام مجدد به دوستان

راستی یه سوال دیگه وقتی از تبلیغات عدد داری استفاده میکنی فقط باید برنامت داخل بازار باشه!!!! یا بقیه مارکت ها هم باشه مشکلی نداره؟

لینک ارسال

سلام مجدد به دوستان

راستی یه سوال دیگه وقتی از تبلیغات عدد داری استفاده میکنی فقط باید برنامت داخل بازار باشه!!!! یا بقیه مارکت ها هم باشه مشکلی نداره؟

یکسری مارکت ها مقل پارس هاب عدد رو قبوی ندارن و باید یا تبلیغ نزاری یا اگه خودشون بخش تبلیغ داشتن(که پارس هاب داره) تبلیغ اونارو بزاری.

لینک ارسال

سلام

نه فقط مارکت بازار!

چون همونطور که گفتم عدد و بازار دستشون تو یه کاسه است!*sarcastic*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...