رفتن به مطلب

رکورد پرداخت های شخصی

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان و دوست داران اندروید ؛

این برنامه صرفا فقط برای تست هست کاربردی نساختم که بخواد مورد استفاده قرار بگیره .

این برنامه دو بخش داره یکی بخش پرداخت یکی نمایش بیست رکورد آخر پرداخت اطلاعات پرداخت در دیتابیس ثبت میشه و سمت وب هست ( برای امنیت بیشتر )

اطللاعات هم از سمت وب خونده میشه و برنامه مستقیم به دیتا وصل نیست یعنی از وب سایتم به عنوان وب سرویس این برنامه استفاده کردم .

فقط یک مشکلی هست وقتی با وب ویو میخوای بری تو صفحه پرداخت گیر مینه نمیدونم حالا جاوا اون صفحه هنگه یا با وب ویو سازگار نیست گیر میکنه ولی وقتی از خود وب میری درسته

مثال با این لینک برید میره تو صفحه پرداخت : http://socialkit.ir/pay/index.php?pric=10000&[email protected]

حالا با برنامه بخوای پرداخت انجام بدی تو صفحه لطفا صبر کنید میمونه . اگه درگاه بانک مستقیم بود اینطوری نمیشد چون مستقیم میرفت تو لینکش دگه واسط نداشت حالا دنبال سایتی میگردم که مستقیم از پزیرنده بره تو پرداخت کننده یا مستقیم از سایت خودشون بره تو پرداخت دیگه این وسط لطفا صبر کنید نداشته باشه . اگه وب سایتی مد نظرتون بود بگید ممنون

attachment.php?attachmentid=2140&stc=1attachment.php?attachmentid=2141&stc=1attachment.php?attachmentid=2142&stc=1

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایده خیلی عالیه اما گرافیک ضعیفه.

لینک ارسال

ممنون از نظر دوستان یادم رفت بگم نظر بدید خوبو بدش فرق نمیکنه هرکی پستو میخونه نظرشو بگه *herher*

راستی آقا پژمان در رابطه با گرافیک پست یا نمونه سورسی چیزی هست ؟ تو گوگل که جیزی نیست البته سایتای ایرانی را نگشتم

لینک ارسال

دوستان اگه سورس این به کار کسی میاد بگید بذارم .

لینک ارسال

درود

فکر کنم شما در مورد کار با php و امنیت سمت سرور اطلاعات خوبی رو داشته باشید

سورس رو پیوست کنید تا امنیت و نحوه کار شما رو هم ببینم شاید تجربه ی خیلی خوبی بشه برای ان شالله پیشرفت های بیشتر

لینک ارسال

درود

فکر کنم شما در مورد کار با php و امنیت سمت سرور اطلاعات خوبی رو داشته باشید

سورس رو پیوست کنید تا امنیت و نحوه کار شما رو هم ببینم شاید تجربه ی خیلی خوبی بشه برای ان شالله پیشرفت های بیشتر

آقای ایزدی این آقا حسن ما خیلی پی اچ پی بلده.

چند روز روش کار کردم تا بلاخره قبول کرد بیاد سمت اندروید. همون طور که دیدید خیلی زود راه افتاده.

انشالله موفق باشه.

لینک ارسال

آقای ایزدی این آقا حسن ما خیلی پی اچ پی بلده.

چند روز روش کار کردم تا بلاخره قبول کرد بیاد سمت اندروید. همون طور که دیدید خیلی زود راه افتاده.

انشالله موفق باشه.

ان شالله که هم ایشون اطلاعاتشون رو در اختیار ما قرار بدن و هم ما تا جایی که اطلاعات داریم بتونیم به ایشون کمک کنیم

به قول یکی از دوستان انجمن : وقتی که php و b4a با هم bind میشن چقدر برنامه نویسی شیرین میشه

لینک ارسال

درود

شغلم طراحی وب هست . اکثر زبان های تحت وب را بلدم . راستش دیگه فقط از اینکه وب سایتو فروشگاهو انجمنو سایت خبری دیگه شبکه اجتماعی ساختن خسته شدم خواستم تنوع بدم به کارم اومدم روی اندروید سجاد اکبری عزیز عضو همینجا اینجارو بهم پیشنهاد کرد و الآن هم خوش حالم در کنار شما دوستان هستم

سورسش به همراه وب سرویس و sql پیوست شد ♥

لینک ارسال

حسن جان دستت درد نکنه. که سورس رو قرار دادی.

ولی رمز دیتابیستو گذاشتی توی فایل. اگه چیز مهمیه عوضش کن.

لینک ارسال

نه داش این دیتا فقط برای همین وب سرویسه اینم که تستی درست کردم . مهم نیست *give_rose*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...