رفتن به مطلب
  • 0

ساخت رات با b4a

GreenMan

سوال

ببخشید من راتی با بیسیک ساختم اما یک مشکل دارم که میخاهم بدونه اینکه تارگت اجازه دسترسی بده رات اجرا شه یعنی مثلا تارگت برنامه رو نصب کرد بدون دسترسی خاستن اجرا شه اگه میشه واقعا ممنون میشم بگید !!

بگید مژدگانی هم بهتون تعلق میگیره:wacko1:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، GreenMan گفته است :

ببخشید من راتی با بیسیک ساختم اما یک مشکل دارم که میخاهم بدونه اینکه تارگت اجازه دسترسی بده رات اجرا شه یعنی مثلا تارگت برنامه رو نصب کرد بدون دسترسی خاستن اجرا شه اگه میشه واقعا ممنون میشم بگید !!

من متوجه نشدم منظورتون از رات چی هست؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، GreenMan گفته است :

دوست عزیز بدون دسترسی امکان پذیر نیست کاری کنید مگر اینکه اندرویدش زیر  6 باشه.روز ب روز اندروید داره امنیتش بیشتر میشه و به این راحتی هم نمیشه دورش زد و برای کارای معمول دست برنامه نویسا بسته شده چ برسه...

تنها چیزی ک شاید ممکن باشه ویژگی accessibility    اگر بشه رویداد تاچ اتومات رو اضافه کرد که تو بیسیکم باز مبحث دیگه ایه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

من متوجه نشدم منظورتون از رات چی هست؟

رات یا همان هک اندروید

در ۱ ساعت قبل، mahdi tahan گفته است :

دوست عزیز بدون دسترسی امکان پذیر نیست کاری کنید مگر اینکه اندرویدش زیر  6 باشه.روز ب روز اندروید داره امنیتش بیشتر میشه و به این راحتی هم نمیشه دورش زد و برای کارای معمول دست برنامه نویسا بسته شده چ برسه...

تنها چیزی ک شاید ممکن باشه ویژگی accessibility    اگر بشه رویداد تاچ اتومات رو اضافه کرد که تو بیسیکم باز مبحث دیگه ایه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...