رفتن به مطلب

امنیت فایل تصویری در هاست

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

دوستان بنده از فایل txt جهت برقراری ارتباط بین سرور و برنامه استفاده کرده ام. آقای شاهپیری گفتند که کافیست به لینک فایل txt دسترسی پیدا کنند اونوقت هکرها میتونن تغیرش بدن یا حذفش کنن!

خب اگه ما یک عکس یا فایل php هم روی هاست بزاریم بازم لینک باید بدیم دیگه توی برنامه...

من خیلی نگرانم باید چکار کنم تا مثلا یک عکس در هاست امن باشد؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

دوستان بنده از فایل txt جهت برقراری ارتباط بین سرور و برنامه استفاده کرده ام. آقای شاهپیری گفتند که کافیست به لینک فایل txt دسترسی پیدا کنند اونوقت هکرها میتونن تغیرش بدن یا حذفش کنن!

خب اگه ما یک عکس یا فایل php هم روی هاست بزاریم بازم لینک باید بدیم دیگه توی برنامه...

تا جاای ک اطلاع دارم باید از دیتابیس آنلاین استفاده کنید

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

سلام به نظرم اگ اطلاعات مهمی رو از کاربر میگیرید سعی کنید از یک متخصص سمت سرورتون استفاده کنید

ادرس سروری که پیدا میشه.ولی باید ادرس احراز هویت کنه.مثلا ایمیل و پسورد رو چک کنه اول با دیتابیس ببینه مطابقت داره.بعد سعی کن پسوردا هش شده باشه.

میتونی ی محدودیت کلی بزاری رو سرورت که مثلا هر ای پی در هر دقیقه از 20 تا بیشتر نتونه درخاست بده.البته نسبت به کارت زیادترم میتونی بکنی

در مجموع بحث سروربه نظرم خیلی گسترده و پیچیده ی

و اگ سررشته نداری خیلی مراقب باش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...