رفتن به مطلب
  • 0

یک سیری سوال

حسن قاسمی نیا

سوال

درود

شرمنده عنوان بد انتخاب کردم چون سوالات زیاد بود همرو نمیشد آورد تو عنوان

1- کتاب خونه ای تکه کدی داریم که مانند وب ویو یک صفحه از اینترنت نشون بده و نوار آدرس هم داشته باشه یعنی لینک هم نشون بده . با کتابخونه هم باشه مورد نداره

2- برنامه ای تا حالا ساخته شده که بشه از پنل های اسمس تبلیغات پیامک فرستاد منظورم شماره های 1000 و 3000 و 2000 و امثال این که برای تبلیغات استفاده میشه هست .

3- تا اونجا که دوستان توی این انجمن به بنده گفتن ضاهرا b4a استایل نویسی آنچنانی و حرفه ای نداره نهایتش یک طول عرض تایین کردن هست بیشتر باید از تصویر استفاده بشه درسته ؟ اگه نه نمونه سایت بدید که استایل درونش موجود باشه ( منظورم مثل css هست که میتونی حتی باهاش شکل بسازی بدون استفاده از عکس )

ممنون میشم یکی از دوستان زحمت بکشه جواب بده .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان یک پست پیدا کردم دقیقا به مشکل من خورده جاوا اسکریپت کار نمیکنه : http://www.b4x.com/android/forum/threads/webview-and-jquery-vs-javascript-clock.29030/#post-168567

اون پایین دو نفر راهنمایی کردن گویا مشکل حل شده یکی در رابطه با WebViewExtras addWebChromeClient صحبت کرده و دیگری در رابطه با addWebChromeClient ، این چیه ؟ میشه یک راهنمایی بفرمایید چطوری باید ازش استفاده کنم

لینک ارسال

اینجور که شما می گید و من تو سایت اصلی دیدم

شما باید کتابخونه WebViewExtras تک بزنید

بعد اینجوریه

Dim wb As WebViewExtras
wb.addWebChromeClient(,)

البته استفاده شو بلد نیستم امید وارم کمک کرده باشم

لینک ارسال

سلام در مورد سوال اول تا جایی که بنده اطلاع دارم خیر

در مورد ساختن پنل اس ام اس هم بدون شک برنامه هایی نوشته شده در این مورد اما شخصی هستند

میشه با ارتباط سمت سرور یا GetElements کردن همچین کارهایی رو انجام داد

بنده واقعا خوشحال هستم که یک php و web نویس حرفه ای توی انجمن داره فعالیت میکنه و موجبات پیشرفت همه ی علاقه مندان به برنامه نویسی

سمت سرور رو فراهم میکنه *give_rose*

ایده ی خودتون رو کامل بگید که میخواهید چیکار کنید

بنده تا جایی که در توانم باشه برای پیشرفت خودم و شما کمک خواهم کرد !

لینک ارسال

تو توضیحاتش اینو نوشته :

wbtest.addWebChromeClient(vebview1 as android.webkit.webview, eventname as string)

یعنی لینکو باید به وب ویو بدم ؟ ممتوجه توضیحاتش نمیشم .

لینک ارسال

سلام در مورد سوال اول تا جایی که بنده اطلاع دارم خیر

در مورد ساختن پنل اس ام اس هم بدون شک برنامه هایی نوشته شده در این مورد اما شخصی هستند

میشه با ارتباط سمت سرور یا GetElements کردن همچین کارهایی رو انجام داد

بنده واقعا خوشحال هستم که یک php و web نویس حرفه ای توی انجمن داره فعالیت میکنه و موجبات پیشرفت همه ی علاقه مندان به برنامه نویسی

سمت سرور رو فراهم میکنه *give_rose*

ایده ی خودتون رو کامل بگید که میخواهید چیکار کنید

بنده تا جایی که در توانم باشه برای پیشرفت خودم و شما کمک خواهم کرد !

آقای ایزدی برای سئوال اول من دارم.ادرس بارم نشون میده. سورسشو فردا پیوست میکنم.

لینک ارسال

سلام هم استانی گل *inlove*

1.آره با کد میشه اینکارو کرد. یک ادیت تکست که باید بالا قرار بگیره و یک وب ویو زیرش و هر ادرسی که تو ادیت تکست زده شد باز بشه و ادرس جدیدی هم باز شد تو اون تکست نشون بده.

2.شما میتونید تو سایت behinpayam.ir ثبت نام کنید(که خودم اینکارو کردم) و یه پنل بگیرید و دقیقا این سامانه که واسه مخابراته یک گزینه کنارش داره: برنامه نویسان ، که اونجا یه سری متد و کدهای html ای گذاشته که میشه بااون یه پیج ساخت و با دستور post اون پیام رو به سمت سرور ارسال کرد و سرور هم پیام رو میده که شما میتونید با getElement با اون صفحه ارتباط برقرار کنید و اینو رو برنامه خودتون پیاده کنید.

لینک ارسال

مورد اول خیلی اهمیت داره برام چون الان بازار مایکت یا جا های دیگه دارن از یک چیزی استفاده میکنند شما خود مرور گر را در نظر بگیر خلاصه بر اساس یک کتابخونه ای چیزی نوشته شده فکر کن میخوام یک صفحه مرور گر داخل برنامم داشته باشم تو همین انجمن روش بحث شده حتی خود شما براش کتابخونه معرفی کردید الان هرچی میگردم پستشو پیدا نمیکنم

برای دومی همینطوری یک ایده هست الآن اکثر کسایی که پیامک تبلیغاتی ارسال میکنن فقط از داخل پنل خودشون میتونن پیامک بفرستن میخوام یک برنامه بنویسم با نصب این برنامه یک سیری دیتا شماره معرفی یکنن به برنامه و برای اون دیتا ها که همون حجم عظیمی از شماره موبایل هست با پنلشون پیامک بفرستن . این 80 درصدش تحت وب هست یعنی همون 80 تا 75 درصدش وب سرویس هست چون امنیت شماره ها خیلی اهمیت داره نباید شماره ها لو برن یا یک فردی که قبلا از این برنامه استفاده کرده لینک وب سرویسو بلد باشه نتونه برای خودش پیامک بفرسته و سایر چیزا این مورد نداره میتونم درستش کنم فقط میخواستم بدونم قبلا نوشته شده یا نه . ممنون

مورد سومی هم بچه ها گفتن گرافیک برنامت ضعیفه برای همین دنبال این میگردم سورس گرافیکی کجا هست چون تا حالا تو برنامه ای ندیدم گرافیک با عکس خیلی تفاوت داره همه دوستان از عکس و رنگ استفاده میکنن چیز خاص دیگه ای نیست

لینک ارسال

بسیار عالی

شما گرافیک شبیه اون برنامه بازار میخواهید که اون سری عکسش رو گذاشته بودید؟ *fekr*

لینک ارسال

درود جناب نیکروان عزیز

نکتش اینجاست که نمیخوام از وب ویو استفاده کنم . الان مرور گر هایی که برای اندروید ساخته میشه از وب ویوی استفاده نمیکنن . نمیدونم از چی استفاده میکنند هرچی هست وب ویو نیست چون وب ویو صرفا برای فرخوانی یک فایل html هست حجم بارگذاری صفحه وب توش خیلی دیر میگذره مثلا یک صفحه که در حالت عادی تو یک ثانیه لود میشه تو وب ویو در 5 ثانیه لود میشه

لینک ارسال

بسیار عالی

شما گرافیک شبیه اون برنامه بازار میخواهید که اون سری عکسش رو گذاشته بودید؟ *fekr*

اون فقط برای نمونه بود حالا اون شکلی هم باشه بهتر

لینک ارسال

اون فقط برای نمونه بود حالا اون شکلی هم باشه بهتر

اوکی چشم . فردا پ.خ بدید محض یادآوری حتما نمونه مثل اونر و درست میکنم براتون.

البته چیزه خاصی نداره . 4 تا عکس هست فقط *fekr*

لینک ارسال

حالا گرافیکش فعلا اهمیت نداره خودش باید کار کنه اصلا از بحث پرداختو اینا فعلا بیایید بیرون یکم تو در تو شد

شما فکر کنید میخوام یک مرور گر درست کنم که یک بخش نمایش صفحه داره و یک بخش آدرس بار قطعا از وب ویو نمیشه استفاده کرد چون بدرد مرور گر نمیخوره چیز مناسب تری از وب ویو نیست ؟ این مرور گر هایی که الان ساخته میشه از چی استفاده میکنند ؟

لینک ارسال

والا فکر نکنم این مرورگر های موجود اصن با بیسیک فور نوشته شده باشه...ولی خب یه چکی میکنم ببینم غیر از وب ویو کار دیگه ای میشه کرد...*hoho*

لینک ارسال

سلام

یه کتابخونه پیدا کردم که به کارت میاد!

دانلودش کن و با فانکشن هاش کار کن.

مشکلی داشتی بگو.

web.zip

لینک ارسال

سلام

خوشم میاد آقای قاسمی نیا واقعا شوق و ذوق زیادی دارن و پیگیری میکنن.

آقای قاسمی نیا بنده هم سعی میکنم ببینم چه موارد دیگه بچز عکس و رنگ توی گرافیک برنامه کمک بسزایی میکنه تا دوستان برنامه نویس از این محدودیت یکم خلاصی پیدا کنن.

چون واقعا از لحاظ گرافیکی بیسیک4 آندروید یکم محدوده.

و در ضمن میشه از فایل های XML مربوط به لایه های برنامه ای که با ایکلیپس ساخته میشه هم استفاده کرد که باز اونجا میشه با css طرح و ظاهر داد.

حالا بنده فعلا به خاطر امتحانات نمیتونم کاری انجام بدم.

انشاءالله به کمک دوستان باید تحولی ایجاد کنیم تا تنوعی خوب به این زبان بدیم.

موفق اشید

لینک ارسال

نه

یه ویو باید بهش بدی که اسم وب ویو هستش...یه ایونت نیم هم باید بدی که دلخواهه.

لینک ارسال

ممنون کار نکرد تو سایت انگلیسی یک تاپیک زدم ببینم چی جواب میدن .

لینک ارسال

سلام مجدد

از مشارکت دوستان در این پست کمال تشکر را دارم .

سپهر گنجی عزیز ممنون از کتاب خونه ای که گذاشتی ولی این با همون وب ویو کار میکنه با امکانات بیشتر . ( اینطور که من متوجه شدم )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...