رفتن به مطلب
  • 0

تبدیل برنامه یاداشت به یاداور

infoshayesteh

سوال

دوستان سلام این برنامه دفتر یاداشت رو از سورسهای همین سایت در اوردم که یکی از دوستان زحمتش رو کشیدن میخواستم بدونم چطوری میشه هر یادداشتی که ذخیره میشه در یه زمان خاص یادآوری بشه 

البته میخوام در چند زمان مختلف به صورت اتوماتیک یادآوری بشه مثلا 24 ساعت ، یک هفته ، یک ماه و چهار ماه بعد از تاریخ ذخیره سازی در یه ساعت مشخص یادآوری بشه اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 13 ساعت قبل، infoshayesteh گفته است :

دوستان سلام این برنامه دفتر یاداشت رو از سورسهای همین سایت در اوردم که یکی از دوستان زحمتش رو کشیدن میخواستم بدونم چطوری میشه هر یادداشتی که ذخیره میشه در یه زمان خاص یادآوری بشه 

البته میخوام در چند زمان مختلف به صورت اتوماتیک یادآوری بشه مثلا 24 ساعت ، یک هفته ، یک ماه و چهار ماه بعد از تاریخ ذخیره سازی در یه ساعت مشخص یادآوری بشه اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم 

سلام دوست عزیز،

باید از آلارم منیجر استفاده کنید که به طور مستقیم توی بیسیک فور قابل استفاده نیست. اما آقای شاهپیری و همچنین آقای نیکروان کتابخونه اش رو برای بیسیک فور رپ کرده اند. میتوانید از فروشگاه به همراه آموزش تهیه کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

دوست عزیزم سلام ممنونم از جوابتون کتابخونه رو تهیه کردم اما به نتونستم ازش استفاده کنم اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، infoshayesteh گفته است :

دوست عزیزم سلام ممنونم از جوابتون کتابخونه رو تهیه کردم اما به نتونستم ازش استفاده کنم اگه بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام مجدد،

کدام یک رو خریدید؟

1-اگر کتابخونه آقای شاهپیری رو خریدید این لینک آموزشش هست:

https://s9.picofile.com/file/8366231668/persianalarmvideo.7z.html

2-اگر هم کتابخونه برای آقای نیکروان هست حتما باید داخل پکیجی که خریدین سورس هم باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...