رفتن به مطلب
  • 0

قرار دادن عکس در دیتابیس

Mohammadsgh

سوال

میشه بگید چطوری میتونم با استفاده از لینک عکس توی دیتابیس وقتی برنامه برا بار اول که لود میشه عکس ها دانلود شن ؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کاقیه یه کلاس بنویسی و داخل کلاس دانلود عکس باشه و لینک هایی ک در دیتابیس هست رو با یه حلقه داخل کلاس بگردونی تا کلاس تک تک عکس ها رو دانلود کنه بنده داخل یه سورس از این روش استفاده کردم تفاوتش اینه من لینک ها رو از سایت گرفتم شما باید از دیتا بیس بگیرین

http://answercenter.ir/thread2828.html

لینک ارسال

دوست گلم نمونه کد که بسیار تو سایت هستش.

میتونید جستجو کند

دانلود فایل

لینک ارسال

دوست گلم نمونه کد که بسیار تو سایت هستش.

میتونید جستجو کند

دانلود فایل

مرسی بابت جوابت اما من این عکسا رو برای کتابم میخوام که هر کدوم مخصوص یه مطلبه فرقی نداره ؟

لینک ارسال

چطور می شه توی یه صفحه چندتا عکس جداگونه داشته باشیم وبا کلیک روی هرکدوم همون عکس توی یه صفحه باز بشه وتوی اون صفحه با حرکت انگشت به سمت راست یا چپ به عکس قبلی و بعدی منتقل بشه

اکثر سورسا طوری بودن که فقط توی یک صفحه یک عکس نمایش داده می شد وبا زدن دکمه قبلی وبعدی عکس قبل یابعد نشون داده می شد

ولی اینطوری که توی یه صفخه چندتا عکس مختلف کنار هم باشن(یعنی مثل گالری گوشی) پیدا نکردم

اگه ممکنه کمک کنید یا سورشو قرار بدین

ممنون می شم

لینک ارسال

بفرمایید این سورس رو براتون آپلود کردم ببینید به دردتون میخوره ؟

دانلود سورس گالری عکس

پسورد : basic4android.org

لینک ارسال

خوب دوست خوبم این موردی هم که گفتید به صورت مفصل دوستان و اساتید زحمت آموزش اون رو کشیدن.

خیلی ساده هستش

دنبال آموزش ساخت کتاب بهمراه عکس بگردید

موفق تر باشید

لینک ارسال

لینک ارسال

آره میخوام برای بار اول مطالب آنلاین باشن و وقتی یه بار میخونن مطلب رو دیگه آفلاینم باز شه

اگه لطف کنی یه سمپل بزاری ممنون میشم

کسی یه سمپل نداره بده به من بدبخت فقط میخوام بار اول که مطلب ها باز میشه عکس هر مطلب دانلود بشه و سری بدی مطالب افلاین هم کار کنه

لینک ارسال

استاد من میخوام توی کتابم برای هر مطلب یه عکس خاص باشه نه اینجوری

کلا میخواهید مطالب آنلاین باشن؟؟؟

اگه آره:

1- نیاز به یک هاست دارید

2- دیتابیس خودتون رو میسازید

3- جدول خودتون رو میسازید و فیلدها رو مشخص میکنید

4- اطلاعات رو وارد میکنید

5- طبق دوره آموزشی برقراری ارتباط با دیتابیس آنلاین ، میایین اطلاعات رو دانلود میکنید و مطالب متنی رو نمایش میدید

6- برای عکس بعد از اینکه لینک رو گرفتید اون رو به جای اینکه توی مثلا Label یا ListView نمایش بدید اون رو توسط HttpJob دانلود میکنید

7- بعد از Job.Success و کامل دانلود شدن میایین ImageView1.Bitmap = Job.GetBitmap قرار میدید

*laie**laie**laie**laie*

لینک ارسال

کلا میخواهید مطالب آنلاین باشن؟؟؟

اگه آره:

1- نیاز به یک هاست دارید

2- دیتابیس خودتون رو میسازید

3- جدول خودتون رو میسازید و فیلدها رو مشخص میکنید

4- اطلاعات رو وارد میکنید

5- طبق دوره آموزشی برقراری ارتباط با دیتابیس آنلاین ، میایین اطلاعات رو دانلود میکنید و مطالب متنی رو نمایش میدید

6- برای عکس بعد از اینکه لینک رو گرفتید اون رو به جای اینکه توی مثلا Label یا ListView نمایش بدید اون رو توسط HttpJob دانلود میکنید

7- بعد از Job.Success و کامل دانلود شدن میایین ImageView1.Bitmap = Job.GetBitmap قرار میدید

*laie**laie**laie**laie*

آره میخوام برای بار اول مطالب آنلاین باشن و وقتی یه بار میخونن مطلب رو دیگه آفلاینم باز شه

اگه لطف کنی یه سمپل بزاری ممنون میشم

لینک ارسال

دوست عزیز بنده که راهنمایی های لازم رو خدمت شما انجام دادم

از شما حرکت ، از ما راهنمایی

نوشتنش وقت گیره و بدون شک سمپل زنده ای وجود نداره و اگه هم داشته باشه بعید میدونم کسی قرار بده ... *laie*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...