رفتن به مطلب

سوپر کلش (جم رایگان و ضد غارت)

ارسال‌های توصیه شده

سلام نرم افزار جدید ساخته بودمن میخواستم هر وقت منتشر شد نظر بخوام ولی یکم عجله کردم*laugh2* برای بازار فرستادم جواب هم دادن و به توضیحات ایراد گرفتن که درست کردم.... خوب عکس ها و توضیحات رو در ادامه میزارم. به نظر خودم گرافیکش زیاد جالب نشد ولی شما هم نظر بدید. زمانی هم که صرفش کردم برای طراحی، مطالب، آپلود فیلم ها، کدنویسی و ... 6 ساعت بود. خواهش میکنم نظر بدید بدونم چظور شده

حجم : 700 کیلوبایت

قیمت : 500 تومن

عکس های :

attachment.php?attachmentid=2188&stc=1

attachment.php?attachmentid=2189&stc=1

attachment.php?attachmentid=2190&stc=1

توضیحات :

[h=3]دریافت جم رایگان به طور کاملا قانونی، ضد غارت بازی و مجموعه ایی از بهترین آموزش های بازی تنها در یک نرم افزار[/h]

[h=3]اگر می خواهید جزء بهترین های جهان شوید توضیحات را بخوانید و نرم افزار را دانلود کنید !![/h] در نرم افزار سوپر کلش مجموعه ایی از آموزش های دریافت جم به صورت ویدئویی فراهم گردید تا شما عزیزان بتوانید از آنها استفاده کنید، و همچنین در صورتی که مایل بودید از سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید فرمایید. هنوز تمام نشده !!! به غیر از این امکان ضد حمله فوق حرفه ایی در نرم افزار گنجاینده شده که شما را از گزند غارت آسوده سازد ؟ به طور عادی اگر بیش از 5 دقیقه در بازی فعالیتی نداشته باشید از بازی اخراج می شوید ولی با فعال کردن قسمت ضد حمله این نرم افزار شما همیشه آنلاین خواهید بود... شاید بپرسید آنلاین بودن چه ربطی به ضد غارت شدن دارد! باید بگوییم که در صورتی که شما آنلاین باشید کسی نمی تواند به شما حمله کند و در نتیجه منابع خود را حفظ خواهید کرد !!

همچنین مطالبی برای حرفه ایی تر شدن در بازی وجود دارد که می توان به نمونه ایی از آنها اشاره کرد »

- مخفی کردن اکسیر ها در جنگ

- مخفی کردن دارک ها در جنگ

- نمایش تله ها

- و .... بسیاری مطالب ارزنده دیگر

از امکانات این نرم افزار می توان به :

- داشتن بخش های مختلف

- داشتن دکمه شناور در بخش ضد حمله

- گرافیک زیبا

- رابط کاربری

- مطالب بسیار مفید

- لیست علاقه مندی

- جستوجو

- تنظیمات : امکان تغییر فونت و اندازه و رنگ متن و...

- راهنمایی کامل

- آموزش های دریافت جم (الماس) به صورت ویدئویی

- امکان خرید جم از وبسایت های مطمعا و دارای نماد اعتماد الکترونیک

- و 10 ها امکانات طلایی دیگر

شما می تونید این نرم افزار را با حجم بسیار کم و قیمت مناسب دانلود کنید و شاهد پیشرفت فوق العاده خود در بازی شوید.

لازم به ذکر است برای پخش ویدئو های دریافت جم حتما به اینترنت متصل باشید.

پشتیبانی 12 ساعته در ایمیل : [email protected]

منابع »

انجمن رسمی سوپرسل » http://forum.supercell.net/

سایت آل کلش » www.allclash.com/

وبسایت » http://clashofclans.ir

وبسایت www.clashofclansguidehq.com/

سایت آپارات : www.aparat.com

♥♥دوستان نظر یادتون نره !!!!♥

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما دوست عزیز

از نظر گرافیکی حرفی ندارد اما فونت صفحه اول بهترین از این هم می شود. همچنین اندازه فونت در قسمت منابع بسیار زیاد است. در گرافیک لیست ویو ها هم دقت بسیاری کرده اید در نتیجه بسیار زیبا شده است. بک گراند برنامه به خاطر بلور بودن زیبایی برنامه را دوچندان کرده است. چینش ویو ها بسیار مناسب است. در بخش دریافت جم رایگان و ... اندازه فونت هر آیتم به درستی انتخاب نشده و فونت هم مناسب نیست .

قیمت برنامه نیز مناسب می باشد .

حجم هم نسبت به برنامه عالیست !

محتویات هم حرفی ندارد !

با وجود این ها نمره کلی من به شما : 19.75

لینک ارسال

سلام خدمت شما دوست عزیز

از نظر گرافیکی حرفی ندارد اما فونت صفحه اول بهترین از این هم می شود. همچنین اندازه فونت در قسمت منابع بسیار زیاد است. در گرافیک لیست ویو ها هم دقت بسیاری کرده اید در نتیجه بسیار زیبا شده است. بک گراند برنامه به خاطر بلور بودن زیبایی برنامه را دوچندان کرده است. چینش ویو ها بسیار مناسب است. در بخش دریافت جم رایگان و ... اندازه فونت هر آیتم به درستی انتخاب نشده و فونت هم مناسب نیست .

قیمت برنامه نیز مناسب می باشد .

حجم هم نسبت به برنامه عالیست !

محتویات هم حرفی ندارد !

با وجود این ها نمره کلی من به شما : 19.75

سلام ممنون از نقدتون

اون قسمت منابع نبوده و مطالب بوده آیکون منابع در بالا هر مطلب گویای منبع اون مطلب میباشد، فونت اندازه و رنگ متن ها نیز در قسمت تنطیمات توسط کاربر امکان تغییر دارد.

باز هم تشکر از نظرتون

لینک ارسال

سلام

برنامه خوبیه...از گرافیکش خیلی خوشم اومد.هم فونت هات قشنگ هستن هم پس زمینه هات.

فقط اون عکسی که گذاشتی ضد حمله یکم ضد حاله!

ولی در کل 19.5 (هیچکسی از من بالای 19 نگرفته*laugh2*)(الکی مثلا من آدم مهمی هستم*rofl*)

لینک ارسال

عالیه دمت گرم گذاشتی بازار رایگان بزار استقبال میشه

یه سوال اگه از دیتابس استفاده کردی برای اشتراک متن دیتابس چه کدی زدی خصوصی کدشو میدی بهم ممنون میشم

لینک ارسال

سلام

گرافیک عالی کار شده و نتیجه میده

موفق باشید

لینک ارسال

سلام.

خسته نباشی داداش. عالیه. گرافیک هم خوبه.

ایشالا پول خوبی در میاد واست ازش.

لینک ارسال

یعنی میتونم بگم بییییییییییییییییییییییییست20 عالی♥

لینک ارسال

تبریک میگم

گرافیک بسیار عالی کار شده ،رنگبندی توپ

موفق باشید .

لینک ارسال

دوستان خیلی متشکر از نظراتتون....♥

این اولین برنامه پولیه بنده هست و تایید شد، سوالی داشتم به نظر استادان عزیز چه زمانی انتشار بدم نرم افزار رو بهتره ؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

از مدیران آقایون : ایزدی، آرتا، و ... و سایر دوستان هم خواهش میکنم نظراتشون رو از بنده دریغ نکنن♥

لینک ارسال

دوستان عزیز نرم افزار تایید شد این هم لینک

بازار : http://cafebazaar.ir/app/com.parsroid.super_clash/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...