رفتن به مطلب

تبلیغات درون برنامه ای عدد

User

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

همونطور که میدونید مشکلات مالی و شیوع کرونا باعث منحل شدن کامل سامانه عدد شدن :negative:

به نظر شما بجز عدد چه سامانه ای برای فعالیت مناسب هستش و درآمدش از هر تبلیغ ( مثلا هر 1000 کلیک ) به چه صورت هست ؟

آیا اصلا ارزش داره این کار ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 59 دقیقه قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

سلام دوستان

همونطور که میدونید مشکلات مالی و شیوع کرونا باعث منحل شدن کامل سامانه عدد شدن :negative:

به نظر شما بجز عدد چه سامانه ای برای فعالیت مناسب هستش و درآمدش از هر تبلیغ ( مثلا هر 1000 کلیک ) به چه صورت هست ؟

آیا اصلا ارزش داره این کار ؟

سلام دوست عزیز،

گزینه اول تپسل هست.

تپسل دارای دو بخش هست:

۱- تپسل معمولی: که دارای تبلیغات ایرانی هست. من از این استفاده کردم. اون موقع ۵۰۰ کاربر داشتم یادمه ماهی حدود ۱۰۰ هزارتومان درآمد داشتم از تبلیغات ویدیویی جایزه دار.

۲- تپسل پلاس: به دلیل تحریم‌ها واسطه بین گوگل ادموب و برنامه نویسان ایرانی هست. درآمد نسبتا بالایی داره اما باید جهت استفاده از تپسل پلاس حداقل ۱۰ هزار کاربر داشته باشید. من فردی رو میشناسم برنامش توی بازار ۱۰۰هزار نفر نصب فعال داره ماهی ۷۰ میلیون درآمد فقط از ادموب داره. البته اصلا کلا ecpm ها فرق می کنه ممکنه ecpm گوگل ادموب برای تبلیغات بنری از 0.01 دلار تا بیشتر از 2 دلار باشه.(به مواردی همچون تعداد نصب فعال، تعداد کاربران بازگشتی، موقعیت تبلیغات، تجربه کاربری و... بستگی داره. در واقع هوش مصنوعی ادموب دائم همه چیز رو چک و قیمت رو تعیین می کنه)

البته یک نکته رو بگم، اگر آشنایی یا دوستی که قابل اعتماد باشه توی خارج از کشور دارین بهتره مستقیما از خود گوگل ادموب استفاده کنید چون تپسل پلاس درصد برمیداره.

یک نکته دیگر: هم اکنون تپسل پلاس دارای کتابخانه برای بیسیک فور نیست اما کتابخانه تپسل معمولی هست. از تپسل پلاس میتوان در اندرویداستودیو استفاده کرد.

درخواست مهم از استاد عزیزم، آقای شاهپیری:

از همینجا از آقای شاهپیری درخواست دارم برای توسعه دهندگان B4A کتابخانه تپسل پلاس رو رپ و در فروشگاه قرار بدهند.خیلی از افراد دنبال این کتابخانه هستند.

گزینه دوم چشمک هست.

چشمک هم فقط یک واسطه بین توسعه دهندگان و گوگل ادموب هست(البته واسط شرکت های خارجی دیگر هم هست) و درآمد شما رو به ریال تبدیل و بهتون واریز می کنه. اینم شرطی که داره باید حتما اپلیکیشن تون دارای حداقل ده هزار کاربر باشد. همچنین برای بیسیک فور هم کتابخانه دارد.

گزینه سوم ادیوری هست که تبلیغات ایرانی دارد. من خودم روی یک پروژه تست کردم و خودم روی تبلیغ کلیک کردم. برای بیست تا کلیک ۱۶۰ تا تک تومنی داد. البته اشتباه نکنم یک شرکت نوپا هست و زیر مجموعه شرکت یکتانت می باشد.

گزینه چهارم آفتاب هست. اینم واسطه هست بین ادموب و توسعه دهندگان. البته بگم که بنده اینو اصلا تست نکردم و تضمین نمی کنم هرچند ممکنه خوب هم باشه. اما شنیدم میگن که دارای پنل حرفه ای هست و الگوریتم های پیشرفته ای داره که می‌تونه تبلیغات پردرآمد رو به سوی اپ تون ارسال کنه.

گزینه پنجم تپلیغ هست. توسعه دهندگان برنامه و بازی های مشهور و معروف هم با تپلیغ همکاری می کنند و از نظر من مطمئن هم هست اما درآمدش و نرخ کلیک یا نمایشش رو نمیدونم.

گزینه ششم رایکااد هست. بنظرم پلتفورم خوبی هست و پشتیبانی خوبی هم دارد. اما از درآمد اینم خبر ندارم.

پی نوشت: خب بر اساس تجربه ام به ترتیب بهترین ها رو از بالا به پایین نوشتم. اما بنظرم بهترین و مطمئن ترین و پایدار ترین شرکت تپسل هست. مجوز قانونی و نماد الکترونیکی هم دارند. پشتیبانی شون هم عالی هست. اگر یک اپلیکیشن جذاب و خوبی داشته باشید درآمد خوبی با تپسل معمولی خواهید داشت. اما تپسل پلاس خیلی عالی تر هست بنظرم. همچنین مزیتی که تپسل پلاس نسبت به دیگر واسطه های ادموب و توسعه دهندگان داره اینه که حتی برای تبلیغات ویدیویی جایزه دار یا همون رواردد هم پول میده. چون شرکت ادموب مارو تحریم کرده حتی اگه واسطه هایی مثل چشمک،آفتاب و... هم استفاده کنیم نهایتا میتونیم از بنری یا بینابینی استفاده کنیم یعنی برای مثلا رواردد هیچگونه درآمدی توی ایران نیست و باید اپلیکیشن تون به زبان انگلیسی باشه اونم توی گوگل پلی منتشر بشه و هزاران دردسر دیگر... اما بنده که چندماه پیش از تپسل پلاس بصورت تلفنی پرسیدم گفتن حتی رواردد یا همون ویدیویی جایزه دار هم توی ایران جواب میده اگر از تپسل پلاس استفاده کنیم. متاسفانه کمبودی که تپسل پلاس داره یک کتابخانه برای بیسیک فور هست که آقای شاهپیری قطعا میتونن با علم و دانش شون این کمبود رو برای ما برطرف کنند.

سوال دیگه ای بود، در خدمتم.

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام دوست عزیز،

گزینه اول تپسل هست.

تپسل دارای دو بخش هست:

۱- تپسل معمولی: که دارای تبلیغات ایرانی هست. من از این استفاده کردم. اون موقع ۵۰۰ کاربر داشتم یادمه ماهی حدود ۱۰۰ هزارتومان درآمد داشتم از تبلیغات ویدیویی جایزه دار.

۲- تپسل پلاس: به دلیل تحریم‌ها واسطه بین گوگل ادموب و برنامه نویسان ایرانی هست. درآمد نسبتا بالایی داره اما باید جهت استفاده از تپسل پلاس حداقل ۱۰ هزار کاربر داشته باشید. من فردی رو میشناسم برنامش توی بازار ۱۰۰هزار نفر نصب فعال داره ماهی ۷۰ میلیون درآمد داره. البته اصلا کلا ecpm ها فرق می کنه ممکنه ecpm گوگل ادموب برای تبلیغات بنری از 0.01 دلار تا بیشتر از 2 دلار باشه.(به مواردی همچون تعداد نصب فعال، تعداد کاربران بازگشتی، موقعیت تبلیغات، تجربه کاربری و... بستگی داره. در واقع هوش مصنوعی ادموب دائم همه چیز رو چک و قیمت رو تعیین می کنه)

البته یک نکته رو بگم، اگر آشنایی یا دوستی که قابل اعتماد باشه توی خارج از کشور دارین بهتره مستقیما از خود گوگل ادموب استفاده کنید چون تپسل پلاس درصد برمیداره.

یک نکته دیگر: هم اکنون تپسل پلاس دارای کتابخانه برای بیسیک فور نیست اما کتابخانه تپسل معمولی هست. از تپسل پلاس میتوان در اندروید استودیو استفاده کرد.

درخواست مهم از استاد عزیزم، آقای شاهپیری:

از همینجا از آقای شاهپیری درخواست دارم برای توسعه دهندگان B4A کتابخانه تپسل پلاس رو رپ و در فروشگاه قرار بدهند.خیلی از افراد دنبال این کتابخانه هستند.

گزینه دوم چشمک هست.

چشمک هم فقط یک واسطه بین توسعه دهندگان و گوگل ادموب هست(البته واسط شرکت های خارجی دیگر هم هست) و درآمد شما رو به ریال تبدیل و بهتون واریز می کنه. اینم شرطی که داره باید حتما اپلیکیشن تون دارای حداقل ده هزار کاربر باشد. همچنین برای بیسیک فور هم کتابخانه دارد.

گزینه سوم ادیوری هست که تبلیغات ایرانی دارد. من خودم روی یک پروژه تست کردم و خودم روی تبلیغ کلیک کردم. برای بیست تا کلیک ۱۶۰ تا تک تومنی داد. البته اشتباه نکنم یک شرکت نوپا هست و زیر مجموعه شرکت یکتانت می باشد.

گزینه چهارم آفتاب هست. اینم واسطه هست بین ادموب و توسعه دهندگان. البته بگم که بنده اینو اصلا تست نکردم و تضمین نمی کنم هرچند ممکنه خوب هم باشه. اما شنیدم میگن که دارای پنل حرفه ای هست و الگوریتم های پیشرفته ای داره که می‌تونه تبلیغات در درآمد رو به سوی اپ تون ارسال کنه.

گزینه پنجم تپلیغ هست. توسعه دهندگان برنامه و بازی های مشهور و معروف هم با تپلیغ همکاری می کنند و از نظر من مطمئن هم هست اما درآمدش و نرخ کلیک یا نمایشش رو نمیدونم.

گزینه ششم رایکااد هست. بنظرم پلتفورم خوبی هست و پشتیبانی خوبی هم دارد. اما از درآمد اینم خبر ندارم.

پی نوشت: خب بر اساس تجربه ام به ترتیب بهترین ها رو از بالا به پایین نوشتم. اما بنظرم بهترین و مطمئن ترین و پایدار ترین شرکت تپسل هست. مجوز قانونی و نماد الکترونیکی هم دارند. پشتیبانی شون هم عالی هست. اگر یک اپلیکیشن جذاب و خوبی داشته باشید درآمد خوبی با تپسل معمولی خواهید داشت. اما تپسل پلاس خیلی عالی تر هست بنظرم. همچنین مزیتی که تپسل پلاس نسبت به دیگر واسطه های ادموب و توسعه دهندگان داره اینه که حتی برای تبلیغات ویدیویی جایزه دار یا همون رواردد هم پول میده. چون شرکت ادموب مارو تحریم کرده حتی اگه واسطه هوایی مثل چشمک،آفتاب و... هم استفاده کنیم نهایتا میتونیم از بنری یا بینابینی استفاده کنیم یعنی برای مثلا رواردد هیچگونه درآمدی توی ایران نیست و باید اپلیکیشن تون به زبان انگلیسی باشه اونم توی گوگل پلی منتشر بشه و هزاران دردسر دیگر... اما بنده که چندماه پیش از تپسل پلاس بصورت تلفنی پرسیدم گفتن حتی رواردد یا همون ویدیویی جایزه دار هم توی ایران جواب میده اگر از تپسل پلاس استفاده کنیم. متاسفانه کمبودی که تپسل پلاس داره یک کتابخانه برای بیسیک فور هست که آقای شاهپیری قطعا میتونن با علم و دانش شون این کمبود رو برای ما برطرف کنند.

سوال دیگه ای بود، در خدمتم.

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون :53:

بله خیلی عالی میشه اگه این کتابخونه دردسترس قرار بگیره :rolleyess:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...