رفتن به مطلب
  • 0

محدودیت استفاده از api مترجم

رضا قاسمی پور

سوال

با سلام  

اومدم  ازین  سورس  استفاده  کنم   ولی متاسفانه  محدودیت  داره  کلا  صد  تا  کلمه در  روز    میشه استفاده کرد  توی سایتش  ثبت  نام  کردم  

key     دریافت  کردم  ولی  نمیدونم  کجا باید  واردش  کنم  لطفا  کمک  کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 12 ساعت قبل، رضا قاسمی پور گفته است :

با سلام  

اومدم  ازین  سورس  استفاده  کنم   ولی متاسفانه  محدودیت  داره  کلا  صد  تا  کلمه در  روز    میشه استفاده کرد  توی سایتش  ثبت  نام  کردم  

key     دریافت  کردم  ولی  نمیدونم  کجا باید  واردش  کنم  لطفا  کمک  کنید

سلام دوست عزیز،

این از api یک سایت و سرویس دیگه استفاده می کنه.

بهتره از api گوگل ترنسلیت برای اینکار استفاده کنید.

سورسی پیدا کردم خدمتتون میفرستم، یا اینکه میتونم براتون خودم بنویسم.

موفق باشید:53:

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام دوست عزیز،

این از api یک سایت و سرویس دیگه استفاده می کنه.

بهتره از api گوگل ترنسلیت برای اینکار استفاده کنید.

سورسی پیدا کردم خدمتتون میفرستم، یا اینکه میتونم براتون خودم بنویسم.

موفق باشید:53:

گوگل ترنسلیت  محدودیت  نداره ؟, من  برعکس یک برنامه  ساختم  از این api  استفاده  کردم  تازه  متوجه محدودیتش  شدم  نمیدونم  واقعا چه کار کنم  تا اونجایی  ک میدونم  گوگلم  محدودیت داره  رفتم  گوگل حساب  بسازم تا ۳۰۰  دلارم  اکانتت  شارژم داره ولی  متاسفانه  تحریمم  راه برای ساختش نیس    اگ سورسی  چیزی  دارید  بهم بگین خیییلی  ممنون  میشم ازتون 

لینک ارسال

در 47 دقیقه قبل، رضا قاسمی پور گفته است :

گوگل ترنسلیت  محدودیت  نداره ؟, من  برعکس یک برنامه  ساختم  از این api  استفاده  کردم  تازه  متوجه محدودیتش  شدم  نمیدونم  واقعا چه کار کنم  تا اونجایی  ک میدونم  گوگلم  محدودیت داره  رفتم  گوگل حساب  بسازم تا ۳۰۰  دلارم  اکانتت  شارژم داره ولی  متاسفانه  تحریمم  راه برای ساختش نیس    اگ سورسی  چیزی  دارید  بهم بگین خیییلی  ممنون  میشم ازتون 

فکر کنم برای شروع استفاده از API رایگان باشه ولی در پیاده سازی اون تحریم هستیم باید از سرویس قانونی گذر از تحریم شکن استفاده کنیم تا پیاده اش کنیم ولی کاربر میتونه بدون هیچ تحریمی از برنامه استفاده کنه.

فکرهم نکنم محدودیت داشته باشه!

شاید هم بشه از طریق گت المنت پیاده کرد.بنده امتحان نکرده ام ولی بعضی سرویس ها مثلا(اینستاگرام)اجازه استفاده از گت المنت رو نمیده.گوگل ترنسلیت رو نمیدونم... توصیه می کنم توی انجمن جستجو کنید درباره گت المنت و خودتون از طریق اون پیاده کنید ببینید اگه شد اطلاع بدید.راستی برای گت المنت که داخل B4a استفاده می کنیم کمی دانش جاوا اسکریپت لازمه.

لینک ارسال

در 45 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

فکر کنم برای شروع استفاده از API رایگان باشه ولی در پیاده سازی اون تحریم هستیم باید از سرویس قانونی گذر از تحریم شکن استفاده کنیم تا پیاده اش کنیم ولی کاربر میتونه بدون هیچ تحریمی از برنامه استفاده کنه.

فکرهم نکنم محدودیت داشته باشه!

شاید هم بشه از طریق گت المنت پیاده کرد.بنده امتحان نکرده ام ولی بعضی سرویس ها مثلا(اینستاگرام)اجازه استفاده از گت المنت رو نمیده.گوگل ترنسلیت رو نمیدونم... توصیه می کنم توی انجمن جستجو کنید درباره گت المنت و خودتون از طریق اون پیاده کنید ببینید اگه شد اطلاع بدید.راستی برای گت المنت که داخل B4a استفاده می کنیم کمی دانش جاوا اسکریپت لازمه.

من تازه  کارم‌‌  زیاد  سردرنمیارم خودتون  نمیتونید کمک کنید ؟

لینک ارسال

spacer.png

translate.googleapis.com/translate_a/single?client=atx&sl=fa&tl=en&dt=t&q=سلام&ie=UTF-8&oe=UTF-8

این  api  گوگله  چطوری  باید  پیادش  کنم 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...