رفتن به مطلب
  • 0

فورس کلوز عجیب بعد از آپدیت برنامه

امیرحسین قاسمی

سوال

سلام وقت بخیر،

بنده یک برنامه ای داشتم الان آپدیت می کنم(با همون امضا،با بردن ورژن به بالا و خلاصه کل اقدامات لازم)

اما وقتی کاربر روی فایل Apk نسخه جدید میزنه تا آپدیت کنه و دکمه نصب رو بزنه بعد اینکه نصب تموم شد بدون باز کردن برنامه، سیستم پیام میده و میگه که این برنامه متوقف شده است. یعنی ابتدا باید این پیغام رو تایید کنیم بعد دکمه(انجام شد/بازکردن)کلیک کنیم.

لازم به ذکر است که پس از این کار وقتی برنامه رو باز می کنم کاملا صحیح کار میکند. همچنین اگر کاربر نسخه قبلی را نداشته باشد و این نسخه را نصب کند چنین مشکلی بوجود نمیاد!!

هم روی شبیه ساز و هم روی کل دیوایس های واقعی چنین اتفاقی میفته!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان این مشکل با نصب برنامه های دیگر نیز اتفاق میفتد یعنی اگر کاربر یک برنامه ای دیگر را نصب کنید با پایان یافتن فرایند نصب سیستم اندروید پیغام میدهد:

برنامه (دیوان حافظ)متوقف شده است.

چکار کنم؟خواهش می کنم راهنمایی کنید.

لینک ارسال

دوستان اصلا لاگ داده نمیشد اما پس از تلاش فراوان تونستم لاگ رو بگیرم.

قبلا توی این پروژه از سرویس تبلیغاتی تپلیغ استفاده کرده بودم اما الان کتابخونه اونو تیکشو برداشتم و همچنین کل کدهای مربوط به اونو حذف کردم و در عوض از تپسل استفاده می کنم. الان با این حال فکر کنم service تپلیغ  پیدا نمیشه و خطا میده.

چکار کنم؟

لاگ:

Capture.PNG

لینک ارسال

در 54 دقیقه قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

دوستان اصلا لاگ داده نمیشد اما پس از تلاش فراوان تونستم لاگ رو بگیرم.

قبلا توی این پروژه از سرویس تبلیغاتی تپلیغ استفاده کرده بودم اما الان کتابخونه اونو تیکشو برداشتم و همچنین کل کدهای مربوط به اونو حذف کردم و در عوض از تپسل استفاده می کنم. الان با این حال فکر کنم service تپلیغ  پیدا نمیشه و خطا میده.

چکار کنم؟

لاگ

سلام و درود.شما تپلیغو کلاحذف کردین و استفاده ای نمیکنید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...