رفتن به مطلب

*** برنامه های ساخته شده توسط شما ***

User

ارسال‌های توصیه شده

سلام سلام :DD:

اول از همه خواهشندم این ارسال رو خالی نزارین هم حرفه ای ها و هم تازه کارا جواب بدن :ok::53:

همگی از اولین و آخرین برنامه یا بازیی که با B4X ساختین ی عکس بزارین ( یا توضیح بدین درموردش ) تا هم میزان پیشرفتتون مشخص بشه و هم برای تازه کارایی مثل من الگو بشه :greeting:

اگه دوست داشتین لینک برنامه هاتون تو مایکت یا کافه بازار رو هم بزارین

قول میدم به همشون نظر پنج ستاره به بدم :eynak:

( زایم نکنید خواهشا حداقل دو سه نفر ریپلی بزنن روم :scare3: )

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، Soheil_Miresmaili گفته است :

اول از همه خواهشندم این ارسال رو خالی نزارین هم حرفه ای ها و هم تازه کارا جواب بدن :ok::53:

همگی از اولین و آخرین برنامه یا بازیی که با B4X ساختین ی عکس بزارین ( یا توضیح بدین درموردش ) تا هم میزان پیشرفتتون مشخص بشه و هم برای تازه کارایی مثل من الگو بشه :greeting:

سلام

من همانطور که گفتم خیلی برنامه ای گسترش ندادم اما یه برنامه کتابی از قبل داشتم که آپدیت ساختم براش و طراحی و مشکلاتش رو برطرف کردم

مشکل برنامه را خودم هم میگم تنها مشکلش اینه که به دلیل اینکه آنلاین نیست بعضی امکاناتش به درستی کار نمیکنه و اینکه چون پرداخت درون برنامه ای داره بعضی کاربرا ستاره کم دادن :(

نکات طلایی زیست  

موفق باشید :53:

لینک ارسال

در در 20 اسفند 1399 در 10:47، Soheil_Miresmaili گفته است :

سلام بنده دارم یک بازی معمایی میسازم هنوز تکمیل نیست ولی سیع میکنم چنتا عکس قرار بدم

از برنامه های 3ds max برای طراحی محیط بازی و رندر کردن استفاده میکنم از b4a برای کد نویسی از photoshop برای افکت دادن به تصاویر از mixcraft studio برای ساخت موسیقی بازی استفاده میکنم و قرار که بعنوان پروژه دانشگاهم باشه و اگه خوب ازآب در بیاد در بازار هم قرار میدم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...