رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در خروجی گرفتن

Diego

سوال

سلام 

بنده یک مشکل در قسمت خروجی گرفتن از اندروید استودیو دارم، در هنگام خروجی گرفتن اسم دو فایل jar یکی intellij-core-27.1.2.jar و یکی  kotlin-compiler-27.1.2.jar رو خطا میده و میگه که پیدا نمیشه این دو فایل ، اما زمانی که من لینک مربوط به این فایل ها رو کلیک میکنم تا به صورت دستی دانلود کنم، با موفقیت دانلود میشوند. حالا مشکل اینجاست که من این فایل ها رو نمیدونم کجا بگذارم که مشکل حل بشه.  لطفا راهنمایی کنید. تمام گوگل و stackOv... رو جستجو کردم اما پاسخ خوبی پیدا نکردم.

Execution failed for task ':app:lintVitalRelease'.
> Could not resolve all files for configuration ':app:lintClassPath'.
   > Could not find intellij-core-27.1.2.jar (com.android.tools.external.com-intellij:intellij-core:27.1.2).

> Could not find kotlin-compiler-27.1.2.jar (com.android.tools.external.com-intellij:kotlin-compiler:27.1.2).

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، Diego گفته است :

سلام 

بنده یک مشکل در قسمت خروجی گرفتن از اندروید استودیو دارم، در هنگام خروجی گرفتن اسم دو فایل jar یکی intellij-core-27.1.2.jar و یکی  kotlin-compiler-27.1.2.jar رو خطا میده و میگه که پیدا نمیشه این دو فایل ، اما زمانی که من لینک مربوط به این فایل ها رو کلیک میکنم تا به صورت دستی دانلود کنم، با موفقیت دانلود میشوند. حالا مشکل اینجاست که من این فایل ها رو نمیدونم کجا بگذارم که مشکل حل بشه.  لطفا راهنمایی کنید. تمام گوگل و stackOv... رو جستجو کردم اما پاسخ خوبی پیدا نکردم.

> Could not find intellij-core-27.1.2.jar (com.android.tools.external.com-intellij:intellij-core:27.1.2).

> Could not find kotlin-compiler-27.1.2.jar (com.android.tools.external.com-intellij:kotlin-compiler:27.1.2).

سلام،

دوست عزیز احتمالا گریدل تون بیلد نمیشه به این خاطر که گوگل مارو تحریم کرده!

شما از یک سرویس گذر از تحریم قانونی(مثل شکن)استفاده کنید و دوباره پروژه تون رو بیلد کنید ببینید بازم ارور میده...

لینک ارسال

در 16 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

دوست عزیز احتمالا گریدل تون بیلد نمیشه به این خاطر که گوگل مارو تحریم کرده!

شما از یک سرویس گذر از تحریم قانونی(مثل شکن)استفاده کنید و دوباره پروژه تون رو بیلد کنید ببینید بازم ارور میده...

بله، از  ف ی ل.. شکن hotspotShield استفاده کردم ولی حل نشد. مثل شکنش هم خوبه و سایت دولوپر رو باز میکنه و بیشتر کارهای مربوط به بیلدپروژه رو انجام میده.

از چیزی هم که شما گفتید، سایت شکن استفاده کردم اما دوباره همین خطاها رو گرفت.

یکی کمک کنه، یک هفته ست درگیر این مشکلم.

لینک ارسال

در 19 ساعت قبل، Diego گفته است :

سلام 

به خاطر اینه که دارید از نسخه های سا\ورت استفاده میکنید. از منوی tools گزینه migrate to android x رو بزنید درست میشه. قند شکن هم روشن باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...