رفتن به مطلب
  • 0

آهنگ / فایل صوتی...

Eshaq maghsoudi

سوال

سلام و خسته نباشید به هرکسی که در حال مطالعه این سوال هست.

من در پروژه خودم فایل آهنگ قرار دادم ولی الان با مشکل پخش شدن آهنگ به صورت هم زمان مواجه شدم واز طرفی وقتی اهنگ اول مکث میکنم دیگه دکمه پلی از کار می افته و باید از اون اکتیویتی خارج به شم و دوباره وارد شم تا play بشه دوباره

کسی میدونه که باید از چه شرطی و چجوری چندتا اهنگ در یک اکتیویتی رو گزاشت تا مشکل بالا پیش نیاد؟:fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 20 ساعت قبل، Eshaq maghsoudi گفته است :

سلام و خسته نباشید به هرکسی که در حال مطالعه این سوال هست.

من در پروژه خودم فایل آهنگ قرار دادم ولی الان با مشکل پخش شدن آهنگ به صورت هم زمان مواجه شدم واز طرفی وقتی اهنگ اول مکث میکنم دیگه دکمه پلی از کار می افته و باید از اون اکتیویتی خارج به شم و دوباره وارد شم تا play بشه دوباره

کسی میدونه که باید از چه شرطی و چجوری چندتا اهنگ در یک اکتیویتی رو گزاشت تا مشکل بالا پیش نیاد؟:fekr:

سلام و درود. عزیز سوالتون نامفهومه. همزمان آهنگ پخش بشه یعنی چی؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. عزیز سوالتون نامفهومه. همزمان آهنگ پخش بشه یعنی چی؟

سلام ببخشید مثال وقتی روی گزینه 1 کلیک شد آهنگ پخش میشه بعد روی گزینه 2 هم اگه کلیک کنیم اهنگ پخش میشه و می افتد روی هم یعنی در یک زمان هردو آهنگ باهم پخش میشوند.

وقتی اهنگ شماره 1 را مکث می زنم دیگه قادر به پخش کردن آهنگ نیست و باید از آن محیط بیرون بیاید و دوباره داخل بشید تا گزینه 1 آهنگ پخش کند.

سوال دوم **** کلمه فیلتر شده **** بالایی نا مفهوم بود سورس پایین توضیح میدید؟ لطفا میگید :gerye::fool_mini:

سورس پروژه <<<< پروژه ای که سورس  آهنگ داخلش هست ونیاز به مرتب کردن داره اما هرکاری کردم درست نشد؟ کسی میتونه سورس توضیح بده  :fekr:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...