رفتن به مطلب
  • 0

تبلیغات در پروژه های ایجاد شده

User

سوال

سلام بزرگواران

9 درصد بیشتر شارژ ندارم پس سریع سوالمو میگم :DD:

خودتون که دیگه میزان اهمیت تبلیغات تو برنامه رو میدونین

ولی از شانس ما دیگه نه سامانه عدد فعاله نه دسترسی به تپسل پلاس داریم نه این پوشه خدمات درست درمونی میده

خلاصه نیاز به راهنماییتون دارم که چه کنم !؟ :scare3:

شیوه ای نیست که حداقل تبلیغات شخصی خودمو با عملکرد مشابه سامانه عدد یا پوشه بزارم تو برنامه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

سلام بزرگواران

9 درصد بیشتر شارژ ندارم پس سریع سوالمو میگم :DD:

خودتون که دیگه میزان اهمیت تبلیغات تو برنامه رو میدونین

ولی از شانس ما دیگه نه سامانه عدد فعاله نه دسترسی به تپسل پلاس داریم نه این پوشه خدمات درست درمونی میده

خلاصه نیاز به راهنماییتون دارم که چه کنم !؟ :scare3:

شیوه ای نیست که حداقل تبلیغات شخصی خودمو با عملکرد مشابه سامانه عدد یا پوشه بزارم تو برنامه ؟

سلام و درود. شما میتونید از تبلیغات add گوگل استفاده کنید و اپ رو توی گوگل پلی هم منتشر کنید و درامدشم خیلی خوبه. تپسل هم هست نیازی به تپسل پلاس نیست.

لینک ارسال

سلام،

دوست عزیز قبلا در این مورد بحث شده است، کامل مطالعه فرمایید:

در مورد این سوال که آیا میتونیم خودمون سامانه ای مثل عدد برای خودمون راه بیندازیم باید بگم که صددرصد میشه.

شما اگر مطمئن هستید که پروژه تون بزرگه و حداقل ۵۰ هزار کاربر خواهید داشت میتونید در مکان دلخواه(مثلا پایین صفحه) یک پنل والد بزارین به همراه ایمیج ویو و دکمه. بعدش مثلا بنویسید: اینجا محل تبلیغ شماست.

البته باید از سرور تعیین کنید که چه زمانی بنویسه: اینجا محل تبلیغات شماست و همچنین چه زمانی تبلیغ نشون داده باشه. میتونید برای این کار از دیتابیس آنلاین استفاده کنید بعد توی اون دیتابیس عدد یک یا دو رو بنویسید بعد توی برنامه بگید که مثلا اگر عدد یک از دیتابیس دریافت شد تصویر رو از هاست دانلود کن، لینک کلیک هم بگیر و تبلیغ رو نمایش بده و اگه ۲ دریافت شد بنویس: اینجا محل تبلیغ شماست.

خب حالا مثلا اگه کاربر کلیک کرد تعداد کلیک هم باید به سوی سرور ارسال بشه.

اینطوری میتونید تبلیغ دهنده جذب کنید و درآمد خوبی داشته باشید.

حتی میتونید هم این مورد و هم تپسل رو پیاده کنید و سپس در زمان مناسب هر کدام را خواستید غیرفعال و دیگری را فعال کنید.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

میتونید در مکان دلخواه(مثلا پایین صفحه) یک پنل والد بزارین به همراه ایمیج ویو و دکمه. بعدش مثلا بنویسید: اینجا محل تبلیغ شماست.

البته باید از سرور تعیین کنید که چه زمانی بنویسه : اینجا محل تبلیغات شماست و همچنین چه زمانی تبلیغ نشون داده بشه . میتونید برای این کار از دیتابیس آنلاین استفاده کنید بعد توی اون دیتابیس عدد یک یا دو رو بنویسید بعد توی برنامه بگید که مثلا اگر عدد یک از دیتابیس دریافت شد تصویر رو از هاست دانلود کن، لینک کلیک هم بگیر و تبلیغ رو نمایش بده و اگه ۲ دریافت شد بنویس: اینجا محل تبلیغ شماست.

امکانش هست اموزش این بخش رو برام پیوست کنید ( یا اگر در انجمن قبلا درموردش بحث شده لینکش رو برام بزاید :t6033: )

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

امکانش هست اموزش این بخش رو برام پیوست کنید ( یا اگر در انجمن قبلا درموردش بحث شده لینکش رو برام بزاید :t6033: )

سلام مجدد،

آموزشی فکر نکنم باشه... لازمه اینکار ترکیب دانش فنی و خلاقیت و تفکر است.

اگر وقت کنم آموزشش رو میزارم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...