رفتن به مطلب

معرفی سرویس نوتیفیکیشن آنلاین

امیرحسین قاسمی

ارسال‌های توصیه شده

سلام،

من از سرویس پوش نوتیفیکیشن چشمک استفاده می کردم که متاسفانه چشمک درحال تعطیل شدن هست.

به همین خاطر اومدم از پوشه استفاده کنم که نصب دریافت نمی شد و گفتن باید از B4A نسخه هشت استفاده کنید که اونم یه عالمه ارور داشت.

سروریس پایدار دیگه ای به جز این دوتا برای پوش نوتیفیکیشن می شناسید که بی دردسر و قابل اطمینان باشه؟

ممنون میشم اگه تجربه ای دارین بیان کنین:53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 15 ساعت قبل، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

من از سرویس پوش نوتیفیکیشن چشمک استفاده می کردم که متاسفانه چشمک درحال تعطیل شدن هست.

به همین خاطر اومدم از پوشه استفاده کنم که نصب دریافت نمی شد و گفتن باید از B4A نسخه هشت استفاده کنید که اونم یه عالمه ارور داشت.

سروریس پایدار دیگه ای به جز این دوتا برای پوش نوتیفیکیشن می شناسید که بی دردسر و قابل اطمینان باشه؟

یچیزی توی سایت مرجع پیدا کردم ببینید به کارتون میاد یا نه

https://www.b4x.com/android/forum/threads/firebasenotifications-push-messages-firebase-cloud-messaging-fcm.67716/

لینک ارسال

در در 1 فروردین 1400 در 07:35، امیرحسین قاسمی گفته است :

سلام،

اقای قاسمی این لینکی که جناب DexterFstone ارسال کردند به دردتون خورد ؟

اگر بله میشه درمورد کارکردش بهم توضیح بدید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Soheil_Miresmaili گفته است :

اقای قاسمی این لینکی که جناب DexterFstone ارسال کردند به دردتون خورد ؟

اگر بله میشه درمورد کارکردش بهم توضیح بدید

سلام، راستش خیر البته دست شون درد نکنه میتونه مفید باشه اما قصد استفاده از این روش رو ندارم چند روز هست درگیرم برای نوتیفیکیشن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...